ترجمه مقاله با ارزانترین قیمت

انتشار 27 مرداد 1397
مطالعه 4 دقیقه

ترجمه تخصصی مقاله با ارزانترین قیمت توسط مترجمین متخصص و نیتیو. اگر بدنیال ترجمه مقاله با ارزانترین قیمت هستید، این مطلب را از دست ندهید.

ترجمه مقاله با ارزانترین قیمت

ترجمه تخصصی یکی از نیاز های بزرگ جامعه علمی است. تمام دانشجویان و پژوهشگران برای انجام پژوهشهای خود نیاز دارند تا متون علمی را ترجمه کنند. هزینه ترجمه یکی از مهمترین مسائل در این زمینه است. از این رو در این مقاله چگونگی ترجمه مقاله با ارزانترین قیمت را مورد بررسی قرار میدهیم.

ترجمه مقاله

ترجمه تخصصی در واقع ترجمه متون علمی است. نوشته های علمی به دلیل داشتن عبارات و اصطلاحات تخصصی نیاز دارند تا کسی که کار ترجمه را انجام می دهد ، در موضوع متن نیز تخصص داشته باشد. افرادی که علاوه بر تسلط در زبان های فارسی و انگلیسی ، دارای تحصیلات آکادمیک در موضوع مقاله هستند ، بهترین گزینه برای ترجمه مقالات علمی به شمار می روند.

نکات مهم در ترجمه مقاله

 • متن ترجمه باید روان و ساده باشد. (از بکار بردن کلمات و اصطلاحات پیچیده خودداری گردد.)

 • متن ترجمه شده به دور از ایرادات نگارشی و املایی باشد.(حتما بعد از اتمام ترجمه باز خوانی و ایرادات احتمالی برطرف شود)

 • مهم ترین نکته در ترجمه مقاله ، انتقال درست مفهوم مقاله است ، در صورتیکه مقاله ترجمه ای ضعیف داشته باشد ، حتی محتوای قوی متن مقاله نیز نمی تواند از ریجکت شدن آن جلوگیری کند.

نکات مهم در ترجمه مقاله

عوامل موثر در هزینه ترجمه مقاله

عواملی مختلفی در هزینه ترجمه مقاله تاثیرگذار هستند. یکی از این عوامل تعداد کلمات مقاله است، هزینه و مدت زمان ترجمه با توجه به تعداد کلمات و تخصص مقاله برآورد می شود. با افزایش تعداد کلمات مقاله، تخفیف حجمی بیشتری شامل هزینه ترجمه مقاله می شود. همچنمین برخی از تخصص ها به دلیل تعداد محدود مترجم متخصص در آن زمینه و همچنین پیچیدگی ترجمه و کلمات تخصصی آن رشته، هزینه بیشتری نسبت به سایر تخصص ها دارند. عامل بعدی تاثیر گذار در هزینه ترجمه مقاله، کیفیت ترجمه مقاله است. پکیج های مختلف ترجمه که عبارتند از : طلایی پلاس، طلایی ، نقره ای و برنزی برآورد ها و هزینه ها متفاوتی دارند.

هزینه ترجمه

عوامل موثر در هزینه ترجمه مقاله

به طور کلی می توان عوامل تاثیر گذار در هزینه ترجمه مقاله را در عوامل زیر خلاصه کرد:

 • تعداد کلمات

 • تخصص

 • کیفیت ترجمه :

  • پکیج طلایی پلاس

  • پکیج طلایی

  • پکیج نقره ای

  • پکیج برنزی

 • بازه زمانی تحویل ترجمه :

  • حالت عادی

  • حالت فشرده

  • حالت فشرده پلاس

عوامل موثر در هزینه ترجمه مقاله

ترجمه مقاله با ارزانترین قیمت

برای دانشجویان و محققان انجام ترجمه درست بسیار با اهمیت است. آنها قبل از نگارش مقاله ، نیاز دارند تا از مقالات بین المللی مرتبط با مقاله خود ، استفاده و نتایج یافته های آنها را با نتایج پژوهش های خود مقایسه کنند. ( باید مقالات بین المللی به زبان فارسی ترجمه گردند) و همچنین بعد از پایان مقاله ، نیاز دارند تا محتوای مقاله برای ارسال به مجلات بین المللی به زبان انگلیسی ترجمه شود. از این رو در می یابیم که دانشجویان و محققان به طور مداوم با مقالات علمی و ترجمه تخصصی سروکار دارند و هزینه ترجمه برای آنها بسیار مهم می باشد. ترجمه ارزان قیمت هم زمانی با ارزش است که کیفیت آن پایین نیاید. در واقع ترجمه مناسب به ترجمه ای می گویند که علاوه بر هزینه مناسب ، دارای کیفیت بالایی هم باشد.

تضمین کیفیت ترجمه تخصصی

در موسسه انتشاراتی آذرگان ، تمام مترجمین از بهترین نخبگان رشته های تحصیلی مختلف گزینش شده اند و کاملا به حساس بودن مسئله ترجمه ، اشراف دارند. شما فرهیختگان عزیز می توانید با اطمینان کامل ترجمه تخصصی مقاله های خود را به مترجمین ما بسپارید.

تضمین کیفیت ترجمه تخصصی مقاله با طی مراحل بازخوانی ، بازرسی کیفی و گارانتی ویرایش.

 • بازخوانی توسط مترجم متخصص :پس از اتمام فرایند ترجمه مقاله، برای اطمینان از اینکه مقاله ترجمه شده عاری از هرگونه اشتباهی باشد و تمامی اصطلاحات به درستی ترجمه شده باشند ترجمه مجددا توسط مترجم متخصص دیگری بازخوانی می شود.

 • بازرس کیفی : پس از اتمام بازخوانی ،برای اطمینان از کیفیت ترجمه و رعایت تمامی اصطلاحات و عاری بودن از هرگونه اشکالات تایپی ، بازرسان کیفی می بایست کیفیت پروژه را کنترل کنند تا پروژه ترجمه بی نقص به کارفرما تحویل گردد.

 • گارانتی : موسسه آذرگان گارانتی مادام العمر(تا زمان چاپ و انتشار مقاله در مجلات) برای ترجمه های انجام شده ارائه می کند.

مراحل ثبت سفارش ترجمه مقاله با ارزان ترین قیمت

مراحل ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقاله با ارزانترین قیمت به شرح زیر می باشد.

ثبت سفارش

ثبت سفارش

پرداخت هزینه

پرداخت هزینه

تهیه چکیده گرافیکی

ترجمه تخصصی

تحویل سفارش

تحویل فایل ترجمه شده

موسسه آذرگان

موسسه آذرگان را می توان یکی از بهترین موسسات در بخش ترجمه مقالات دانست. مترجمین این موسسه همگی دارای تحصیلات عالیه از بهترین دانشگاههای کشور هستند و می توانند با انجام بهترین ترجمه ها ، در امر پذیرش مقاله به شما کمک کنند. هزینه ترجمه ها در این موسسه در سه بخش حالت عمومی ، حالت تخصصی و حالت فوق تخصصی تقسیم بندی میشود و در هر سه بخش با افزایش حجم ترجمه ، تخفیفات بسیار مناسبی برای مشتریان اعمال میگردد.

چرا موسسه آذرگان

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

پشتیبانی از اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی

پشتیبانی از اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی

کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما

کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما

کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس

کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان

ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان

گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار

گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار

ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز

ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز

ضمانت پایین ترین تشابه ممکن برای پارافریز

ضمانت پایین ترین تشابه ممکن برای پارافریز

تایپ رایگان و ارائه فایل ترک چنج ویرایش کتاب

تایپ رایگان و ارائه فایل ترک چنج ویرایش کتاب

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

موسسه آذرگان

خدمات ترجمه مقاله با ارزان ترین قیمت در موسسه آذرگان

ما در موسسه آذرگان با همراهی مترجمین متخصص و نیتیو آماده ایم تا آنچه را در چندین سال تجربه ترجمه تخصصی مقاله و ویرایش نیتیو بدست آوردیم را با کمترین قیمت در اختیار شما فرهیختگان عزیز قرار دهیم تا مقالات علمی خود را به صورت تخصصی ترجمه نموده و در مجلات معتبر پذیرش و چاپ نمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

جهت انجام ترجمه مقاله با ارزانترین قیمت، فایل مقاله خود را از طریق ایمیل و یا واتساپ شماره زیر ارسال فرمایید. شماره موبایل : 09914516340 ایمیل موسسه : azargan.pub@gmail.com

خیر، کاهش هزینه هیچ تاثیری در کیفیت ترجمه نداردو ترجمه مقاله در موسسه آذرگان با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت انجام می شود.

تمامی خدمات ترجمه و ویراستاری و چاپ مقاله و ... شامل 72 ساعت گارانتی کیفی هستند ولی برای برخی موارد مثل ترجمه مقاله, گارانتی تا زمان چاپ نیز وجود دارد.

موسسه آذرگان دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از اینماد است. بنابراین هیچگونه استفاده غیر قانونی از مطالب ارسالی انجام نمی شود. یکی از مهم ترین اصول موسسه آذرگان حفظ محرمانگی اطلاعات و فایل های ارسالی مشتریان عزیز می باشد و تمامی ارکان این مجموعه ملزم به رعایت اصول محرمانگی و حفظ حریم خصوصی مشتریان هستند.

خیر به هیچ وجه، کار ترجمه آنی توسط بهترین مترجمین انجام می‌شود. مترجمینی که در عین حفظ کیفیت سرعت بالایی در ترجمه دارند.

تمامی مترجمین و ویراستاران و کارشناسانی که در موسسه آذرگان فعالیت دارند، دارای سابقه کار طولانی و حرفه ای در این زمینه بوده و در رشته تحصیلی شما تحصیلات دانشگاهی دارند، بدین صورت تمامی خدمات ما در موسسه آذرگان به صورت تخصصی انجام می شوند

سوالات بیشتر
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش