سابمیت و پذیرش مقاله در مجلات داخلی و خارجی مورد تایید دانشگاه آزاد

95 بازدید
0 دیدگاه
سابمیت و پذیرش مقاله در مجلات داخلی و خارجی مورد تایید دانشگاه آزاد
چاپ مقاله، یکی از بهترین روش های ثبت یافته ها و پژوهش های جدید است. در این مطلب می خواهیم سابمیت و پذیرش مقاله در مجلات داخلی و خارجی مورد تایید دانشگاه آزاد را مورد بررسی قرار دهیم.
دوشنبه ، 28 بهمن 1398

خوشبختانه یا متاسفانه، تنها ملاک سنجش علمی دانشجویان، محققان و اساتید در کشور، چاپ مقالات علمی در مجلات مورد قبول دانشگاه هاست. شما برای اینکه بتوانید رزومه خود را تقویت کنید، از دانشگاه فارغ التحصیل شوید، ارتقای علمی یابید یا حتی از دانشگاه های معتبر بین المللی اپلای بگیرید، باید مقالاتی را نگارش و در مجلات داخلی یا خارجی معتبر بچاپ برسانید. در ادامه میخواهیم در مورد سابمیت و پذیرش مقاله در مجلات داخلی و خارجی مورد تایید دانشگاه آزاد مواردی را مطرح کنیم.

سابمیت مقاله به مجلات علمی

پس از اینکه ژورنال مورد نظر انتخاب شد؛ باید مقاله به فرمت مجله درآید. این بخش از قسمت راهنمای نویسندگان درج شده در سایت مجله قابل دسترسی است است. پس از فرمت بندی، مقاله آماده ارسال به مجله است. معمولا مقالات به دو روش سابمیت میشوند. 1.بصورت آنلاین و از طریق سیستم سابمیت خود مجله. 2.از طریق ایمیل سردبیر

سابمیت آنلاین: 1.در ابتدا باید عنوان و سپس چکیده مقاله را وارد کنیم. اکثرا بخش چکیده بصورت جداگانه ارسال میشود. 2.در مرحله بعد باید مشخصات نویسندگان را بترتیب درج کرد. اگر شما نویسنده مسئول (Corresponding Author) نباشید، همه اطلاعاتی که ثبت شده به حساب کاربری نویسنده مسئول انتقال خواهد یافت و شما نمیتوانید ادامه مسیر را انجام دهید. در این حالت به صورت اتوماتیک برای هر نویسنده حساب کاربری جداگانه ای ساخته شده و از طریق ایمیل های درج شده اطلاع رسانی خواهد شد. 3. باید در این مرحله نویسنده مسئول تایید کند که قبلا این مقاله به مجلات دیگر سابمیت نشده است. 4.برای توضیحات بیشتر ممکن است نیاز باشد نامه هایی تحت عنوان هایلایت یا کاورلیتر نوشته و بهمراه مقاله سابمیت شود. این موارد برای آشنایی بیشتر داوران با مقاله نگارش شده تنظیم میگردد. 5.پس از تکمیل این موارد میتوان فایل ها را Upload کرد. ضروری است شکل ها و نمودار ها بصورت جدا بوده و جایگاهشان در متن مشخص باشد. از اطلاعات نویسندگان هم در متن مقاله ای که برای داوری ارسال میشود، نباشد چیزی عنوان گردد، داوری مقالات بدون اسم انجام میشود. نام و افلیشن نویسندگان در فایل جداگانه به عنوان Title Page ارسال میشود. 6. در نهایت دو گزینه موجود است. یكی pdf و دیگری html  است که در صورت انتخاب هرکدام از آنها یک فایل PDF یا Html از موارد بارگذاری شده نمایش داده میشود. پس از تایید، گزینه submit رویت میگردد. تا این مرحله، اطلاعات مقاله فقط در سیستم بارگذاری شده و هنوز به دفتر مجله ارسال نشده است که پس از انتخاب گزینه submit، مقاله به مجله ارسال خواهد شد. در این مرحله، دیگر امکان تغییرات میسر نمیباشد.میتوانید با مراجعه به سایت مجله و وارد کردن یوزر - پسوورد از وضعیت مقاله خود آگاهی یابید که معمولا یکی از حالات زیر خواهد بود:

Awaiting Editorial Office Check -

 With Editor -

Under Review -

Accept ، Reject ، Major Revision and Minor Revision -

سابمیت از طریق ایمیل: در برخی از مجلات بعلت نبودن امکان سابمیت آنلاین از طریق سایت مجله، مجله نویسنده را با تخصیص یك ایمیل ملزم به ارسال مقاله به آن ایمیل می کند. باید متن نامه ایمیل بسیار محترمانه باشد. دفتر مجله در پاسخ به ایمیل شما ،كد مقاله شما را نیز می فرستد.

پذیرش مقاله در مجلات داخلی و خارجی مورد تایید دانشگاه آزاد

معمولا نشریاتی از نظر دانشگاه آزاد بلا مانع هستند که نامشان در آخرین لیست سیاه ارائه شده از این نهاد قرار نگرفته باشد. دانشجویان و محققان باید قبل ا زارسال مقالات به مجلات علمی، نام وISSN مجله را از این لیست چک نمایند. می توانید این لیست را  در ادامه دانلود کنید.

لیست سیاه مجلات علمی برای دانشگاه آزاد

بیشتر بدانید:

مراحل سابمیت و دریافت پذیرش در موسسه آذرگان

  • ثبت سفارش از سایت موسسه یا ارسال چکیده و عنوان مقاله، رشته تخصصی، شماره تماس و نام دانشگاه به ایمیل موسسه (Azargan.pub@gmail.com)

  • ارسال مجلات معتبر توسط کارشناس و در صورت نیاز، ارائه مشاوره برای انتخاب مجلات

  • دریافت تاییدیه توسط دانجشو از استاد راهنما یا پژوهش دانشگاه

  • پس از تایید مجله، ارسال نام و ISSN مجله به کارشناس موسسه

  • ارسال قرارداد سابمیت مقاله توسط کارشناس

  • ارسال فایل کامل مقاله بهمراه مشخصات نویسندگان و پیش پرداخت پیش پرداخت توسط مشتری

  • فرمت بندی و سابمیت مقاله به مجله انتخابی و رایزنی بایت پذیرش و چاپ مقاله

موسسه آذرگان فعالیت خود را با اجماع دانشجویان و محققان نخبه کشور ، از سال 91 آغاز کرده و در زمینه های پذیرش و چاپ مقاله ، چاپ کتاب ، ترجمه تخصصی ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ... به ارائه خدمات میپردازد. همچنین این موسسه ، توانسته است به کمک محققان بنام کشور ، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند و این نوید را به دانشجویان و اساتید گرانقدر بدهد که میتوانند در بخش چاپ مقاله، با خیال راحت مقالاتشان را با تضمین بالا به چاپ برسانند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید. 

تصویر
 

 

اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه
ثبت سفارش آنلاین
ثبت سفارش واریز هزینه های دلاری

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش بروز رسانی منابع

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش پارافرایز مقاله و کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ویرایش مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.