بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه

انتشار 28 مرداد 1397
مطالعه 3 دقیقه

یکی از راه های دریافت امتیازات پژوهشی ، استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ آن در ژورنالهای معتبر است. در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه بپردازیم.

بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه

یکی از دغدغه های بزرگ دانشجویان ، محققان و حتی اساتید کشور ، پذیرش و چاپ مقالات علمی در ژورنالهای معتبر بین المللی است. ژورنالهایی که به دلیل داشتن داوری سخت و زمانبر ، تبدیل به یکی از بزرگترین معضلات جامعه علمی شده اند. برای اینکه مقاله ای بتواند در مجلات معتبر پذیرش شود ، باید دارای استاندارد های خاصی را داشته باشد. از جمله مهمترین این موارد عبارتند از : داشتن موضوع بروز و جدید ، محتوای قوی ، رفرنس ها و منابع بروز ، ترجمه دقیق و بدون عیب و انتخاب درست ژورنال  را می توان از مهمترین عوامل موفقیت در امر پذیرش مقاله ، عنوان نمود. اما برای شروع کار ، یا باید مقاله ای را نگارش کنید یا از پایان نامه تدوین شده ، مقاله ای استخراج نمایید. در این مطلب می خواهیم استخراج مقاله از پایان نامه را بررسی و بهترین موسسه پژوهشی ارائه کننده این خدمات را معرفی کنیم.

استخراج مقاله از پایان نامه

برای استخراج مقاله از پایان نامه ، در ابتدا باید تفاوت های بین مقاله و پایان نامه را بدانیم. پایان نامه ها معمولا ماهیتی آموزشی دارند و نگارش قوی آن نشانگر تسلط دانشجویان روی آموخته های خود است ، اما ماهیت مقاله ، ایده پردازی است و بسیاری از یافته های جدید در صنعت و علوم پزشکی به ایده های ناب همین مقالات باز می گردد. در این بخش نحوه استخراج مقاله از پایان نامه را بررسی می کنیم.

موضوع مقاله

موضوع مقاله هر چقدر بروز تر و جدید تر باشد ، بیشتر مورد توجه داوران مجلات قرار خواهد گرفت.

عنوان مقاله

بهتر است عنوان مقاله و پایان نامه با هم تفاوت داشته باشد. در شرایطی که از پایان نامه چند مقاله استخراج شود ، عنوان مقالات با توجه به موضوع و محتوای مقاله انتخاب خواهد شد.

چکیده مقاله

چکیده مقاله را می توان عینا از چکیده پایان نامه استفاده کرد و در صورتیکه چند مقاله استخراج گردد ، باید با توجه به موضوع مقاله ، چکیده نگارش شود. معمولا چکیده مقالات ، حدودا 150 الی 250 کلمه در نظر گرفته می شود.

کلمات کلیدی

برای این بخش باید کلماتی که بیشترین ارتباط معنایی را با موضوع مقاله دارند ، انتخاب گردند. معمولا تعداد این کلمات بین 3 الی 8 کلمه در نظر گرفته میشوند.

مقدمه

این بخش را می توان پرچم دار بخش های مختلف مقالات دانست. این بخش ، بخش انگیزشی است و اگر درست نگارش شود ، خواننده را به خواندن ادامه مقاله ترغیب خواهد نمود. در این بخش اهداف مقاله تدوین شده و چگونگی ساختار بندی مقاله ، مشخص میگردد.

مرور پیشینه تحقیق و بررسی مبانی نظری

این بخش محتوای اصلی مقاله را تشکیل می دهد و جز اصلی مقاله به حساب می آید. در این بخش باید یک یا چند متغیر را بررسی کرده و نظریات و تئوری های مرتبط را خلاصه نویسی نمود.

روش تحقیق

در این بخش شیوه پژوهش و نمونه های اصلی ، جامعه آماری ، ابزار های جمع آوری و روش های تحلیل ، به خواننده متن ارائه می گردد.

نتیجه گیری

این بخش نیز بسیار مهم است. در این بخش باید نتایج خود را با نتایج پژوهش های مشابه گذشتگان مقایسه کنید و برای سوالات و فرضیه های ارائه شده جوابها و راه های مناسب ارائه دهید.

منابع

در این بخش باید با استفاده از روش های رفرنس دهی ، بخش منابع را به درستی نگارش کنید. باید توجه داشته باشید که رفرنس ها باید به جدید ترین مقالات مرتبط با مقاله ، ارجاع داده شود.

موسسه آذرگان

یکی از موسساتی توانسته است خدمات پژوهشی خود را به صورت کاملا تخصصی به جامعه علمی کشور ارائه داده و رضایت بسیاری از فرهیختگان را کسب نماید ، موسسه آذرگان است. تمام متخصصین و محققان این مجموعه از زبده ترین دانشجویان و کارشناسان بهترین مراکز پژوهشی  ، گزینش شده اند و همگی به خوبی از حساسیت موضوع چاپ مقاله با خبر هستند ، از این رو تمام تلاش خود را می کنند تا رضایت خاطر شما عزیزان را بدست آورند.

هزینه و زمان استخراج مقاله از پایان نامه

در این موسسه استخراج مقاله از پایان نامه ، تنها سه روز کاری زمان می برد و هزینه استخراج یک مقاله از پایان نامه ، تنها 180 هزارتومان است. ( استخراج مقاله توسط محقق تخصصی رشته پایان نامه انجام می پذیرد )

موسسه آذرگان ، پیشرو در امور چاپی و پژوهشی

تصویر

برای ثبت سفارش لطفا کلیک کنید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش