هزینه چاپ مقاله داخلی چقدر است؟

11871 بازدید
26 دیدگاه
هزینه چاپ مقاله داخلی چقدر است؟
یکی از مسائل مهمی که در فرایند چاپ مقاله برای نویسندگان حائز اهمیت است، هزینه چاپ مقاله می باشد.
شنبه ، 12 خرداد 1397

همان طور که می دانید ، مقالات نگارش شده ، زمانی ارزشمند می شوند که توسط جامعه علمی دیده شوند. این کار زمانی اتفاق می افتد که مقاله نگارش شده ، به شیوه ای درست و حساب شده ، به یکی از نشریات معتبر ارسال و به چاپ برسد. برای این کار ژورنالها و مجلات متنوع داخلی و خارجی وجود دارند. درایران به دلیل ذهنیت مثبتی که اکثر پژوهشگران به مجلات خارجی دارند ، تمایل به چاپ مقاله در ژورنالهای خارجی ، بیشتر احساس می شود اما بعضا روند چاپ مقالات و هزینه های بالای آنها ، روند چاپ در این مجلات را برای برخی سخت می کنند. با در نظر گرفتن اعتبار بالای مجلات داخلی و امتیاز بالای پژوهشی در کنار هزینه نسبتا مناسب آنها ، می توان این مجلات را برای بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران مناسب دانست.

برای انتخاب درست مجلات داخلی ، قبل از هر اقدامی باید آنها را به خوبی بشنایسم.

انواع مقالات داخلی

مقالات علمی پژوهشی داخلی

این مقالات معمولا به دنبال یافتن حقایق و کشف بخشی از معارف جامعه ، با استفاده از ارائه ایده و اندیشه خود در خصوص شاخه ای از علوم تخصصی ، برای یافتن روابط میان پدیده های مختلف ، شروع به انجام تحقیق و پژوهش های گسترده می کنند. در مقالات علمی پژوهشی باید اصل نوآوری رعایت گردد و دو خصلت ابداع و اصالت را در خود داشته باشد. این مجلات مناسب اساتید هیئت علمی ، دانشجویان مقاطع تکمیلی و محققین موسسات تحقیقاتی می باشند.

مقالات علمی ترویجی

این مقالات برای ارتقای سطح اطلاعات خوانندگان، در یک موضوع خاص نوشته می شوند. این مقالات با بررسی پژوهش های انجام گرفته و جمع بندی و خلاصه کردن آنها یا ادغام اطلاعات بدست آمده با اطلاعات گذشتگان، سعی در کشف راه هایی برای حل مشکلات جامعه دارند. مقالات علمی ترویجی معمولا خلاصه شده پژوهش های سایر پژوهشگران هستند. مخاطب این مقالات، دانش آموزان مقاطع متوسطه، افراد دارای تحصیلات دانشگاهی، مخترعین و افراد دارای تحصیلات غیر رسمی، می باشند.

مقالات علمی تخصصی

این مقالات مباحث تخصصی با موضوعات خاص را بررسی می کنند و نویسندگانی که در حیطه چنین موضوعاتی مطالبی را نوشته اند ، می توانند مطالب خود را ارائه دهند. با توجه به اینکه مجلات علمی تخصصی به هیچ ارگان یا موسسه ای وابسته نیستند ، از این رو چاپ مقاله دراین مجلات ، امتیاز پژوهشی را در بر ندارد.هدف این مقالات تنها اطلاع رسانی و بالابردن سطح آگاهی مردم می باشد.

مقالات علمی عمومی

در آیین نامه دانشگاه آزاد اسلامی ، برای مجلاتی که در سطح پایین تری نسبت به مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی قرار دارند ، با عنوان علمی عمومی ، به رسمیت شناخته می شوند.  این مجلات با تاکید بر یک رشته علمی یا گروه آموزشی به چاپ می رسند و از کمیسون مجلات این دانشگاه مجوز می گیرند.

بر اساس آیین نامه جدید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، امتیاز   چاپ مقاله برای مقالات علمی پژوهشی داخلی در مصاحبه دکتری سال 97 ، برای هر مقاله چاپ شده مطابق آیین نامه ، تا 7 امتیاز و  حداکثر امتیاز برای چاپ مقالات در این سطح 22 امتیاز و برای مقالات علمی ترویجی برای هر مقاله چاپ شده مطابق آیین نامه ، تا 2 امتیاز و حداکثر امتیاز برای ارائه مقالات علمی ترویجی تا 6 امتیاز پژوهشی خواهد بود. 

هزینه چاپ مقاله داخلی

این مجلات به دلیل مصوبه وزارت علوم ، حق رایزنی و همکاری با هیچ موسسه پژوهشی را ندارند ، از این رو چاپ مقاله در این مجلات دارای تضمین بالایی نیست. موسسه آذرگان ، به عنوان یکی از شناخته شده ترین موسسات در امر ارسال و چاپ مقاله ، تنها تا  30 درصد می تواند در مسیر پذیرش و چاپ مقاله ، به دانشجویان و پژوهشگران کمک کند و خود مقاله بیشترین سهم را در امر پذیرش دارد. شروع قیمت این مجلات از 750هزار تومان است  و برای چاپ  مقاله در مجلات داخلی ، موسسه در ابتدا مبلغ 250هزار تومان ، از مشتری دریافت کرده و مقاله را به مجله ارسال می کنند. در صورت پذیرش ، مابقی هزینه از مشتری دریافت شده و به حساب مجله واریز می گردد.

مراحل چاپ مقاله در موسسه آذرگان

در ابتدا کاربران عزیز یک ایمیل در خواست مجله ، به همراه نام و نام خانوادگی ، رشته تحصیلی ، مقطع ، چکیده و عنوان مقاله  و شماره تماس خود را به کارشناسان مربوطه ارسال می کنند. کارشناس سایت بعد از بررسی اطلاعات ، در حداقل زمان ، 2 الی 3 مقاله معتبر و مناسب با اسکوپ مقاله ، به آنها معرفی می کند. بعد از بررسی مقاله ، با مشورت استاد راهنما ی خود و دریافت استعلام از پژوهش دانشگاه ، در نهایت یکی از مجلات را تایید و به کارشناس ارسال می کنید. در پایان ، مقاله شما به مجله انتخابی ارسال شده و یک یووزر و پسوورد برای بررسی پی گیری  وضعیت مقاله ، به شما ارسال می گردد.

چاپ مقالات داخلی خود را به متخصصین ما بسپارید. موسسه آذرگان با گرد هم آوردن بهترین متخصصان بخش چاپ مقاله ، که از نخبگان بهترین دانشگاه های کشور هستند و خود تجربه چاپ مقالات در بهترین ژورنالهای بین المللی را دارند ، می توانند بهترین مشاور و همراه برای شما در این کار باشند. شما می توانید تمام درخواست خود را از طریق ایمیل موسسه و یا بخش ثبت سفارش به کارشناسان ما اعلام کنید و مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن به انجام درخواست شما مبادرت خواهیم کرد.

موسسه آذرگان

موسسه آذرگان فعالیت خود را با اجماع دانشجویان و محققان نخبه کشور ، از سال 91 آغاز کرده و در زمینه های پذیرش و چاپ مقاله ، چاپ کتاب ، ترجمه تخصصی ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ... به ارائه خدمات میپردازد. همچنین این موسسه ، توانسته است به کمک محققان بنام کشور ، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند و این نوید را به دانشجویان و اساتید گرانقدر بدهد که میتوانند در بخش چاپ مقاله، با خیال راحت مقالاتشان را با تضمین بالا به چاپ برسانند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید.

لطفا ما را در اینستاگرام همراهی کنید...

تصویر
 
اشتراک گذاری
جواد
5 خرداد 1398 | 09:48
62
32
پاسخ
     مقاله ای دارم در رشته روانشناسی می خواستم در یکی از مجلات علمی و پژوهشی مورد تایید وزارت علوم سریع به چاپ برسد لطفا بطور شفاف مراحل زمان و کل هزینه آن را بفرمایید
مریم جانبخشی
17 شهریور 1398 | 07:54
19
7
پاسخ
     پایانامه ام دفاع شده، نیاز به همکاری جهت استخراج مقاله از آن را دارم.
مهندس
18 خرداد 1398 | 11:18
11
13
پاسخ
     سلام آیا اسم نویسنده هم به مقالات آماده به چاپ نیز اضافه میکنید؟ چون از لحاظ زمانی محدودیت داریم
جداری
26 اردیبهشت 1398 | 17:41
9
3
پاسخ
     یک مقاله در عرض یکماه چاپ می شود؟
محسن احمدی
10 دی 1397 | 21:29
4
4
پاسخ
     سلام شما کار چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی در رشته علوم سیاسی انجام می دهید ممنون
حسین خدری
17 تیر 1399 | 19:19
1
1
پاسخ
     سلام بنده دانشجوی دکتری علوم تربیتی رشته برنامه ریزی درسی هستم وکمتراز45 روز اکسپت وچاپ مقاله isi موردتاییدوزارت علوم را می خواهم ولی قبل از ارسال باید اسامی مجلات را به استادراهنمای خودم که متخصص روش تحقیق هست حتما بایدنشان بدم وتایید بگیرم اگه زحمتی نیست به تلگرام بنده بفرستید وضمنا حدودقیمت اکسپت وچاپ چقدره .مقاله همراه با ترجمه انگلیسی آماده هست 09111798617
فهیمه
8 اردیبهشت 1399 | 09:00
1
0
پاسخ
     سلام آیا مقاله در زمینه تربیت بدنی و علوم ورزشی را چاپ می کنید؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
مهدیه اسلامی
29 تیر 1398 | 13:20
1
0
پاسخ
     سلام شما کار چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی در رشته jتاریخ اسلام انجام می دهید؟ ممنون
موسسه آذرگان
29 مرداد 1399 | 03:49
0
0
پاسخ
     سلام روز بخیر لطفا عنوان مقاله و شماره تماس خود را برای ما ایمیل بزنید. با تشکر
عاطفه حاذق
27 مرداد 1399 | 16:21
0
0
پاسخ
     با سلام بنده دانشجوی دکتری حقوق خصوصی دانشگاه آزاد هستم و چند مقاله آماده چاپ دارم در صورتیکه قیمت مناسب داشته باشم ، آنها را چاپ خواهم نمود. علت مهم بودن قیمت به خاطر هزینه بالای شهریه دوره دکتری دانشگاه آزاد و نداشتن درآمد بالا می باشد. منتظر تماس، اعلام شرایط و قیمت شما هستم.
موسسه آذرگان
21 تیر 1399 | 06:00
0
0
پاسخ
     سلام روز بخیر لطفاعنوان مقاله و شماره تماس خود را برای ما ایمیل بزنید. باتشکر
موسسه آذرگان
7 اسفند 1398 | 07:31
0
0
پاسخ
     سلام روز بخیر لطفا فایل مقاله را برای ما ارسال فرمائید.
ت
7 اسفند 1398 | 05:55
0
0
پاسخ
     سلام مقاله از پایانه استخراج کردم و میخوام ایراداتش گرفته بشه و در یک مجله چاپ بشه.متاسفانه استاد راهنما با من همکاری نمیکنه. نیاز به همراهی و همکاری دارم. سپاس
ناشناس
17 بهمن 1398 | 22:13
0
1
پاسخ
     سلام درخدمت هستیم ۰۹۱۳۵۳۷۷۲۳۵
موسسه آذرگان
12 بهمن 1398 | 07:07
0
0
پاسخ
     سلام. روز بخیر اگر مقاله آماده دارید لطفا چکیده آن را به همراه شماره تماس برای ما ارسال فرمائید تا شرایط خدمتتان ارسال گردد. با تشکر
سلطانی
11 بهمن 1398 | 19:04
0
0
پاسخ
     سلام پایان نامه من با موضوع طراحی چندرسانه ای اموزش اعداد صحیح بر پیشرفت درسی دانش اموزان است رشته تکنولوژی هستم چگونه هر چه سریع تر می تونم یکی از مجلات معتبر پژوهشی ثبت کنم
موسسه آذرگان
26 دی 1398 | 08:33
0
0
پاسخ
     سلام روز بخیر بنده از قیمت و هزینه سایر موسسات اطلاعی ندارم. بهتره پس از تایید مجله از طرف دانشگاه اقدام به ارسال مقاله به آن مجله فرمائید. با تشکر
ندا خدادوست
25 دی 1398 | 11:53
0
0
پاسخ
     برای مشاوره و کمک تا مرحله چاپ مقاله ۷میلیون قیمت دادند این قیمت سنگین آیا متعارف است؟به جوابتون شدیداً نیازمندم
موسسه آذرگان
13 آبان 1398 | 07:22
0
0
پاسخ
     سلام روز بخیر لطفا چکیده مقاله خود را به همراه رشته تخصصی و شماره تماستان برای ما ارسال کنید. با تشکر
عابد کریمی
8 آبان 1398 | 18:43
0
0
پاسخ
     سلام،مخواستم درپذیرش مقاله علمی پژوهشی درمجلات معتبر بنده را راهنمایی ویاری فرمایید.باسپاس فراوان.
موسسه آذرگان
24 شهریور 1398 | 06:31
0
0
پاسخ
     سلام روز بخیر لطفا پایان نامه خود را به همراه شماره تماس برای ما ارسال فرمائید تا قرارداد استخراج مقاله ارسال گردد. با تشکر
موسسه آذرگان
18 خرداد 1398 | 12:10
0
0
پاسخ
     سلام و عرض ادب روزتان بخیر متاسفانه این درخواست جزء خدمات موسسه نمیباشد. با سپاس
موسسه آذرگان
8 خرداد 1398 | 06:25
0
1
پاسخ
     سلام و عرض ادب روز تان بخیر برای رشته شما ما با چند مجله همکاری داریم اما باید بدانید به هیچ عنوان ، داخلی ها تضمین صد در صد برای پذیرش ندارند. برای ارسال شرایط دقیق و نام مجلات ، لطفا چکیده و عنوان مقاله خود را به همراه شماره تماس برای ما ایمیل فرمائید. با سپاس
موسسه آذرگان
29 اردیبهشت 1398 | 13:05
0
2
پاسخ
     سلام هر مجله ای در این مدت نمیتواند چاپ کند ، اما برخی مجلات هم هستند که می توان با پرداخت مبلغی زمان چاپ را جلو انداخت.
h.s
22 بهمن 1397 | 20:01
0
0
پاسخ
     سلام چاپ مقاله علمی پژوهشی در رشته معارف گرایش قرآن وحدیث را در مجلات معتبر وزارت علوم انجام می دهید.
موسسه آذرگان
15 دی 1397 | 11:02
0
1
پاسخ
     سلام و عرض ادب روزتون بخیر بله انجام میدیم ، لطفا برای دریافت شرایط سابمیت به مجلات داخلی ، چکیده و عنوان مقاله خود را به همراه شماره تماس ایمیل فرمائید، تا شرایط و مجلات خدمتتان ارسال گردد.
ثبت دیدگاه
ثبت سفارش آنلاین
ثبت سفارش واریز هزینه های دلاری

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش بروز رسانی منابع

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش پارافرایز مقاله و کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ویرایش مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.