امروزه یکی از اصلی ترین دغدغه نویسندگان و مولفان کتاب، عدم اطمینان از حضور موسسات مجاز و معتبر جهت چاپ آثارشان می باشد. ما در این موسسه گرد هم آمده ایم تا این نوید را به تمامی عزیزان بدهیم که با داشتن تمامی مجوزهای رسمی چاپ و انتشار کتاب، با بهترین کیفیت به عرصه ظهور برسانیم. با برخی از مهم ترین خدمات ما آشنا شوید:
  • چاپ انواع کتب مولفان با مناسبترین هزینه و بهترین کیفیت
  • ویرایش کتاب و مقالات با استفاده از تجربه بهترین و مجرب ترین ویراستاران
  • صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب توسط هنرمندان امر طراحی
  • تبدیل مقاله و پایان نامه به کتاب در کمترین زمان با بهترین کیفیت
  • امکان استفاده از خدمات جدید چاپ اقساطی با بهترین شرایط پرداخت
ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات
چاپ مقاله در مجلات معتبر ویرایش مقاله توسط مجرب ترین ویراستاران ترجمه تخصصی توسط مترجمین حرفه ای چاپ کتاب در کوتاهترین زمان با معقول ترین هزینه
خدمات
آذرگان

استخراج مقاله
از پایان نامه

چـاپ کتاب

واریز
هزینه های دلاری

پذیرش و چاپ
مقــاله

ترجمه تخصصی

پارافـریز
مقاله و کتاب

ویرایش مقاله

بروز رسانی
منـابع

تبـدیل
پایان نامه به کتاب

خدمات ما
بسیاری از محققان و پژوهشگران بر این موضوع اتفاق نظر دارند که نگارش و چاپ مقاله در ژورنال های بین المللی ، بهترین روش برای ثبت و گسترش یافته های جدید علمی است. در قرن اخیر ، نگارش مقالات علمی ، بیشترین سهم را در پیشرفت پژوهشی علوم مختلف داشته است و محققان از سراسر دنیا می توانند ثمره پژوهش ها و تلاش های خود را در قالب مقالات علمی ، در ژورنال های معتبر ، بنام خود چاپ برسانند ؛ اما دریافت پذیرش از این مجلات کار آسانی نیست . در این بین ، یکی از بهترین موسسات فعال در زمینه های پژوهشی موسسه آذرگان است. این موسسه توانسته است با رایزنی و تعاملات قوی با مجلات معتبر بین المللی ، با تضمین بسیار بالا و در بازه زمانی کوتاهی ، چاپ مقاله در مجلات معتبر را ممکن سازد.
همانطور که می دانید ، معیار علم سنجی دانشجویان و پژوهشگران در داخل کشور ، داشتن مقالات چاپ شده در ژورنال های معتبر بین المللی است. نگارش مقالات علمی ممکن است بسیار زمان بر باشد و هر کسی زمان و حتی تخصص نگارش آن را نداشته باشد ، از این رو یکی از بهترین راه های تهیه مقاله ، استخراج مقاله از پایان نامه ارشد یا رساله دکتری است. استخراج مقاله از پایان نامه تنها جدا کردن جملات و قراردادن آنها در کنار هم نیست ؛ بلکه نحوه استخراج ، نیاز به تخصص و تجربه دارد. موسسه آذرگان توانسته است با اجماع گروهی از بهترین محققان و کارشناسان کشور ، بصورت تخصصی به ارائه خدمات در این زمینه پرداخته و با هزینه های مناسب ، در کمترین زمان به استخراج مقاله از پایان نامه بپردازد.
ویرایش مقالات ، یکی از حساس ترین و تخصصی ترین بخش های نگارش مقاله است. یک مقاله اگر چه از لحاظ پژوهش و تحقیقات ، بسیار جامع و کامل باشد ، بدون ویراستاری فنی و ادبی درست ، نمیتواند در مجلات معتبر پذیرفته شود. شاید برای داوران تلاش شما برای نوآوری در موضوع و روش تحقیق مهم باشد ولی وقتی در متن مقاله ایرادات نگارشی به چشم بخورد ، شانس جلب نظر داوران و البته خوانندگان را از دست خواهید داد ، از این رو موسسه آذرگان با گردآوری تیمی تخصصی در زمینه ی ویرایش ادبی – گرامری مقالات علمی و بهره بردن از بهترین مترجمین زبان های خارجی ، می تواند مقالات علمی شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن ترجمه و ویرایش کند.
مقالات ، کتاب ها و متون علمی ، جزء آن دست نوشته هایی هستند که در ترجمه درست آنها ، باید حساسیت بسیار زیادی اعمال گردد. ترجمه این متون باید توسط مترجمینی انجام گیرد که علاوه بر تسلط در زبان مبدا و مقصد ، کاملا آشنا به موضوع متن باشند ، همچنین این نوشته ها پر از اصطلاحات و کلمات تخصصی هستند و اگر مترجم ، خود دانش آموخته همان رشته نباشد ، بدون شک در ترجمه آن به مشکل خواهد خورد. از این رو با توجه به حساسیت موضوع ، موسسه آذرگان توانسته است با بهره گیری از مترجمین متخصص و متعهد ، اقدام به ارائه خدمات ترجمه تخصصی کرده و در این راه نظر مساعد بسیاری از فرهیختگان کشور را جلب نماید.
آیا تا بحال ، به فواید چاپ کتاب اندیشیده اید؟ آیا می دانید چاپ کتاب ، یکی از بهترین راه های کسب موفقیت در آزمون مصاحبه دکتری است؟ ما در این مجموعه تاثیر مثبتی که یک کتاب با کیفیت می تواند روی آینده ی شغلی هر فرد را ایفا کند به خوبی می دانیم ؛ در همین راستا همه ی تلاش خود را می کنیم تا با ارائه ی محصولاتی با کیفیت ، سرویس شگفت انگیز و قیمتی مناسب ، به این مهم دست پیدا کنیم. موسسه آذرگان با دارا بودن تیمی تخصصی از بهترین تکنسین های آماده سازی پیش چاپ ، اپراتور های مجرب در چاپ و تکنسین های کنترل کیفیت ، این اطمینان را به شما می دهیم که در بحث چاپ کتاب ، یک محصول عالی را از ما دریافت خواهید کرد.
یکی از بهترین راه های دریافت امتیازات پژوهشی و همچنین ورود به بنیاد نخبگان ، چاپ کتاب مرتبط با رشته تحصیلی است. با چاپ کتاب ، می توانید تخصص خود را در زمینه های تحصیلی و کاری به دوستان و همکاران خود نشان دهید و با این کار بستر مناسبی را برای پیشرفت شغلی و ارتقای علمی برای خود ایجاد نمایید. یکی از بهترین راه های داشتن کتاب چاپی ، تبدیل پایان نامه به کتاب است. موسسه آذرگان توانسته است با اجماع گروهی از بهترین کارشناسان و محققان فعال در زمینه های پژوهشی ، پایان نامه شما را تبدیل به کتاب کند.
بخش منابع ، یکی از مهمترین بخش های یک مقاله است که نگارش درست آن تاثیر زیادی روی نتیجه یک مقاله خواهد داشت. در واقع مقالاتی که منابع آنها ناقص ، غلط و حتی قدیمی باشد ، شانسی برای پذیرش از مجلات معتبر نخواهند داشت و تنها مواردی که به مقالات مرتبط سه سال اخیر ارجاع داده شوند ، مورد تایید داوران مجلات قرار خواهند گرفت. از این رو موسسه آذرگان توانسته است با گرد هم آوردن متخصصان و کارشناسان خبره در این زمینه ، خدمات بروز رسانی منابع را به طور تخصصی ، برای فرهیختگان عزیز ارائه دهد.
امروزه با گسترش علم و با دسترسی بیشتر به منابع علمی ، امکان استفاده و دست یابی به منابع دست اول پژوهشی بسیار آسان شده است و افراد خواسته یا ناخواسته بدون مجوز ، از یافته های دیگران استفاده کرده و به نحوی دچار سرقت علمی شده اند. باید به این نکته توجه کنیم که سرقت علمی اگر از حدی فراتر برود ، نویسنده مقاله دچار مشکل بزرگی شده و مقاله خود را نمی تواند در هیچ مجله ای به چاپ برساند ، از این رو موسسه آذرگان اقدام به ارائه خدمات پافرافرایز مقالات نموده و می تواند سرقت علمی مقالات شما را اصلاح نماید.
ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد که بخواهند مبلغی را از خارج از کشور به حساب داخلیشان واریز کنند ، یا کالایی را به صورت آنلاین از شرکت های خارجی خریداری کنند ، اما متاسفانه بخاطر شرایط خاص کشورمان ، در این راه به مشکل برخورد کرده باشند. برای حل این مسئله می توان از شرکت های واسط که توانایی انتقال و دریافت هزینه را از خارج به داخل و بالعکس دارند ، بهره گرفت. در همین راستا ، اگر نیاز سریع به واریز یا دریافت حوالجات دلاری دارید ، موسسه آذرگان ، سریعترین راه را برای شما پیشنهاد میدهد.
ثبت سفارش آنلاین
ثبت سفارش واریز هزینه های دلاری

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش بروز رسانی منابع

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش پارافرایز مقاله و کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ویرایش مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

مطالب به روز سایت را از دست ندهید