استخراج مقاله از پایان نامه

انتشار 3 تیر 1397
مطالعه 6 دقیقه

موسسه انتشاراتی آذرگان با داشتن سابقه درخشان در زمینه چاپ مقاله در مجلات ایمپکت دار و استخراج مقاله از پایان نامه آماده ارائه خدمات شایسته به شما دانشجو و پژوهشگر عزیز می باشد.

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه

تدوین مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری در سیستم دانشگاهی امروز ما  برای دانشجویان و پژوهشگران بسیار حائز اهمیت است. و یک معیار اصلی برای ارزیابی پایان نامه های دانشجویان توسط اساتید در جلسه دفاعیه به شمار می روند.  دانشجو باید بتواند مقاله یا مقاله هایی از پایان نامه خود استخراج کند و آنها را در قالب مقاله در مجلات معتبر ISI thomson تامسون، Scopus اسکوپوس، pubmed پابمد، علمی و پژوهشی داخلی و یا کنفرانس و یا همایش های داخلی و بین المللی پذیرش اکسپت Accept گرفته و به چاپ برساند.

همچنین توجه داشته باشید، که نوشتن مقاله از پایان نامه در نمره نهایی پایان نامه و اخذ دو نمره تکمیلی آن نیز نقش بسیار مهمی دارد. لذا دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید حین انجام تحقیقات مرتبط با پایان نامه به فکر نگارش مقاله مستخرج از پایان نامه نیز باشند.

بسیاری از دانشگاه ها بخشی از نمره پایان نامه را به پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI، ISC ، اسکوپوس Scopus و پابمد Pubmed و مدلاین medline و حتی مقالات علمی و پژوهشی داخلی و یا ارائه در کنفرانس های علمی اختصاص داده اند، همچنین جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری، اپلای (Apply) دانشگاه های خارج از کشور اولین سوالی که در مصاحبه دکتری یا بررسی پرونده های مصاحبه دکتری مطرح می شود این است، که آیا متقاضی از پایان نامه خود مقاله ای استخراج کرده است یا خیر.

موسسه انتشاراتی آذرگان که اهداف خود را در راستای خدمت به قشر تحصیل کرده جامعه بنا نهاده است، خدمات استخراج مقاله از پایان نامه ارشد، استخراج مقاله از پایان نامه دکتری، استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد را به صورت ویژه برای افرادی که پایان نامه خود را به اتمام رسانده و علاقه مند به استخراج مقاله از پایان نامه خود و چاپ آن در مجلات و ژورنال های معتبر یا ارائه در کنفرانس های ملی و بین المللی می باشند، ارائه می کند. در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد می توان از پایان نامه حداقل دو مقاله استخراج نمود و در مقاطع تحصیلی دکتری عموما می توان مقالات بیشتری از پایان نامه استخراج نمود.

مراحل استخراج مقاله از پایان نامه به صورت زیر است:

  1. نوشتن عنوان مقاله در پایان نامه مستخرج از پایان نامه ارشد و رساله دکتری
  2. نوشتن چکیده مقاله مستخرج از پایان نامه
  3. تعریف کلمات کلیدی (کلید واژه ها) در استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و استخراج مقاله از رساله دکتری
  4. نوشتن مقدمه مقاله در استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و استخراج مقاله از رساله دکتری
  5. نگارش و تدوین پیشینه تحقیق (مرور ادبیات) در استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و مقاله از رساله دکتری
  6. پیشینه پژوهشی مقاله (مرور پیشینه پژوهش) و بیان نوآوری و شکاف های تحقیق در استخراج مقاله از رساله دکتری و مقاله مستخرج از پایان نامه ارشد
  7. نحوه نوشتن فرضیه ها یا سوالات پژوهش در مقاله مستخرج از پایان نامه ارشد و مقاله از رساله دکترا
  8. روش شناسی تحقیق، تحلیل داده ها در استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و مقاله مستخرج از رساله دکتری
  9. نحوه نگارش بیان نتایج تحقیق (یافته های پژوهش) در استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و مقاله از رساله دکترا
  10. بحث و نتیجه گیری در استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و استخراج مقاله از پایان نامه دکترا

چگونگی استخراج مقاله از پایان نامه:

1. مقاله استخراجی دارای ساختاری مشابه پایان نامه است و در این مقاله دانشجو باید بتواند پایان نامه خود را طبق اصول مقاله نویسی در حداکثر 10 تا 15 صفحه خلاصه نماید، و از آوردن مباحث تکراری و طولانی اجتناب کند.
2. عنوان مقالات استخراجی نباید یکسان بوده و همچنین با مقالات پیشین می بایستی تفاوت داشته باشد. با یک جستجوی ساده به فارسی و انگلیسی در گوگل یا گوگل اسکولار (http://scholar.google.com) می توانید از این مورد اطمینان حاصل نمایید.
3. موضوع مقالات باید بگونه ای طراحی شود که بروز بوده تا شانس پذیرش مقاله در مجلات ISI، مجلات ISC، مجلات اسکوپوس Scopus و یا پابمد pubmed و مدلاین medline (مخصوص دانشجویان و اساتید پزشکی وزیست شناسی) بالا رود.
4. چکیده پایان نامه بایستی شامل موضوع تحقیق، هدف تحقیق، مراحل انجام کار، نوآوری های مدنظر، نتایج کلیدی مقاله در حدود 100 تا 200 کلمه نوشته شود
5. به نقل و قول از مقاله های دیگر توجه نکنید و به مقالات اصلی جهت ارجاع دهی مراجعه نمایید. برای این کار می توانید از نرم افرار zotero، Endnote و یا سایت http://scholar.google.com استفاده نمایید.
6. دانشجویان می توانند قبل از تدوین مقاله مستخرج از پایان نامه با شیوه های نگارش مقالات فارسی از نمونه های مشابه در حیطه تخصصی خود به پایگاه مقالات جهاد دانشگاهی http://www.sid.ir و یا مجلات الزویر، تیلور، اشپرینگر و … مراجعه نمایند و مقاله خود را در قالب ساختار مورد نظر نگارش نمایند.
7. انتخاب مجله مورد نظر بر اساس اصول انتخاب مجله و سطح بندی مقاله استخراج شده
8. از آنجایی که فرآیند داوری مقالات در مجلات داخلی و یا خارجی در پایگاه های الزویر، اشپرینگر، و …طولانی بوده بهتر است دانشجو با توجه به زمان خود مجله را انتخاب نمایند
9. در مواردی که دانشجو وقت آنچنانی برای پذیرش مقاله خود نداشته باشد، مجلاتی که با اخذ هزینه فرآیند داوری را تسریع می بخشند، می بایست مجله انتخاب شده جزو مجلات معتبر بوده و در بلک لیست وزارت علوم و دانشگاه آزاد قرار نداشته و همچنین جعلی نباشد.
10. از آنجایی که چاپ مقاله در همایش یا کنفرانس های ملی و بین المللی یکی از شیوه های آسان پذیرش و چاپ مقاله است دانشجویان می توانند با مراجعه با سایت های معتبر معرفی کنفرانس ها مراجعه نمایند.

توضیحات استخراج مقاله از پایان نامه:

1. در صورت عدم تحویل سفارش استخراج مقاله از پایان نامه در زمان مورد نظر، کل هزینه دریافتی از متقاضی عودت داده خواهد شد.
2. فایل ترجمه مقالات از پایان نامه به همراه فایل اصل مقاله مستخرج شده به متقاضی ارائه خواهد شد.
3. ترجمه مقالات استخراج شده از پایان نامه توسط اساتید زبان بصورت تخصصی و Native انجام خواهد شد.
4. در ترجمه مقالات مستخرج از پایان نامه از اصطلاحات تخصصی مربوط به هر رشته استفاده خواهد شد.
5. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از موسسات مقالات دانشجویان را در مجلات فاقد اعتبار یا مجلات جعلی به چاپ می رسانند، گروه آذرگان تضمین می کند، مجله ای که مقاله استخراج شده از پایان نامه در آن پذیرش خواهد شد جزو مجلات جعلی و فاقد اعتبار نباشد.

خدمات موسسه آذرگان در خصوص استخراج مقاله از پایان نامه

در حال حاضر استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و استخراج مقاله از رساله دکتری و همچنین پذیرش مقاله ISI، ISC، کنفرانسی، همایشی، مجلات علمی و پژوهشی، ترجمه مقاله مستخرج از پایان نامه برای رشته های زیر در موسسه انتشاراتی آذرگان انجام می پذیرد:

علوم انسانی شامل (مدیریت MBA ارشد، مدیریت صنعتی،  مدیریت دولتی،  مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی،  مدیریت شهری، مدیریت جهانگردی،  مدیریت اجرایی،  مدیریت فناوری اطلاعات IT، مدیریت فرهنگی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت تکنولوژی، کارآفرینی، مدیریت رسانه، مدیریت بانکی)

  حسابداری، علوم اقتصادی، علوم اجتماعي،  علوم تربيتي، روانشناسی، مطالعات زنان، زبان و ادبيات فارسی، تاريخ،  الهيات و معارف اسلامی، نمونه مقاله از پایان نامه فلسفه، حقوق، زبان انگليسی، علوم سياسی و روابط بين الملل، محيط زيست، مديريت بحران،

علوم پایه شامل شيمی، فیزیک، زيست شناسی، آمار، ریاضیات محض و کاربردی، علوم كامپيوتر، تاريخ و فلسفه علم

رشته های مهندسی مهندسی شامل استخراج مقاله از پایان نامه مهندسی برق،  مهندسی نفت، مهندسی پليمر،  مهندسی معماری، مهندسي شيمی، استخراج مقاله از پایان نامه مهندسی صنايع، مهندسي عمران  نقشه برداری، مهندسی عمران، مهندسی مكانيك، مهندسي معدن، مهندسی مواد و متالورژی،  نانوفناوری،  مهندسی فناوری اطلاعات IT،  مهندسی کامپیوتر،  مهندسی هوافضا، بيوتكنولوژی و داروسازی، مهندسي كشاورزی

مجلات پابمد pubmed و مدلاین medline  و اسکوپوس Scopus برای علوم پایه پزشکی شامل انگل شناسي، فيزيولوژي دامپزشكي، بافت شناسي دامپزشكي، باكتري شناسي دامپزشكي، ايمني شناسي دامپزشكي، بيوشيمي باليني، سم شناسي و …)؛ مجموعه رشته های پزشکی شامل پرستاری، بیماری های داخلی، تبدیل پایان نامه به مقاله رشته عصب شناسی، آنکولوژی (سرطان شناسی)، هماتولوژی، رادیولوژی، هوش بری، رادیولوژی، بیماری های عفونی، اطفال، جراحی، فوریت‌های پزشکی، ارتوپدی، بیماری‌های دهان و دندان، بیماری‌های ریوی، فیزیوتراپی، فیزیولوژی، پزشکی، پاتولوژی (آسیب‌شناسی)، طب اورژانس، پزشکی خانواده، پزشکی مولکولی، پزشکی قانونی، پزشکی پوست، تغذیه و رژیم‌درمانی، جراحی عمومی، جراحی کلیه و مجاری ادراری،  جراحی مغز و اعصاب، چشم‌پزشکی، دندانپزشکی، روان‌پزشکی، روماتولوژی، زنان و زایمان، ژنتیک، میکروب شناسی، علوم آزمایشگاهی، گرایش غدد، پزشکی قلب و عروق،پزشکی کلیه و مجاری ادراری، پزشکی گوارش و کبد، پزشکی گوش، حلق و بینی، مامایی، مدارک پزشکی و ...

موسسه انتشاراتی آذرگان

جهت سفارش پذیرش تضمینی مقاله ISI ، استخراج مقاله از پایان نامه، تبدیل پایان نامه به کتاب و یا مشاوره و سایر خدمات می توانید از طریق ایمیل azargan.pub@gmail.com و یا با شماره تلفن مندرج در سایت تماس حاصل فرموده یا سفارش خود را در سایت موسسه ثبت نموده تا در اسرع وقت پس از بررسی درخواست شما، با شما تماس حاصل شود.

تخصص ما، پشتوانه اعتماد شماست.

برای ثبت سفارش کلیک کنید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
ثبت سفارش
استخراج مقاله
ثبت سفارش
پارافریز مقاله
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه مقاله
ثبت سفارش
ویراستاری مقاله
ثبت سفارش