شرایط چاپ کتاب.

879 بازدید
0 دیدگاه
شرایط چاپ کتاب.
هر کسی که داستانی برای گفتن داشته باشد، می‌تواند کتاب بنویسد، خواه برای لذت خودش، خواه برای انتشار! که به این وسیله در دسترس همگان قرار بگیرد و صد البته به فروش هم برسد.شرایط چاپ کتاب را در ا
پنجشنبه ، 05 بهمن 1396

اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که هنگام استراحت در پارک یا خواندن رمان‌های مورد علاقه‌تان، شروع به خیال‌بافی می‌کنید، بهتر است به داستان‌ نوشتن فکر کنید. اگرچه نوشتن کتاب شاید کار سختی به نظر آید، اما شما از پس آن برمی‌آیید. بسیاری از افراد اغلب به نوشتن کتاب و نویسندگی در زمینه های مختلف فکر می کنند، اما با تصور اینکه نگارش کتاب نیاز به تخصص و امکانات خاص دارد از انجام آن منصرف میشوند. در صورتیکه هر فردی که حرفی برای گفتن داشته باشد و یا اطلاعات مفیدی در زمینه های مختلف داشته باشد و علاقمند به ترویج آن است می تواند با اندکی تمرین و رعایت یکسری نکات اقدام به نگارش کتاب و چاپ آن نماید. هیچ فردی از ابتدا یک نویسنده بزرگ به دنیا نمی آید و دلیل موفقیت نویسندگان بزرگ نیز شکست های پی در پی و درس گرفتن از شکستها و از دست ندادن امید است. در واقع تفکر و شجاعت میتواند مهمترین ویژگی های یک نویسنده موفق باشد.

شما می توانید به راحتی افکار و نوشته هایتان را در موسسه انتشاراتی آذرگان با خیالی آسوده به چاپ رسانید.همواره همکاران ما برای ارائه بهترین خدمات چاپ کتاب در خدمت شما فرهیخته گان محترم هستند.

دریافت فایل :

در این مرحله شما نویسنده محترم کتاب نگارش شده کتاب خود را به صورت فایل word  و درخواستتان برای اینکه چه تعداد جلدی از کتاب را می خواهید به چاپ برسانید، برای ما ارسال می نمایید.

برآورد هزینه:

پس از دریافت فایل کارشناسان ما با توجه به تعداد صفحات متن و همچنین تعداد تیراژ مد نظرتان برآورد هزینه کلی خدمتتان ارسال می گردد و پس از تاییداین هزینه از سمت شما فایل نهایی شامل تمام مطالب کتاب: صفحه­ ی عنوان کتاب و نویسندگان – مقدمه – پیشگفتار – صفحه تقدیم – فهرست و ..... و مطالب اصلی و منابع را به صورت کامل و در یک فایل برای ما ارسال نمایید.

همچنین شما باید اسکن کارت ملی خود را برای اخذ مجوز به همراه فایل کتابتان ارسال نمایید.

 ویراستاری:

ویراستاری مجموعه‌ای از فعالیت‌های علمی و تخصصی است که هدف آن بهبود بخشیدن به ارائه مطالب نوشته شده و تصحیح خطاها و نواقص می‌باشد. لازم به ذکر است در انتشارات ما نقش ویراستاری به دو زبان فارسی و انگلیسی انجام می‌گیرد.

صفحه آرایی:

صفحه آرایی عبارت است از ایجاد نظم و روابط منطقی و موزون بین عناصر نوشتاری و تصویری با هدف تسهیل خواندن و ترغیب خواننده به ادامه خواندن از طریق ایجاد زیبایی و خلاقیت..

 اخذ شابک یا ISBN:

انتشارات ما پس از طی مراحل اولیه کتاب (ویراستاری و صفحه آرایی) به هر کتاب یک شابک یا ISBN اختصاص داده می‌شود که از آن زمان به بعد این کد منحصربه‌فرد نشان دهنده شماره شناسه کتاب خواهد بود. لازم به ذکر است شابک یا (ISBN) در قسمت شناسنامه کتاب، فیپای کتاب و پشت جلد کتاب به صورت بارکد نوشته می‌شود.

اخذ فیپا:

فیپا یا فهرست نویسی پیش از چاپ عبارت است از فهرست نویسی توصیفی و تحلیلی کتاب، پیش از انتشار که در صفحه حقوقی یا صفحه شناسنامه کتاب درج می‌گردد. فیپا می‌تواند به کاهش هزینه‌های فهرست نویسی در کتابخانه‌ها و مراکز اطلاعاتی کشور، یکدستی در اطلاعات کتاب شناختی و تسریع در پخش اطلاعات یک اثر در سطح شبکه‌های ملی و بین‌المللی منجر گردد.

اخذ مجوز کتاب:

پس از دریافت فیپا، کارشناسان یک نسخه از کتاب (پرینت کتاب با صحافی فنری)، فایل PDF کتاب، کپی از صفحه فیپای کتاب، مدارک شناسایی نویسندگان و در صورت لزوم مدارک تحصیلی را جهت دریافت مجوز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌فرستند. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز بعد از بررسی‌های مربوطه مجوز کتاب را صادر می کند.

طراحی جلد کتاب:

پس از اخذ مجوز توسط انتشارات، کتاب وارد مرحله طراحی جلد می شود. شما اگر طرح پیشنهادی برای کتاب خود دارید می توانید آن را برای ما ارسال نمایید و یا اینکه ما توسط کارشناسان طراحی مان این کار را برای شما انجام دهیم. اما در نهایت می بایست به تایید فرد نویسنده برسد. در این مورد ایده های اولیه نویسندگان پیاده سازی می گردد و پس از اصلاحات لازم جلد نهایی تهیه می گردد.

چاپ کتاب:

پس از آماده شدن طرح جلد، طی حداکثر چهارده روز کاری کتاب چاپ و آماده تحویل خواهد بود.(البته این مدت زمان به تیراژی که باید چاپ گردد نیز بستگی دارد)

ارسال کتاب:

پس از انجام کلیه مراحل فوق (انجام کل مراحل چاپ کتاب) کتاب‌های چاپ شده بسته بندی می‌شود و به تعداد درخواست نویسندگان به آدرسی که از سمت شما برای ما ارسال می گردد، فرستاده می‌شود.

باید به این نکته توجه نموده که شما نویسندگان محترم پس از تایید براورد هزینه از سمت موسسه تنها 70% آن را برای ما واریز می نمایید و مابقی آن هزینه در مرحله آخر از شما دریافت خواهد شد.
موسسه انتشاراتی آذرگان با سابقه چندین سال تجربه در زمینه چاپ کتاب در حوزه دانشگاهی شرایط و بستر نشر کتاب برای علاقه مندان در حوزه های مختلف همچون تاریخی، رمان، داستان و شعر را هم فراهم می کند.

اگر می خواهید کتابتان طبق سلیقه خودتان چاپ شود باید با ناشر خود به طور دائم در تماس باشید. مشاوران ما در این موسسه، به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی پاسخگوی تمامی سوالات و ابهامات شما خواهند بود.
امیدواریم بتوانیم با فراهم آوردن شرایط مناسب چاپ کتاب قدمی درست را در پیشبرد فرهنگ چاپ و نشر این مرز و بوم  داشته باشیم.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید.

لطفا ما را در اینستاگرام همراهی کنید...

تصویر
 
اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه
ثبت سفارش آنلاین
ثبت سفارش واریز هزینه های دلاری

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش بروز رسانی منابع

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش پارافرایز مقاله و کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ویرایش مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.