هر آنچه که در خصوص هزینه چاپ کتاب باید بدانید.

هزینه چاپ کتاب

انتشار 13 مهر 1401
مطالعه 14 دقیقه

چرا برخی از ناشران هزینه‌های گزافی را برای چاپ کتاب دریافت می‌کنند. دلیل افزایش قیمت چاپ کتاب چیست؟ ارائه راهکارهایی برای کاهش هزینه چاپ کتاب و معرفی ناشرانی که با کمترین هزینه کتاب را به چاپ می‌رسانند.

هزینه چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب با توجه به عوامل و فاکتورهای بسیاری محاسبه می‌شود. اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان و همچنین اتحادیه چاپخانه‌ها ازجمله ارگان‌ها و سازمان‌هایی هستند که هزینه‌های چاپ کتاب را با توجه به فاکتورهای مختلف تعیین می‌کنند؛ و نظارت برافزایش و کاهش قیمت‌ها و دلایل آن رادارند. در این مقاله فاکتورها و عوامل تأثیرگذار در هزینه چاپ کتاب را بررسی خواهیم کرد و راهکارهایی را جهت چاپ کتاب با هزینه بسیار پایین را ارائه خواهیم کرد.

مزیت‌های نشر و چاپ کتاب

چاپ کتاب یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین روش‌های کمک به رشد فرهنگ و دانش بشریت است. اثراتی که کتاب‌خوانی در زندگی فردی و اجتماعی افراد دارد، اثرات و نتایج بدیهی هستند که به تعدادی از این مزیت‌ها اشاره می‌کنیم.

توسعه فردی

توسعه اجتماعی

سرگرمی کم‌هزینه

افزایش تمرکز ذهن

افزایش سطح آگاهی

تقویت مهارت نوشتن

افزایش اعتمادبه‌نفس

کسب تجربه از زندگی گذشتگان

مزیت‌های نشر و چاپ کتاب

ویکتورهگو

خوشبخت کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد، یا کتاب‌های خوب و یا دوستانی که اهل کتاب باشند.

" ویکتورهگو"

هزینه چاپ کتاب

هزینه‌هایی که صرف امور چاپ کتاب از ابتدا تا انتهای پروسه چاپ کتاب می‌شوند عبارت‌اند از:

هزینه تهیه فایل کتاب

 • هزینه تایپ فایل کتاب تألیفی

 • هزینه تبدیل پایان‌نامه به کتاب

 • هزینه ترجمه کتاب

هزینه ویراستاری

هزینه صفحه‌آرایی

هزینه‌های مربوط به مجوزات کتاب و انتشارات

 • شابک

 • فیپا

 • مجوز ارشاد

هزینه طراحی جلد

هزینه‌های مربوط به چاپخانه

 • هزینه کاغذ

 • هزینه تیراژ

 • هزینه چاپ

 • هزینه چاپ رنگی

 • هزینه چاپ جلد:

  1. شمیز

  2. کاغذی

  3. گالنیگور

  4. سخت

 • هزینه سلفون کشی جلد

 • هزینه صحافی

هزینه بسته‌بندی و پست

عوامل تأثیرگذار در هزینه چاپ کتاب

1. تهیه فایل کتاب:

هزینه تایپ فایل کتاب

ممکن است در کتاب‌های تألیفی نویسنده مطالب گردآوری‌شده خود را به‌صورت دست‌نوشته بر روی کاغذ نوشته باشد که این امر سبب می‌شود بعد از اتمام نگارش کتاب مرحله دیگری را پیش رو داشته باشد برای تایپ نوشته‌های خود که هم هزینه و هم‌زمان زیادی صرف خواهد کرد.

در خصوص ترجمه کتاب نیز ممکن است مترجم، ترجمه را به‌صورت دستی نوشته باشد که بازهم بعد از اتمام ترجمه یک مرحله، ‌به ‌مرحله‌های تهیه کتاب اضافه می‌شود که باید ترجمه کتاب را به‌صورت دقیق تایپ نماید و همچنین اگر خود مترجم تخصص و زمان تایپ را نداشته باشد باید از طریق دیگری برای تایپ کتاب اقدام کند که هزینه خواهد داشت.

هزینه تایپ فایل کتاب

هزینه تبدیل پایان‌نامه به کتاب

پایان‌نامه‌های مقاطع تحصیلات تکمیلی حاصل دسترنج دانشجویان در 4 ترم مقطع کارشناسی ارشد و 8 ترم مقطع دکتری هستند که به دلیل بار علمی و نتایج نابی که دارند حتماً باید به کتاب تبدیل‌شده و چاپ شوند تا هم این اسناد علمی ثبت‌شده بمانند و هم در دسترس سایر دانشجویان و علاقه‌مندان به آن تخصص قرار گیرد؛ اما تبدیل پایان‌نامه به کتاب کار راحتی نیست بلکه نیاز به رعایت یک سری استانداردها دارد که ممکن است از عهده هر شخصی برنیاید به همین دلیل این مرحله تخصصی و حساس باید توسط متخصصین و کارشناسان چاپ کتاب انجام شود که تمامی مراحل و فاکتورهای الزامی تبدیل پایان‌نامه به کتاب تخصص کامل دارند. به طبع انجام این مرحله توسط متخصصین هزینه‌ای را برای نویسنده پایان‌نامه خواهد داشت.

هزینه ترجمه کتاب

وقتی کتاب تخصصی جدیدی در جهان به چاپ می‌رسد که نتایج جدید علمی را به انتشار رسانده است و نیاز هست که این کتاب و نتایج آن در دسترس عموم و یا محققان و اندیشمندان مرتبط با آن تخصص قرار گیرد، امر ترجمه کتاب به میان می‌آید. بسیاری از محققان و اساتید در سرتاسر دنیا دست به ترجمه کتاب‌های جدید به زبان خودشان می‌زنند تا به‌روزترین تحقیقات انجام‌شده در کشورهای دیگر را در اختیار محققان و دانشجویان کشور خود قرار دهند؛ اما مسئله‌ای که هست ترجمه تخصصی کتاب فوت‌وفن خاصی دارند که هرچقدر که یک کتاب تخصصی هم ترجمه شود باید توسط یک مترجم متخصص کتاب و یا مترجم نیتیو ویرایش شود؛ که هزینه ویرایش ترجمه را در بر خواهد داشت. علاوه بر این ممکن است اساتید و یا دانشجویانی که قصد ترجمه کتاب رادارند، تخصص و زمان کافی را برای ترجمه کامل کتاب نداشته باشند به همین دلیل از مؤسسات و مترجمان متخصص کمک می‌گیرند که این مورد نیز هزینه‌ای را تحت عنوان هزینه ترجمه کتاب شامل خواهد شد.

هزینه ترجمه کتاب

2. هزینه ویراستاری

فایل کتاب حتماً باید به‌صورت تخصصی ویراستاری شود. کتاب چه به‌صورت تألیفی باشد و چه به‌صورت تبدیل پایان‌نامه به کتاب و یا کتاب ترجمه‌شده باشد، باید قبل از اقدام برای کارهای چاپ توسط یک ویراستار حرفه‌ای که تخصص آن ویراستاری ادبی کتاب است بررسی و ویراستاری شود؛ که این مرحله نیز هزینه‌ای را با عنوان هزینه ویراستاری خواهد داشت.

هزینه ویراستاری

3. هزینه صفحه‌آرایی

پس از انجام ویراستاری فایل کتاب باید آماده ارسال برای دریافت مجوزات شود که قدم اولی برای دریافت مجوزارت صفحه‌آرایی کتاب است. فایل کتاب چه به‌صورت تبدیل‌شده از پایان‌نامه باشد و چه ترجمه و یا تألیفی باشد باید طبق استانداردهای اعلامی از سوی وزارت ارشاد و کتابخانه ملی صفحه‌آرایی شود. برای صفحه‌آرایی نیاز است تا ابتدا قطع و یا سایز کتاب را انتخاب نمایید، سپس با توجه به سایز انتخاب نموده استانداردهای حاشیه و سایر موارد رعایت شود. این مرحله بسیار تخصصی است که حتماً باید توسط مؤسسات چاپ کتاب و یا انتشارات به‌صورت تخصصی انجام شود که هزینه‌ای هم با عنوان هزینه صفحه‌آرایی که با توجه به تعداد کلمات کتاب هست در بر خواهد داشت.

سایز کتاب

4. هزینه‌های مربوط به مجوزات کتاب و انتشارات

مجوزاتی که برای چاپ کتاب نیاز است باید توسط انتشارات دریافت شود، ممکن است برخی از مجوزات مانند شابک را نویسنده خودش بتواند دریافت کند ولی ازنظر زمانی و هزینه برای او باصرفه نخواهد بود. این مرحله نیز هزینه‌هایی برای دریافت شابک، فیپا و مجوز وزارت ارشاد خواهد داشت. همچنین درصورتی‌که بعد از دریافت مجوزات اصلاحات و تغییراتی از طرف نویسنده انجام شود هزینه مجدد و یا هزینه اصلاحیه خواهد داشت. به‌طور مثال اگر بعد از صدور فیپا، نویسنده تغییراتی در محتوا ایجاد کند باید مجدداً کتاب برای فیپا ارسال شود و هزینه اصلاحیه خواهد داشت.

5. هزینه طراحی جلد

طراحی جلد کتاب از مهم‌ترین مراحل چاپ کتاب است. تمامی زحمات نویسنده در این مرحله نمایان می‌شود. این جلد کتاب هست که خواننده را برای مطالعه کتاب جذب خواهد کرد؛ بنابراین باید دقت و زمان کافی برای طراحی جلد کتاب صرف شود و این کار توسط یک متخصص که هم به برنامه و تکنیک‌های طراحی گرافیکی آشنا هست و هم تخصص کافی درزمینهٔ طراحی جلد کتاب دارد انجام شود تا بتواند به‌درستی مفهوم و محتوای کتاب را در قالب تصویر نمایان کند. به دلیل اهمیت بالای این مرحله که باید توسط متخصصین انجام شود حتماً هزینه‌ای را نیز خواهد داشت.

هزینه طراحی جلد

6. هزینه‌های مربوط به چاپخانه

هزینه‌های چاپخانه با توجه به هزینه کاغذ، جوهر، چاپ، نوع جلد، سلفون کشی جلد و صحافی اعلام می‌شود. یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین‌کننده هزینه‌های این مرحله هزینه کاغذ است. با توجه به روند تولید و یا واردات کاغذ هزینه کاغذ در بازه‌های زمانی مختلف متفاوت است. کاغذهای مختلفی ازجمله کاغذهای کاهی و یا بازیافتی، کاغذهای سفید تحریر، کاغذهای گلاسه و غیره برای چاپ کتاب در بازار موجود می‌باشند که هزینه هرکدام متفاوت است. با توجه به آنچه که در خصوص هزینه کاغذ اعلام شد مشخص می‌شود که یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در هزینه چاپ کتاب تیراژ و یا تعداد جلد کتاب است. هرچقدر تعداد صفحات کتاب و همچنین تعداد جلد مدنظر برای چاپ بیشتر باشد مسلماً هزینه چاپ کتاب نیز بیشتر خواهد شد.

فاکتور بعدی در تعیین هزینه‌های مربوط به چاپخانه را می‌توان نوع چاپ و جوهر و یا چاپ رنگی بیان کرد. هزینه‌های مصرفی دستگاه چاپ و همچنین نوع چاپ افست و یا دیجیتال و همچنین چاپ رنگی و یا سیاه‌سفید ازجمله موارد تعیین‌کننده هزینه این بخش هست.

و اما مهم‌ترین عامل دیگر در تعیین هزینه‌های مربوط به چاپ کتاب، هزینه چاپ جلد کتاب است، هزینه انواع مختلف جلدهای سخت، گالینگور و کاغذی متفاوت است.

هزینه‌های مربوط به چاپخانه

مرسوم‌ترین جلد برای چاپ کتاب جلدهای کاغذی هستند و هزینه جلدهای سخت و گالینگور از هزینه جلدهای کاغذی بیشتر است. علاوه بر نوع جلد مرحله بعدی یعنی سلفون کشی جلد که با توجه به نوع جلد متفاوت هست زمان و هزینه جداگانه‌ای برای پروسه چاپ کتاب خواهد داشت.

بعد از چاپ کتاب و آماده شدن صفحات کاغذی کتاب و جلد کتاب نوبت به یکی شدن و صحافی می‌رسد. تکنیک‌ها و ابزارآلات خاصی برای صحافی کتاب استفاده می‌شود. البته نوع ابزار و تکنیک صحافی با توجه به نوع جلد متفاوت می‌باشد؛ که این مورد نیز از عوامل تعیین‌کننده هزینه چاپ کتاب می‌باشد.

صحافی

7. هزینه بسته‌بندی و پست

بعد از آماده شدن کتاب‌ها و طی تمامی مراحل نوبت به بسته‌بندی و ارسال کتاب‌ها می‌رسد. کتاب‌ها ممکن است بعد از چاپ از چاپخانه برای فروش به کتابخانه‌ها و کتاب‌فروشی‌ها توزیع شود و یا تمامی کتاب‌های چاپ‌شده برای نویسنده ارسال شود. با توجه به آدرسی که نویسنده به چاپخانه اعلام می‌کند، کتاب‌ها ارسال می‌شود که به طبع این بخش نیز شامل هزینه ارسال با توجه به انواع روش‌های پست و ارسال خواهد بود.

هزینه بسته‌بندی و پست

راهکارهای کاهش هزینه چاپ کتاب

پس از بررسی فاکتورها و عوامل تأثیرگذار در هزینه چاپ کتاب، راهکارهایی برای کاهش هزینه چاپ کتاب ارائه می‌شود تا نویسندگان، اساتید، محققان، مترجمین و دانشجویان بتوانند با رعایت این تکنیک‌ها هزینه‌های چاپ کتاب خود را به حداقل برسانند.

راهکارهای کاهش هزینه چاپ کتاب

1. تهیه فایل کتاب:

همان‌طور که اعلام شد تهیه کتاب شامل هزینه‌هایی از قبیل تایپ کتاب، تبدیل پایان‌نامه به کتاب، ترجمه کتاب، ویراستاری کتاب و صفحه‌آرایی کتاب می‌باشد؛ و اما راهکارهایی برای کاهش هزینه هر یک از این مراحل:

تایپ کتاب + ویراستاری

برای کاهش و یا حذف هزینه این مرحله بهتر است از ابتدا کتاب را در فرمت word تایپ نمایید. از ابتدا بدون نوشتن روی کاغذ نوشته‌های خود را تایپ نمایید تا هم ازنظر هزینه و هم ازنظر زمان صرفه‌جویی نمایید. سعی کنید در هنگام تایپ کتاب جملاتتان را بررسی نمایید و بعد از اتمام هر فصل چندین بار مطالعه نمایید تا ایرادات نگارشی، املایی و تایپی برطرف شود. بعد از اتمام کتاب نیز چندین بار به‌دقت آن را مطالعه نمایید تا دیگر هیچ ایرادی نداشته باشد و نیاز به ویراستاری نباشد.

تایپ

تبدیل پایان‌نامه به کتاب + صفحه‌آرایی کتاب

برای صرفه‌جویی در هزینه این مرحله بهتر است از مؤسسات چاپ کتاب کمک بگیرید، زیرا این مؤسسات در این مرحله هم پایان‌نامه را به کتاب تبدیل می‌کنند و هم صفحه‌آرایی آن را انجام می‌دهند که در این صورت هم بازه زمانی این پروسه کاهش داده می‌شود و هم ازنظر هزینه فقط هزینه یک مرحله پرداخت خواهد شد.

صفحه آرایی

هزینه ترجمه کتاب

استفاده از خدمات معرفی کتاب جدید و ترجمه کتاب مؤسسات معتبر ترجمه کتاب هم ازنظر زمان و هم ازنظر هزینه بسیار باصرفه است؛ زیرا مترجمین متخصص کتاب، ترجمه کتاب را در فرمت فایل word تحویل می‌دهند که دیگر نیازی به مرحله و هزینه تایپ کتاب نخواهد بود. همچنین مترجمین متخصص کتاب با تسلطی که در بخش ترجمه کتاب دارند هم متنی بسیار روان تحویل می‌دهند که دیگر نیاز به ویرایش ندارد و هم باتجربه‌ای که در بخش ترجمه کتاب دارند، ترجمه‌ای را تحویل می‌دهند که دیگر نیازی به ویراستاری نخواهد داشت.

هزینه ترجمه کتاب

2. هزینه‌های مربوط به مجوزات کتاب و انتشارات

بهترین راه‌حل برای کاهش هزینه این مرحله استفاده از خدمات انتشاراتی است که خدمات مربوط به مراحل قبل را هم انجام می‌دهند؛ زیرا در این صورت علاوه بر کاهش زمان انجام پروسه در هزینه نیز بسیار باصرفه خواهد بود و هزینه مجوزات دریافت نخواهد شد. چنین مؤسساتی که خدمات چاپ کتاب دارند و خودشان ناشر هستند هزینه‌ای بابت دریافت مجوزات شابک، فیپا، وزارت ارشاد و مجوز چاپ دریافت نمی‌کنند.

3. هزینه طراحی جلد

راهکار ویژه کاهش هزینه مربوط به طراحی جلد استفاده از خدمات مؤسسات معتبر چاپ کتاب است؛ زیرا این مؤسسات هزینه جداگانه‌ای را برای طراحی جلد دریافت نمی‌کنند علاوه بر آن طراحان آن‌ها تخصص و مهارت خاصی در طراحی جلد کتاب را با توجه به تجربه چندین ساله درزمینهٔ چاپ کتاب رادارند و می‌توانند جلدهای کاملاً مناسب کتاب شمارا در سریع‌ترین زمان و بدون هیچ هزینه اضافی طراحی نمایند.

هزینه طراحی جلد

4. هزینه‌های مربوط به چاپخانه

برای کاهش عمده هزینه‌های مربوط به چاپخانه بهتر است کاغذهای تحریر سفید مرسوم چاپ کتاب را انتخاب نمایید. همچنین کاهش تیراژ و یا تعداد جلد نیز هزینه را کاهش می‌دهد. ولی اکثر ناشران کتاب‌ها را در تیراژ بالا به چاپ می‌رسانند که این امر موجب صرف هزینه اضافی برای نویسنده می‌شود. پیشنهاد می‌شود از خدمات مؤسساتی که چاپ کتاب در تیراژ پایین دارند استفاده نمایید. مؤسسات و ناشران معتبر چاپ کتاب با در نظر گرفتن تمامی شرایط مربوط به چاپ کتاب حداقل‌ترین هزینه‌های مربوط به چاپ کتاب را اعلام می‌کنند.

چاپخانه

5. هزینه بسته‌بندی و پست

و اما یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از خدمات مؤسسات چاپ کتاب که خود ناشر کتاب هستند ارسال رایگان کتاب است.

چاپ ارزان‌قیمت کتاب

اگر به دنبال چاپ کتاب ارزان‌قیمت هستید، باید از خدمات مؤسسات معتبری استفاده نمایید که علاوه بر اینکه خدمات چاپ کتاب را به‌صورت تخصصی ارائه می‌نمایند، ناشر چاپ کتاب نیز هستند. در این صورت می‌توانید کتاب‌های خود را با ارزان‌ترین قیمت و در سریع‌ترین زمان به چاپ برسانید. هزینه چاپ کتاب ازجمله مسائل مهمی است که باید به آن توجه نمود. دقت به این امر که هدف شما چاپ چه نوع کتابی می‌باشد می‌تواند در هزینه نهایی چاپ کتاب تأثیرگذار باشد. اگر شما به‌صورت شخصی بخواهید با چاپخانه و یا ناشری جهت چاپ کتاب همکاری داشته باشید متأسفانه هزینه برای شما خیلی بالا خواهد شد. به همین دلیل توصیه می‌شود که برای چاپ کتاب ارزان‌قیمت، حتماً از مؤسسات معتبر چاپ کتاب مشاوره دریافت نمایید تا تمامی مراحل چاپ کتاب شمارا با کمترین هزینه انجام دهند.

 چاپ ارزان‌قیمت کتاب

تضمین قیمت چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب و همچنین مراحل اولیه چاپ کتاب به تفکیک باید توسط موسسه چاپ کتاب و یا ناشر اعلام شود؛ و تمامی هزینه‌های صفرتا صد کار چاپ کتاب توسط نویسنده قابل‌بررسی باشد و با تائید نویسنده و توافق در روش‌های پرداخت پروسه چاپ کتاب انجام شود. مؤسسات و ناشران کتاب با تضمین قیمت چاپ کتاب متعهد به انجام خدمات چاپ کتاب طبق هزینه اعلامی می‌شوند و تضمین می‌نمایند که در ادامه پروسه هیچ‌گونه هزینه اضافی خارج از عرف و روال چاپ کتاب اعلام نشود. همچنین مؤسسات و ناشرانی که در ادامه معرفی خواهند شد با تضمین قیمت چاپ کتاب، پروسه صفرتا صد چاپ کتاب را با کمترین هزینه انجام می‌دهند.

تضمین کیفیت چاپ کتاب

مؤسسات و ناشران معتبر چاپ کتاب که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت باتجربه چندین ساله خود در امر چاپ کتاب و همچنین همراهی تیم مجرب و حرفه‌ای خود در زمینه‌های ویراستاری، تبدیل پایان‌نامه به کتاب، فرمت بندی، صفحه‌آرایی، طراحی جلد و چاپ کتاب کیفیت صفرتا صد چاپ کتاب را تضمین می‌نمایند.

همچنین کاهش هزینه چاپ کتاب و کاهش زمان چاپ کتاب هیچ لطمه‌ای به کیفیت کار وارد نمی‌کند. پس نکته قابل‌توجه در انتخاب موسسه معتبر چاپ کتاب توجه به تضمین کیفیت چاپ کتاب از جانب موسسه می‌باشد.

معرفی ناشرانی که کتاب‌ها را باکمترین هزینه به چاپ می‌رسانند

ناشران معتبری در امر چاپ کتاب هستند که تمامی مراحل صفرتا صد چاپ کتاب را با کمترین هزینه انجام می‌دهند. این ناشران با در نظر گرفتن اهداف نویسندگان بهترین روش‌ها را برای چاپ کتاب معرفی می‌کنند. به‌طور مثال برای نویسندگان، دانشجویان و مترجمانی که جهت ارتقاء رزومه خود که ممکن است رزومه مصاحبه دکتری، رزومه اپلای، روزمه کاری و غیره باشد نیازی نیست کتاب در تیراژ بالا چاپ شود بنابراین با چاپ کتاب در تیراژ کم از هزینه‌های اضافی جلوگیری می‌نمایند. همچنین برای آن دسته از نویسندگانی که هدف از چاپ آن‌ها فروش کتاب می‌باشد پیشنهاد می‌گردد تا ابتدا کتاب را در تیراژ پایین به‌طور مثال 50 یا 100 جلد چاپ نمایند و اگر در فروش این تعداد جلد موفق بودند و کتاب‌ها مورد استقبال قرار گرفتند برای چاپ مجدد و چاپ در تیراژ بیشتر اقدام شود. این راهکار از هزینه اضافی چاپ کتاب و همچنین شکست در فروش و یا متضرر شدن نویسنده جلوگیری می‌کند.

ناشر چاپ کتاب

موسسه چاپ کتاب

معرفی مؤسسات معتبر چاپ کتاب با کمترین هزینه

مؤسسات معتبری که خدمات صفرتا صد چاپ کتاب را با تضمین کمترین هزینه و تضمین کیفیت کار انجام می‌دهند. با در نظر گرفتن تمامی شرایط نویسندگان و فرهیختگان با ارائه بهترین راه‌حل‌ها زمان و هزینه پروسه چاپ کتاب را به حداقل می‌رسانند. یکی از این مؤسسات معتبر که انتشارات چاپ کتاب می‌باشد و خدمات صفرتا صد چاپ کتاب را با بهترین کیفیت ارائه می‌نماید موسسه آذرگان می‌باشد. موسسه آذرگان تمامی مراحل صفرتا صد از تبدیل پایان‌نامه به کتاب و چاپ آن و معرفی کتاب جدید تا ترجمه و چاپ را با تضمین کیفیت تمامی مراحل به‌سرعت و با کمترین هزینه انجام می‌دهد.

مراحل ثبت سفارش چاپ کتاب

مراحل ثبت سفارش چاپ کتاب در موسسه آذرگان به ترتیب مراحل زیر است.

ثبت سفارش

ثبت سفارش

بررسی فایل کتاب

بررسی و برآورد هزینه

تایید مشتری

تایید و انجام واریزی

تحویل سفارش

تحویل کتاب های چاپ شده

چرا موسسه آذرگان

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

پشتیبانی از اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی

پشتیبانی از اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی

کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما

کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما

کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس

کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان

ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان

گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار

گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار

ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز

ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز

ضمانت پایین ترین تشابه ممکن برای پارافریز

ضمانت پایین ترین تشابه ممکن برای پارافریز

تایپ رایگان و ارائه فایل ترک چنج ویرایش کتاب

تایپ رایگان و ارائه فایل ترک چنج ویرایش کتاب

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

موسسه آذرگان

خدمات چاپ تخصصی و حرفه ای کتاب در موسسه آذرگان

ما در موسسه آذرگان با همراهی تیم مجرب و حرفه ای در بخش های ویراستاری ، فرمت بندی ، گرافیک و متخصصین امر چاپ کتاب آماده ایم تا آنچه را در چندین سال تجربه چاپ کتاب بدست آوردیم به همراه دانش و ابزارآلات نوین در اختیار شما نویسندگان عزیز قرار دهیم. و آثار علمی و ادبی شما را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان به چاپ برسانیم.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

لطفا فایل ورد کتاب تالیفی خود را از طریق ایمیل و یا سایر راهای ارتباطی شماره زیر ارسال فرمایید تا برآورد هزینه انجام شود. شماره موبایل : 09914516340 ایمیل موسسه : azargan.pub@gmail.com

خیر، با کمترین تعداد چاپ (برای مثال 5 نسخه) هم میتوان امتیاز دریافت کرد.

معمولا پروسه چاپ کتاب به موضوع کتاب مرتبط است. موضوعات علمی معمولا 30 روز کاری و کتاب های شعر معمولا 45 روز کاری زمان لازم دارند.

در چاپ مجدد هزینه صفحه آرایی و طرح جلد و مجوزها برآورد و از هزینه اصلی کم میشود.(بین 100 الی 150 هزار تومان)

لطفا فایل ورد پایان نامه خود را از طریق ایمیل و یا سایر راهای ارتباطی شماره زیر ارسال فرمایید تا بررسی شود و برآورد هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب ارسال شود. شماره موبایل : 09914516340 ایمیل موسسه : azargan.pub@gmail.com

در حالت استاندارد بله لازم است از نویسنده یا ناشر اجازه نامه دریافت شود، اما بدلیل اینکه در کشور ما خیلی به قوانین کپی-رایت اهمیت داده نمیشود، معمولا بدون اجازه ترجمه و چاپ میشوند.

سوالات بیشتر
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش