استخراج مقاله از پایان نامه در کوتاهترین زمان

انتشار 23 مرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

نگارش مقاله یا استخراج مقاله از پایان نامه را می توان یکی از راه های دریافت امتیازات پژوهشی دانست. در این مطلب استخراج مقاله در کوتاهترین زمان را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

استخراج مقاله از پایان نامه در کوتاهترین زمان

یکی از دغدغه های بزرگ دانشجویان و محققان کشور ، دریافت پذیرش از نشریات معتبر است. نگارش مقاله پر محتوا زمان بر است و بسیاری از دانش پژوهان با محدودیت این مولفه روبرو هستند ؛ از این رو می توانند به جای نگارش مقاله ، از پایان نامه خود مقاله استخراج کنند. استخراج مقاله کار تخصصی است و هر کسی قادر به انجام آن نیست. در واقع مقاله مستخرج از پایان نامه ، چکیده ای از محتوای پایان نامه است و کسی که این کار را انجام میدهد باید به تمام بخش های پایان نامه تسلط کافی داشته باشد تا محتوای استخراجی ، بتواند استاندارد پذیرش در یک مجله معتبر را دربر گیرد.

نحوه استخراج مقاله از پایان نامه

در ابتدا باید به این نکات توجه کنید که مقاله استخراج شده ، با پایان نامه ، باید تفاوت هایی داشته باشد ؛ مقاله استخراجی باید دارای ایده های ناب و قابل اجرا باشد و در تمام بخش های آن اصل نوآوری دیده شود.

موضوع مقاله

موضوع مقاله باید جدید باشد و مسائل روز جامعه جهانی را به چالش بکشد. موضوع تکراری و استفاده ی تنها از نقل قول های های دیگران ، شانس پذیرش مقاله را پایین می آورد.

عنوان مقاله

بهتر است عنوان مقاله با عنوان پایان نامه یکی نباشند. برخی پایان نامه ها با توجه به کیفیت بالای آنها ، حتی تا چند مقاله هم قابل استخراج هستند. در این صورت عناوین مقالات باید با توجه به موضوع هر مقاله انتخاب گردد. 

چکیده

چکیده مقاله ، می توانید عینا از چکیده پایان نامه استفاده شود ؛ اما اگر چندین مقاله از پایان نامه استخراج گردد ، باید با توجه به محتوای مقالات ، چکیده نگارش شود. معمولا چکیده از 150 الی 250 کلمه تشکیل می شود و فعل های بکار رفته در آن معمولا گذشته یا ماضی بعید می باشد.

کلمات کلیدی

این کلمات بسیار مهم هستند و انتخاب آنها نیاز به حساسیت دو چندان دارد. باید کلماتی که انتخاب می شوند ، مفهومی ترین و نزدیک ترین کلمات به محتوا و موضوع مقاله باشند. معمولا تعداد آنها بین 3 الی 8 مورد می باشد.

مقدمه

مقدمه ، در واقع شروع مقاله شماست. شما باید در این بخش انگیزه خواندن مقاله را در ذهن خواننده ایجاد کنید. در بخش مقدمه اهداف اصلی پژوهش و چگونگی ساختار بندی مقاله را به خواننده نشان می دهید.

مرور پیشینه تحقیق و بررسی مبانی نظری

این بخش جز اصلی مقاله است . باید به بررسی مولفه های اصلی و مفاهیم مرتبط پرداخته شود. محتوای قوی این بخش می تواند در دریافت پذیرش از مجلات معتبر به شما کمک کند.

روش تحقیق

در این بخش روش تحقیق ، نمونه های آماری ، ابزار انتخاب داده ها و در پایان روش و طریقه تحلیل نمونه ها را بیان می کنیم.

نتیجه گیری

یکی دیگر از بخش های مهم مقاله ، مربوط به قسمت نتیجه گیری است. نتایج مقاله باید جوابگوی یکی از سوالات و مسائل و مشکلات جامعه باشد. راه حل های ارائه شده باید در بعد عملی قابل اجرا باشند.

منابع

نگارش منابع و ارجاع دهی به مقالات مرتبط ، بهترین راه جلوگیری از سرقت علمی است. سبک های رفرنش دهی متفاوت است و نحوه نوشتن آن را نوع مجلات مشخص می کند.

استخراج مقاله از پایان نامه در موسسه آذرگان

همان طور که ملاحظه فرمودید ، استخراج درست مقاله ، کار سخت ، تخصصی و زمان بر است. موسسه آذرگان با دارا بودن تیمی تخصصی از بهترین کارشناسان و محققان رشته های تخصصی می تواند در کوتاهترین زمان ممکن ، استخراج مقاله شما را انجام دهد.

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه 

به دلیل کاهش هزینه ، کاهش زمان و افزایش راندمان ، کلیه خدمات این موسسه به صورت غیر حضوری انجام می پذیرد. بعد از اینکه فایل پایان نامه ارسال شد ، سریعا به بخش مربوطه ارسال و در اختیار محقق تخصصی رشته مورد نظر قرار می گیرد. هزینه استخراج یک مقاله از پایان نامه تنها 180هزار تومان ، دو مقاله 350هزار تومان و سه مقاله 475 هزار تومان هزینه خواهد داشت.

استخراج مقاله از پایان نامه در این موسسه تنها سه روز کاری زمان می برد

برای ثبت سفارش محصولات خود ، لطفا کلیک کنید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش