پذیرش مقاله ISI بصورت تضمینی در کمترین زمان ممکن

انتشار 28 آبان 1397
مطالعه 3 دقیقه

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر را می توان ، یکی از مهمترین دغدغه های دانشجویان و محققان در کشور دانست. در این مطلب می خواهیم در مورد پذیرش مقاله ISI بصورت تضمینی در کمترین زمان ممکن ، مطالبی را بیان کنیم.

پذیرش مقاله ISI بصورت تضمینی در کمترین زمان ممکن

یکی از موثرترین راه های انتقال یافته ها و پژوهش های جدید ، چاپ مقاله است. افراد می توانند با ارسال مقاله به مجلات معتبر بین المللی ، شانس خود را برای ثبت تحقیقات و پژوهش های خود محک بزنند و با این کار حاصل زحمات خود را در اختیار علاقه مندان قرار دهند. پذیرش مقاله در مجلات معتبر ، بسته به نیاز افراد ، می تواند فواید پژوهشی بسیاری را برای آنها به همراه داشته باشد. شما چه دانشجو باشید و بخواهید در مقطع دکتری رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهید ، یا استاد دانشگاه باشید و نیاز به ارتقا درجه و تغییر وضعیت داشته باشید یا محقق یکی از سازمان های دولتی باشید ، برای اینکه  بتوانید به اهداف خود برسید ، نیاز دارید تا در رشته تخصصی خود مقالاتی را آمده و در مجلات معتبر پذیرش گیرید. با توجه به این که چاپ مقاله در ژورنال های ISI ، یکی از مهمترین معیار های ارزیابی دانشگاه های داخلی و خارجی است ، از این رو در این مطلب می خواهیم پذیرش مقاله ISI ، بصورت تضمینی در کمترین زمان ممکن را مورد بررسی قرار دهیم.

تاریخچه ISI

موسسه اطلاعات علمی ISI ، یک بانک اطلاعاتی است که با تمرکز بر علم سنجی محققان و پژوهشگران ، در سال 1960 پایه گذاری شد. در سال 1992 این شرکت توسط موسسه علمی تامسون خریداری و تا امروز با همین نام به فعالیت های علمی خود ادامه داده است. این شرکت ، سالانه گزارشی را تحت عنوان گزارش استنادی ژورنال های علمی ، که با عنوان جِی‌سی‌آر (Journal Citation Reports)‏ معروف است ارائه می‌کند که در آن نشریات نمایه‌شده در بانک اطلاعاتی خود را بر اساس شاخصی با عنوان ضریب تاثیرگذاری رتبه‌بندی می‌کند. در حال حاضر ضریب تاثیرگذاری (IF) یکی از شاخص‌های اصلی برای اعتبار علمی مجلات علمی محسوب می‌شود.

پذیرش مقاله ISI

مقاله هایی که برای ارسال به مجلات ISI نگارش می شود ، باید دارای استاندارد های خاصی باشد ؛ این مقالات باید دارای موضوعی نو و بروز ، ترجمه ای قوی ، منابع بروز ( بالای 2016 ) و متنی با محتوای قوی باشد. بعد از این که این موارد رعایت گردید ، یکی از مهمترین مسائل ، انتخاب درست مجلات است. ( مقالاتی که به مجلات سابمیت می شوند باید در حیطه موضوعی و اهداف ژورنال قرار داشته باشد)

مزایای دریافت پذیرش از مجلات ISI

 • دریافت دو نمره پایان نامه

 • تقویت رزومه تحصیلی برای شرکت در آزمون  دکتری (برای هر مقاله 7 امتیاز پژوهشی)

 • مناسب برای دریافت اپلای از دانشگاه های معتبر بین المللی

 • مناسب برای دفاع از رساله دکتری

 • مناسب برای فارغ التحصیلی دانشجویان مقاطع دکتری

 • ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای نویسنده مقاله

 • پذیرش مقاله ISI بصورت تضمینی در کمترین زمان ممکن

همانطور که می دانید ، دریافت پذیرش از مجلات ISI بسیار دشوار و داوری آنها زمانبر خواهد بود. از این رو دریافت مشاوره از موسسات پژوهشی می تواند این مشکل را حل نماید. این موسسات با روابط و رایزنی هایی که با مجلات معتبر دارند می تواند در زمان و هزینه افراد صرفه جویی کنند. یکی از موسسات بسیار معتبر و فعال در زمینه های مختلف پژوهشی ، موسسه آذرگان است. این موسسه با استفاده از کارشناسان و محققان خود توانسته است با بسیاری از مجلات مورد تایید ، قرارداد داشته و درصد پذیرش را تا حد زیادی بالا ببرد.

پروسه پذیرش مقاله ISI در موسسه آذرگان

 • ارسال درخواست از طرف مشتری ( درخواست باید حاوی اطلاعاتی مانند : مقطع تحصیلی ، نوع دانشگاه ، چکیده و عنوان مقاله و شماره تماس مشتری باشد. )

 • بررسی چکیده و عنوان مقاله توسط کارشناس موسسه و معرفی دو الی سه ژورنال مرتبط با مقاله.

 • بررسی مقالات توسط مشتری ، انتخاب یکی از مجلات و ارسال نام مجله به همراه مقاله کامل ، به کارشناس موسسه.

 • بررسی فایل مقاله توسط کارشناس و ارسال مقاله به بخش فرمت بندی.

 • در نهایت ارسال مقاله به ژورنال درخواستی و پیگیری های هفتگی برای دریافت پذیرش در بازه زمانی یک ماهه.

سایر خدمات موسسه آذرگان

"چاپ کتاب" ،" چاپ مقاله در معتبرترین نمایه های داخلی و خارجی" ،" تبدیل پایان نامه به فرمت کتاب" ،" بروز رسانی منابع مقالات" ،" استخراج مقاله از پایان نامه" ،" ترجمه تخصصی متون علمی به همراه گارانتی

موسسه آذرگان ، بهترین موسسه ارائه دهنده خدمات پژوهشی و چاپی 

تصویر

برای ثبت سفارش کلیک کنید

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش