چاپ کتاب در تیراژ کم

انتشار 12 بهمن 1396
مطالعه 3 دقیقه

چاپ کتاب در تیراژ کم در صورتی معنا پیدا میکند که شما محصولی نمونه با حداکثر های استاندارد چاپ را در اختیار نویسنده و صاحب اثر قرار دهید.

چاپ کتاب در تیراژ کم

صنعت چاپ در هر کشوری بستگی مستقیم به میزان پیشرفت فرهنگ و دانش آن کشور درموضوعات مختلف دارد. کشور ما نیز در سالهای اخیر به طابعیت از دنیای مدرن و به شکرانه ی پیشرفت های جهان غرب ، در این صنعت پیشرفت های زیادی کرده است. در عصر جدید با توجه به نیاز های نویسندگان ، سعی شده است با ایجاد شرایط مناسب و استفاده از امکانات و ماشین آلات پیشرفته به تمام آنها پاسخی در خور داده شود. یکی از  این نیاز ها چاپ کتاب در تیراز پایین است و نویسندگان همیشه به دنبال ناشرین و موسساتی هستند تا این کار را با هزینه ای مناسب و در زمان کوتاه به انجام برساند.

چاپ کتاب در تیراژ پایین در گذشته اصلا تعریف اقتصادی نداشت و نویسندگان مجبور بودند تا به هزینه های گزافی تن بدهند اما همان طور که اشاره شد با پیشرفت های صنعت چاپ ، امکان چاپ کتاب در تیراژ کم ، با قیمتی مناسب در دسترس بوده و بسیاری از موسسات این کار را برای علاقه مندان انجام می دهند. نکته ای که یک موسسه ی خوب را از یک موسسه ی معمولی متمایز می کند کیفیت آن کار است. وقتی شما می خواهید کتاتبتان را در تیراژ کم  به چاپ برسانید باید کتاب شما کیفیتی خیره کننده داشته باشد تا با استقبال احتمالی ، پلی برای چاپ های بیشتر از آن بوجود آید.

چه نویسندگانی مایل به چاپ کتاب در تیراژ پایین هستند؟

معمولا نویسندگان جوانی که درصدد انجام اولین کتاب چاپی خود هستند ومی خواهند خود ناشر کتاب خود باشند و از نوع بازار و عکس العمل مخاطبان نیز خبر ندارند بهتر است ریسک نکنند و شروع کار حرفه ای خود را با تیراژی کم آغاز کنند تا هم تجربه کسب کنند هم سلیقه ی بازار را محک بزنند. چاپ در تیراژ بالا در صورتی که از کتاب شما استقبال نشود شکستی غیر قابل جبران محسوب خواهد بشد. ما توصیه می کنیم با تیراژی کم آغاز کنید و کتاب خود را به دوستان و همکاران خود هدیه بدهید تا از بازخورد یک جامعه ی کوچک مطلع گردید. در صورت استقبال می توانید این کار را در تیراژ بالاتر امتحان کنید.

گروه بعدی دانشجویان کاشناسی ارشد و اساتید هستند که از چاپ کتاب درتیراژ پایین استقبال می کنند و در واقع نیازی هم به چاپ بیشتر ندارند.

5دلیل کلی در استقبال از چاپ کتاب در تیراژ کم

  1. مقرون به صرفه بودن از لحاظ قیمت

  2. صرفه جویی از نظر زمان چاپ

  3. سنجش بازار و ارزیابی آن

  4. اطلاع از میزان استقبال کتاب

  5. ایراد یابی اولیه و برطرف کردن آنها با حداقل هزینه

در  مجموعه انتشاراتی آذرگان ، تمام اعضا دست در دست هم داده اند تا با تشکیل مجموعه ای مناسب و ارائه ی محصولاتی با کیفیت ، رضایت شما نویسندگان عزیز را جلب کند و محصولی متفاوت از آنچه که در بازار امروز رایج شده است را با ارائه ی استانداردهای جهانی روانه ی مارکت های کشور و حتی بین الملل کند.کافی است شما دوست عزیز با یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان ما جوابگوی سوالات شما عزیزان باشند.

موسسه آذرگان

موسسه آذرگان فعالیت خود را با اجماع دانشجویان و محققان نخبه کشور ، از سال 91 آغاز کرده و در زمینه های پذیرش و چاپ مقاله ، چاپ کتاب ، ترجمه تخصصی ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ... به ارائه خدمات میپردازد. همچنین این موسسه ، توانسته است به کمک محققان بنام کشور ، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند و این نوید را به دانشجویان و اساتید گرانقدر بدهد که میتوانند در بخش چاپ مقاله، با خیال راحت مقالاتشان را با تضمین بالا به چاپ برسانند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید.

لطفا ما را در اینستاگرام همراهی کنید...

تصویر
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش