چاپ تضمینی مقاله ISI برای تقویت رزومه

انتشار 14 تیر 1399
مطالعه 3 دقیقه

یکی از راه های تقویت رزومه و آمادگی برای شرکت در آزمون مصاحبه دکتری، چاپ مقاله در مجلات معتبر است. در ادامه چاپ تضمینی مقاله ISI برای تقویت رزومه پژوهشی را مورد بررسی قرار میدهیم.

چاپ تضمینی مقاله ISI برای تقویت رزومه

از گذشتگان دور تا عصر جدید، انجام پژوهش ها و تحقیقات علمی و ثبت آنها در قالب کتاب و مقالات علمی، بسیار رواج داشته و از مهمترین عوامل پیشرفت جوامع، بشمار میروند. زمانی که پژوهشگری، تحقیقات خود را به صورت یک مقاله در مجلات علمی به چاپ میرساند، علاوه بر اینکه نام خود را به عنوان نویسنده و پژوهشگر، در یک مجله معتبر ثبت میکند، میتواند به محققان و پژوهشگران علاقمند به همان رشته کمک کند که تحقیقات خود را تکمیل کرده و مسیر پیشرفت را در شاخه ای از علم هموار کنند. از این رو میتوان درک کرد که چاپ مقاله چقدر میتواند برای جامعه علمی حیاتی باشد. 

اهالی علم در کشور ما نیز در سال های اخیر اهمیت ویژه ای به نگارش و ارسال مقاله به مجلات معتبر بین المللی داشته اند، بطوریکه دانشجویان و اساتید، برای دریافت دو نمره پایان نامه، تقویت رزومه، آمادگی برای دفاع و فارغ التحصیلی، دریافت اپلای و یا حتی تغییر وضعیت و ارتقای شغلی، نیاز دارند تا مقالات خود را در ژورنال های معتبر بچاپ برسانند. در بین مجلات معتبر بین المللی شناخته شده ترین مجلات، نشریات ISI هستند که دانشجویان تمام تلاش خود را میکنند تا بتوانند در این مجلات پذیرش گیرند.

تصویر

 

برای ارسال مقاله به مجلات ISI چکار باید بکنیم؟

نگارش مقاله خوب منطبق بر استاندارد مجلات ISI: برای شروع باید یک مقاله قوی گردآوری و نگارش کرد. برای این کار باید بدنبال موضوعات جدید و روی بورس برویم. ببینیم در تخصصی که داریم، کدام موضوع بیش از همه چالش برانگیز است. سپس هدف گذاری کنیم و شروع به پژوهش کنیم. باید در نظر داشته باشیم، نوآوری در تمام بخش های مقاله، مهمترین اصل در مجلات ISI است. از این رو استفاده از کتاب ها و مقالات سه سال اخیر در بخش منابع، ضروری است. پس از آماده شدن مقاله میبایست توسط مترجم متخصص، ترجمه و در سطح نیتیو ویراستاری گردد.

شناخت و انتخاب مجله مناسب: بعد از نگارش مقاله، مرحله بعدی انتخاب مجله مناسب است. همانطور که میدانید مجلات ISI، به دو بخش مجلات ایمپکتدار (JCR) و مجلات بدون ایمپکت (ISI Listed) دسته بندی میشوند.

مجلات JCR، مجلات تخصصی هستند و داوری مرحله ای و سختگیرانه دارند. اگر مجلات JCR را انتخاب میکنید باید تلاش کنید تا کاملا موضوع مقاله و مجله هم اسکوپ باشند. چون اگر موضوع مقاله در اهداف مجله یافت نشود، بدون توجه به کیفیت مقاله، ریجکت خواهد شد.

مجلات ISI listed، معمولا مجلات میان رشته ای هستند که چند موضوع را با هم بررسی میکنند و داوری این مجلات نسبت به مجلات jCR، از سختگیری کمتری برخوردار است.

فرمت بندی: پس از این که مجله انتخاب شد، باید طبق اصول و چارچوب همان ژورنال فرمت بندی شود. این بخش در قسمت راهنمای نویسندگان قابل رویت است و رعایت تمام نکات ذکر شده ، برای تمام مقالات مقالات الزامی است.

ارسال مقاله: پس از فرمت بندی، مقاله آماده سابمیت به مجله است. این کار توسط ایمیل یا سیستم سابمیت خود مجله انجام شده و فایل pdf مقاله در بخش مربوطه بارگذاری میشود.

تصویر

 

چاپ تضمینی مقاله ISI برای تقویت رزومه 

همانطور که قبلا اشاره شد، دریافت پذیرش از مجلات ISI آسان نیست و طبعا ارائه تضمین برای پذیرش در این مجلات هم کار آسانی نیست. مجلات JCR که اکثرا رایگان هستند و موسسه میتواند با پیگیری و رایزنی تا حدودی درصد پذیرش را بالا ببرد، اما امکان ارائه تضمین پذیرش برای این مجلات وجود ندارد. اما موسسات میتوانند با برخی از مجلات بدون ایمپکت تعاملات خوبی برقرار کرده و پذیرش مقاله را در این مجلات بصورت تضمینی انجام دهند.

موسسه آذرگان فعالیت خود را با اجماع دانشجویان و محققان نخبه کشور ، از سال 91 آغاز کرده و در زمینه های پذیرش و چاپ مقاله ، چاپ کتاب ، ترجمه تخصصی ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ... به ارائه خدمات میپردازد. همچنین این موسسه ، توانسته است به کمک محققان بنام کشور ، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند و این نوید را به دانشجویان و اساتید گرانقدر بدهد که میتوانند در بخش چاپ مقاله، با خیال راحت مقالاتشان را با تضمین بالا به چاپ برسانند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید. 

تصویر
 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش