هزینه استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه چقدر است؟

40 بازدید
0 دیدگاه
هزینه استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه چقدر است؟
استفاده از پایان نامه در جهت استخراج و چاپ مقاله، یکی از مرسوم ترین راه ها برای رسیدن به اهداف پژوهشی بین دانشجویان است. در این مطلب میخواهیم در مورد هزینه استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه صحبت کنیم.
چهارشنبه ، 25 فروردین 1400

یکی از مهمترین اهداف تدوین پایان نامه، استخراج مقاله با هدف چاپ در مجلات علمی معتبر است و هر فردی که در حوزه های پژوهشی فعال است بخوبی از اهمیت و مزایای چاپ مقاله با خبر است. تمامی دانشگاه ها برای دانشجویانی که اقدام به تهیه و چاپ مقاله از پایان نامه کنند، امتیازی را در نظر گرفته است که بین 1 الی 2 نمره میباشد که همین امتیاز، نشان دهنده اهمیت بالای چاپ مقاله از پایان نامه است، اما در این میان، بسیاری از دانشجویان علاقه دارند تا مقالات خود را در مجلات بین المللی به چاپ برسانند، از این رو نیاز است تا استخراج مقاله بصورت انگلیسی صورت بگیرد، اما در ابتدا میخواهیم بدانیم، چطور پایان نامه خود را به مقاله تبدیل کنیم!

روش تبدیل پایان نامه به مقاله

در بسیاری از دانشگاه های داخل و خارج کشور، دانشجویان برای اینکه بتوانند اجازه دفاع داشته باشند، میبایست از پایان نامه خود مقاله تهیه کنند که این کار خیلی هم آسان نیست. شما داده ها و موارد اولیه را دارید، اما باید به صورت اصولی از آنها استفاده کنید. در پایان نامه هیچ محدودیتی برای تعداد صفحات نیست، اما در مقاله باید مطالب پایان نامه را کوتاه کنید و با ظرافت و دقت خاصی مطالب مهم را کنار هم بچینید. در این مسیر موارد زیر میتواند به شما کمک کند:

عنوان: عنوان اصلی مقاله باید کاملا مرتبط با محتوا باشد و باید در آن از کلمات کلیدی استفاده شده باشد. معمولا 8 الی 15 کلمه مناسب خواهد بود.

چکیده: چکیده پایان نامه دارای حجم زیادی است و باید کوتاه شود. همچنین از بخش مقدمه هم میتوانید استفاده کنید. بهتر است چکیده مقاله حدود 250 کلمه باشد.

مقدمه: مقدمه در پایان نامه نشانگر آشنا بودن نویسنده با ادبیات تحقیق است و علاوه بر فصل یک، در فصل دو نیز ذکر میشود، اما برای مقاله این حجم از محتوا نیاز نیست و باید از این دو بخش استفاده کنید و حدودا در دو صفحه مقدمه مقاله را بنویسید. در مقدمه بهتر است یک فرضیه و سوال مطرح کنید.

روش و متدولوژی: این بخش هم باید خلاصه گردد و در آن میبایست مراحل اصلی و روش اجرای پژهش (جامعه و نمونه، روش اجرا، معرفی ابزار و روش تجزیه و تحلیل) بیان شود. این بخش میتواند در حدود یک صفحه انجام شود.

نتایج: در پایان نامه این بخش را به ارائه همه یافته های پژهش صرف میکنند. اگر نتایج و یافته های وسیعی دارید میتوانید بیش از یک مقاله استخراج کنید، برای همین است که در بخش مقدمه فقط یک سوال و فرضیه مطرح شده بود. تعداد فرضیات و سوالات پژوهش را به کنار بگذارید. به نتایج پایان نامه خود نگاه کنید. اگر نتایج پایان نامه پیام مهمی در خود دارند که نمی‌توان آن را در یک مقاله گنجاند بنابراین آنها را تفکیک کرده و بخش مقدمه، روش پژوهش و نتایج را بر اساس آن بخش از نتایج بنویسید. نتایج دیگر را نیز نگه دارید تا آنها را در قالب مقاله دیگر ارایه نمایید.

بحث و نتیجه گیری: این بخش باید بسیار کوتاه نوشته شود و در تمام نتایجی که در بخش قبل ذکر کرده بودید، در این جا روی آن بحث کنید. باید ارتباط بین بخش مقدمه و بخش بحث حفظ گردد تا نشان دهد از پژوهش ها و مرور ادبیات که در بخش مقدمه گفته شده، استفاده نموده اید. در پایان نامه شما تمامی یافته ها را در بخش بحث و نتیجه گیری تبیین میکنید اما در مقاله فقط مواردی که در بخش نتایج آورده شده را  در بخش بحث و نتیجه ذکر میکنید.

منابع: منابع مقاله میبایست بین 20 الی 30 عدد باشد. باید منابع استفاده شده، کاملا مرتبط با مطالب باشند و به این نکته توجه کنید که منابع باید جدید باشند.

تصویر
 

 استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه

اگر قصد ارسال مقاله به مجلات خارجی دارید، مقاله پس از استخراج نیاز به ترجمه تخصصی دارد. ترجمه مقاله بسیار مهم است، چون افرادی که میخواهند مقاله شما را داوری کنند، باید کاملا مفهوم مقاله را درک کنند. بسیاری از مقالات خوب به دلیل نداشتن ترجمه تخصصی ریجکت میشوند و باید این مورد جدی گرفته شود. اگر توانایی ترجمه تخصصی ندارید، از افرادی کمک بگیرید که هم به زبان انگلیسی مسلط هستند و هم به موضوع مقاله اشراف دارند. محتوای مقاله باید عاری از ایرادات نگارشی و ادبی باشد، توصیه میشود پس از ترجمه مقاله، متن آن توسط ویراستار متخصص بازبینی شود تا علاوه بر رفع ایرادات موجود، مجلات روان سازی شوند. 

تصویر
 

هزینه استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه

موسسه آذرگان بعنوان یکی از بهترین موسسات ارائه دهنده خدمات پژوهشی، توانسته است با استفاده از محققان نخبه و مجرب، به صورت تخصصی استخراج مقاله از پایان نامه را برای علاقه مندان فراهم آوَرَد. همچنین بخش ترجمه تخصصی آذرگان به عنوان دپارتمان جداگانه، این امکان را به کاربران ایجاد میکند تا با خیال راحت مقالات خود را به زبان انگیسی بصورت تضمینی ترجمه کنند. در این راه سیاست مجموعه طوری بنا شده که بهترین خدمات با قیمت مناسب و کیفیت عالی به عزیزان ارائه گردد. برای اطلاع از هزینه استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه، لطفا با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمائید.

خدمات موسسه آذرگان

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید.

لطفا ما را در اینستاگرام همراهی کنید...

 

تصویر
 

 

اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه
ثبت سفارش آنلاین
ثبت سفارش واریز هزینه های دلاری

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش بروز رسانی منابع

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش پارافرایز مقاله و کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ویرایش مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.