ویرایش مقاله

2093 بازدید
2 دیدگاه
ویرایش مقاله
ویرایش تخصصی مقاله یکی از مهمترین گام های اکسپت یک مقاله ی علمی است. همان طور که از اسمش مشخص است ، این کار تخصصی است و هر کسی توانایی انجام آن را ندارد.
شنبه ، 19 اسفند 1396

یک مقاله ی خوب اگر در نوع پژوهش بهترین باشد و محتوای قوی داشته باشد ، بدون ویراستاری درست و تخصصی ، امکان گرفتن پذیرش از مجلات معتبر را ندارد. داوران ژورنال ها معمولا روی ساختار جملات و ایرادات نگارشی حساسیت ویژه ای دارند و در صورت نداشتن این معیارها ، به نویسنده بازگشت داده می شود. شاید برای داوران تلاش شما برای نوآوری در موضوع و روش تحقیق مهم باشد ولی وقتی در شروع مقاله ایرادات نگارشی به چشم بخورد ، شانس جلب نظر داوران و البته خوانندگان را از دست می دهد. خود شما هم با ما موافق هستید که یک مقاله ای که حاصل چندین ماه تلاش و صرف زمان و انرژی است ، ارزش این را دارد که توسط متخصصین رشته ی شما بازبینی و ویرایش شوند تا با رفع ایرادات دستوری و نگارشی ، با اطمینان کامل بتوانید مقالات خود را در اختیار مجلات قرار دهید.

کار ویرایش مقالات ، یک حرفه حساس و تخصصی است و ویراستار باید به تمام اصول و قواعد فنی ، دستوری و املایی متن آگاه باشد. در بخش بعد ، مراحل سه گانه ویراستاری را مورد بررسی قرار می دهیم.

مراحل سه گانه ویراستاری

1.ویرایش فنی:

به کارگیری قواعد و اصول رسم الخطی ، یک دست کردن نوشته ها و اصطلاحات ، پاراگراف بندی و تنظیم ارجاعات

2.ویرایش ساختاری و زبانی:

رفع خطاهای دستوری ، اصلاح واژگان و زواید 

3.ویرایش تخصصی:

اصلاح کلی معایب و بی دقتی های فنی و عملی

موسسه آذرگان

موسسه آذرگان ، کار خود را از سال 1391 و با اجماع گروهی از بهترین کارشناسان و محققان داخلی ،  در سه بخش چاپ کتاب ، چاپ مقاله و ترجمه تخصصی آغاز کرده و اکنون توانسته است در بیش از 20 شاخه مختلف پژوهشی ، به ارائه خدمات بپردازد. اگر مقالات ISI خود را به اتمام رسانده اید و به دنبال ویراستاران با تجربه میگردید ، موسسه آذرگان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. متخصصان ما در این مجموعه ، همگی از بهترین و با تجربه ترین ویراستاران مقالات هستند و میتوانند در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب ، مقالات ISI شما را ویرایش کنند.

در موسسه آذرگان ، امکان ویرایش تمام مقالات تخصصی دانشجویان دوره های ارشد و دکتری برای تمام رشته های علمی ارائه میشود.

ضرورت ویراستاری مقالات علمی

ویرایش تخصصی مقالات ، مخصوصا مقالاتی که به انگلیسی ترجمه می شوند ، برای تمام ژورنال ها علی الخصوص مجلات ایمپکت دار بسیار ضروری است. شاید در نگاه اول ، ترجمه و ویرایش مقاله توسط خود دانشجو بسیار مهم باشد و ما نیز با آن موافقیم ، و معتقدیم که این کار باعث تقویت نگارش و ترجمه فارسی به انگلیسی دانشجویان میشود اما ، باید به این نکته نیز توجه کرد که زمان در انجام پروسه ی پذیرش مقالات بسیار مهم است ، بهمین دلیل ما پیشنهاد میکنیم تا پس از اتمام پروسه ی ویراستاری ، یک متخصص ادیت در رشته ی تخصصی شما ، مقاله را بازبینی کند.خیلی مهم است که ویراستاری مقاله طبق اصول و سلیقه  ی یک ژورنال معتبر ویراستاری گردد نه سلیقه  ی نویسنده! پس ویراستاری یک مقاله بسیارحائز اهمیت است.

باید به این نکته اشاره کنیم که یک نویسنده ی ماهر ذاتا یک ویراستار خوب نیست و هنر جابجایی واژه ها و قرار دادن آن ها در جای درست ، یک هنر و تخصص است. در همه جای دنیا ویراستاری نیز مانند کارهای دیگر مثل نویسندگی و مترجمی جایگاه خود را پیدا کرده اند ، اما در ایران متاسفانه هنوز به آنچه باید ، نرسیده است.دلیل آن هم این است که صاحبان اثر تصور میکنند که یک نویسنده باید خودش کار ویراستاری مقاله را انجام دهد و این کار ، خیلی سخت نیست و پول دادن برای آن را بیهوده میدانند.به این نکته توجه کنید که در عصر کنونی هرگاه کتابی یا مقاله ای بسیار مورد توجه قرار گرفته و مخاطبان آن را به خوبی پذیرفته اند ، حتما پشت محتوای قوی آن ، یک ویراستار متخصص نیز حضور داشته است.

خدمات موسسه ی آذرگان

این موسسه با گرداوری تیمی تخصصی در زمینه ی ویرایش ادبی – گرامری مقالات علمی و بهره بردن از بهترین مترجمین زبان های خارجی ، مقالات علمی  شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن ترجمه و ویرایش میکنیم.نشان برتری یک مجموعه ی موفق ، کیفیت بالای اوست ، چراکه کیفیت اتفاقی بدست نمیآید.

موسسه آذرگان ، پیشرو در امور پژوهشی و چاپی

تصویر

برای ثبت سفارش لطفا کلیک کنید.

اشتراک گذاری
موسسه آذرگان
29 مرداد 1399 | 03:46
0
0
پاسخ
     سلام روز بخیر مجلات ایمپکتدار، بصورت کلی الان شرایط تضمینی برای پذیرش ندارند و موسسه میتواند در فرمت بندی ، سابمیت و پیگیری به شما کمک کند و پذیرش مقاله مبتنی بر کیفیت خود مقاله خواهد بود. با تشکر
سارارسولی
28 مرداد 1399 | 14:11
0
0
پاسخ
     سلام من یه مقاله انگلیسی در حوزه حقوق‌بین الملل کیفری یا بطور کلی حقوق‌بین الملل دارم پذیرش از مجلات isi ایمپکت دار هم رایگان و هم غیر رایگان که وارد بلک‌لیست نشنوند چقدر هزینه دارد
ثبت دیدگاه
ثبت سفارش آنلاین
ثبت سفارش واریز هزینه های دلاری

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش بروز رسانی منابع

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش پارافرایز مقاله و کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ویرایش مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.