چاپ مقاله در کنفرانس خارجی

362 بازدید
0 دیدگاه
چاپ مقاله در کنفرانس خارجی
بسیاری از دانشجویان میتوانند برای تقویت رزومه تحصیلی ، مقالات علمی خود را به کنفرانس های خارجی ارسال کنند.در این بخش ،می خواهیم چاپ مقاله در کنفرانس خارجی را بررسی می کنیم.
چهارشنبه ، 02 خرداد 1397

مقاله کنفرانسی چیست؟

به مقالاتی که برای کنفرانس ها نگارش و ارائه میشود ، مقالات کنفرانسی یا همایشی می گویند.یک کنفرانس ، ماند یک گرد همایی است. معمولا پژوهشگران و اهالی علم در مورد موضوع خاصی گرد هم می آیند و نظرات و تجربیات خود را در اختیار هم قرار می دهند.معمولا در همه جای دنیا در ابتدای شکل گیری ایده ای جدید ، پژوهشگران ایده خود را به صورت یک مقاله کنفرانسی آماده  و به چاپ می رسانند و جامعه علمی را از تفکرات خود آگاه می سازد. در این مرحله هنوز جزییات و ریزه کاری ها مشخص نشده است و با دیگر پژوهش های مرتبط مقایسه ای انجام نگرفته است. مقالات کنفرانسی این مزیت را دارند که در حضور جمعی از پژوهشگران و به صورت شفاهی ارائه می شوند ، به این ترتیب تبادل نظر و بحث و گفتگو پیرامون مسائل انجام می پذیرد. اگر مقالات ارائه شده به کنفرانس ها دارای بار علمی بالایی باشند ، معمولا در ژورنالهای معتبر و کتاب خانه های دیجیتالی به چاپ می رسند.

مزایای شرکت در کنفرانس 

 • امکان آشنایی با اساتید و پژوهشگران معتبر فعال در امور پژوهشی کشور
 • آشنایی با چهره های برتر ملی و بین المللی و استفاده از سخنرانی های افراد شاخص
 • دریافت گواهی مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی
 • اهدای گواهینامه حضور در کنفرانس
 • چاپ مقاله به صورت کامل در لوح فشرده و به همراه مجموعه مقالات
 • دریافت لوح تقدیر و پوستر 
 • دریافت پکیج های کنفرانسی که شامل گواهینامه ، لوح فشرده  ، کیف و پذیرایی می باشد
 • امکان چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و بین المللی

معمولا تمام کنفرانس ها به میزبانی دانشگاه ها و نهاد های علمی و با موضوع علمی کاملا مشخصی برگزار می شوند.در این کنفرانس ها نظرات ، افکار ، ایده ها و موضوعات مختلف مورد بحث قرار می گیرد. مقالات کنفرانسی به دلیل پذیرش سریع و زمان داوری کوتاه ، مورد توجه بسیاری از پژوهشگران قرار دارند. باید بدانید که اکثر همایش ها و کنفرانس ها ، بخش دریافت مقاله هم دارند که مهلت ارسال مقاله ، یک بازه مشخصی است که قبلا به صورت عمومی اعلام میشود که بایستی در همان بازه ، مقاله به سایت کنفرانس ارسال گردد.

پس از آماده سازی و فرمت بندی ، مقاله به سایت کنفرانس ارسال شده و فرآیند داوری مقاله آغاز میشود.داورانی که برای کنفرانس انتخاب میشوند ، معمولا بر اساس تجربه آنها در ارسال مقالات علمی است که توسط کمیته علمی کنفرانس انتخاب میشوند.ممکن است مقاله ای ریجکت یا پذیرش گردد که پس از داوری به اطلاع نویسندگان مقاله ، رسانده میشود.

امتیازات پژوهشی مقالات کنفرانسی

بر اساس آیین نامه جدید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری امتیاز  مقاله کنفرانسی برای مصاحبه دکتری سال 97 ، برای مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر داخلی 1 امتیاز و خارجی 2 امتیاز و حداکثر امتیاز ارائه شده به مقالات کنفرانسی 4 امتیاز ، اختصاص داده شده است.

مقایسه اکسپت مقالات کنفرانس های خارجی با سایر ژورنالها

 • داوری مقالات کنفرانس ها نسبتا آسان تر از داوری مقالات ارسالی به ژورنالها میباشد
 • با اینکه در کشور ما امتیازات مقالات ژورنالی بیشتر از مقالات کنفرانسی است ، اما باید در نظر داشت که کنفرانس هایی که در دانشگاه های معتبر برگزار میشوند ، به مراتب دارای اعتبار بیشتر نسبت به مقالات ISI است.
 • هزینه چاپ مقاله در ژورنالها بیشتر از چاپ مقالات کنفرانسی است.
 • کنفرانس ها دارای محدودیت زمانی هستند و باید در بازه زمانی داده شده به کنفرانس ارسال شوند اما مقالات برای ارسال به ژورنالها محدودیت زمانی ندارند.
 • معمولا داوری مقالات ژورنالی بیشتر از مقالات کنفرانسی طول می کشد.
 • برای نگارش مقالات کنفرانسی محدودیت تعداد کلمات وجود دارد ، در صورتیکه برای اکثر مجلات این محدودیت وجود ندارد.

موسسه انتشاراتی آذرگان با رویکردی متفاوت در این حرفه  و با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و استفاده از پرسنل نخبه و مجرب، جهت رفاه نویسندگان، دانشجویان و محققان محترم ، در بخش چاپ کتاب ، توانایی انتشار هر نوع کتابی با هر سبک و اندیشه ای را فراهم آورده است تا حتی دانشجویان عزیز نیز بتوانند پایان نامه ی خود را در تعداد محدود و با قیمت مناسب ،به چاپ برسانند.همچنین در بخش چاپ مقاله ، با تعاملات و رایزنی های گسترده با نشریات معتبر داخلی و خارجی ، امکان چاپ مقالات تضمینی را فراهم آورده است.

شما عزیزان میتوانید درخواست خود را از طریق ایمیل موسسه  و یا شماره تلفن های ذکر شده در سایت ، ثبت سفارش کنید تا در کمترین زمان ممکن به انجام آن مبادرت کنیم. در ضمن اخبار سایت در مورد معرفی مجلات جدید و لیست ژورنال های نامعتبر و جعلی را از کانال تلگرامی ما دنبال کنید.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه
ثبت سفارش آنلاین
ثبت سفارش واریز هزینه های دلاری

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش بروز رسانی منابع

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش پارافرایز مقاله و کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ویرایش مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.