ترجمه مقاله با ارزانترین قیمت

انتشار 27 مرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

ترجمه تخصصی یکی از نیاز های بزرگ جامعه علمی است. تمام دانشجویان و پژوهشگران برای انجام پژوهشهای خود نیاز دارند تا متون علمی را ترجمه کنند. هزینه ترجمه یکی از مهمترین مسائل در این زمینه است. از این رو در این مقاله چگونگی ترجمه مقاله با ارزانترین قیمت را مورد بررسی قرار میدهیم.

ترجمه مقاله با ارزانترین قیمت

ترجمه تخصصی در واقع ترجمه متون علمی است. نوشته های علمی به دلیل داشتن عبارات و اصطلاحات تخصصی نیاز دارند تا کسی که کار ترجمه را انجام می دهد ، در موضوع متن نیز تخصص داشته باشد. افرادی که علاوه بر تسلط در زبان های فارسی و انگلیسی ، دارای تحصیلات آکادمیک در موضوع مقاله هستند ، بهترین گزینه برای ترجمه مقالات علمی به شمار می روند.

نکات مهم در ترجمه مقالات علمی

 • متن ترجمه باید روان و ساده باشد. (از بکار بردن کلمات و اصطلاحات پیچیده خودداری گردد.)

 • متن ترجمه شده به دور از ایرادات نگارشی و املایی باشد.(حتما بعد از اتمام ترجمه باز خوانی و ایرادات احتمالی برطرف شود)

 • مهم ترین نکته در ترجمه مقاله ، انتقال درست مفهوم مقاله است ، در صورتیکه مقاله ترجمه ای ضعیف داشته باشد ، حتی محتوای قوی متن مقاله نیز نمی تواند از ریجکت شدن آن جلوگیری کند.

ترجمه مقاله با ارزانترین قیمت

برای دانشجویان و محققان انجام ترجمه درست بسیار با اهمیت است. آنها قبل از نگارش مقاله ، نیاز دارند تا از مقالات بین المللی مرتبط با مقاله خود ، استفاده و نتایج یافته های آنها را با نتایج پژوهش های خود مقایسه کنند. ( باید مقالات بین المللی به زبان فارسی ترجمه گردند) و همچنین بعد از پایان مقاله ، نیاز دارند تا محتوای مقاله برای ارسال به مجلات بین المللی به زبان انگلیسی ترجمه شود. از این رو در می یابیم که دانشجویان و محققان به طور مداوم با مقالات علمی و ترجمه تخصصی سروکار دارند و هزینه ترجمه برای آنها بسیار مهم می باشد. ترجمه ارزان قیمت هم زمانی با ارزش است که کیفیت آن پایین نیاید. در واقع ترجمه مناسب به ترجمه ای می گویند که علاوه بر هزینه مناسب ، دارای کیفیت بالایی هم باشد.

موسسه آذرگان

موسسه آذرگان را می توان یکی از بهترین موسسات در بخش ترجمه مقالات دانست. مترجمین این موسسه همگی دارای تحصیلات عالیه از بهترین دانشگاههای کشور هستند و می توانند با انجام بهترین ترجمه ها ، در امر پذیرش مقاله به شما کمک کنند. هزینه ترجمه ها در این موسسه در سه بخش حالت عمومی ، حالت تخصصی و حالت فوق تخصصی تقسیم بندی میشود و در هر سه بخش با افزایش حجم ترجمه ، تخفیفات بسیار مناسبی برای مشتریان اعمال میگردد.

مراحل ترجمه در موسسه آذرگان

 • ارسال فایل مقاله یا کتاب توسط مشتری به کارشناس موسسه

 • بررسی فایل توسط کارشناس موسسه و محاسبه زمان و هزینه ترجمه ( هزینه و زمان ترجمه به حجم متن ، نوع ترجمه و رشته تخصصی بستگی دارد )

 • پس از توافق ، فایل متن به دپارتمان ترجمه ارسال می گردد و در دسترس مترجم قرار می گیرد.

 • پس از ترجمه ، فایل به بخش ویراستاری ارسال می گردد تا متن بازخوانی و ویرایش ادبی گردد.

 • در پایان فایل ترجمه شده در زمان توافقی ، بصورت فایل WORD به ایمیل مشتری ارسال میگردد.

مزایای ترجمه در موسسه آذرگان

 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته

 • ارائه خدمات به صورت غیر حضوری ( این کار باعث افزایش راندمان کاری ، کاهش زمان و هزینه خدمات می گردد.)

 • ارائه تخفیفات فوق العاده نسبت به حجم متون ( برای ترجمه مقالات تا 17درصد و برای ترجمه کتابها تا 35 درصد تخفیف اعمال میشود )

 • ارائه گارانتی ترجمه به مدت 72 ساعت

 • انتخاب مترجم توسط مشتری ،  از بین سه مترجم پیشنهادی ( یک متن تخصصی انتخاب شده و به سه مترجم ارسال می گردد تا ترجمه کنند. مشتری می تواند از بین این سه مترجم ، یکی را برای ترجمه متون خود انتخاب نماید.)

برای دریافت خدمات موسسه آذرگان می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده به کارشناس موسسه ارسال نمایید تا در کوتاهترین زمان به انجام آن مبادرت کنیم.

تصویر
 

برای ثبت سفارش لطفا کلیک کنید.

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
ثبت سفارش
استخراج مقاله
ثبت سفارش
پارافریز مقاله
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه مقاله
ثبت سفارش
ویراستاری مقاله
ثبت سفارش