استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه   زمان مطالعه  ۴ دقیقه

استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه

استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه مستلزم رعایت نکات اساسی است و برای موفقیت مقاله باید به تک تک این نکات توجه ویژه شود.در این مقاله بطور اختصار به بیان آن میپردازیم.


دانشجویان و عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع دکتری دارند ، برای عبور از سد محکم آزمون مصاحبه دکتری ، نیاز دارند تا رزومه پژوهشی خود را بهبود بخشند. یکی از بهترین راههای تقویت رزومه تحصیلی ، چاپ مقاله تالیفی یا استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه می باشد. برای استخراج مقاله از پایان نامه شما دو راه دارید. یا خودتان با استفاده از راهکار های ارائه شده ، شروع به استخراج مقاله کنید یا اینکه با اعتماد به موسسات پژوهشی ، فایل پایان نامه خود را در اختیار آنها قرار دهید.

موسسه انتشاراتی آذرگان با سالها تجربه و اجماع تیمی تخصصی و زبده ، می تواند بهترین انتخاب برای کارهای پژوهشی شما باشد. شما می توانید فایل پایان نامه خود را از طریق ایمیل موسسه در اختیار کارشناس موسسه قرار دهید. فایل پایان نامه سریعا در اختیار محقق متخصص در رشته تخصصی شما قرار می گیرد. 

استخراج مقاله در موسسه انتشاراتی آذرگان تنها سه روز کاری زمان لازم دارد.

راهکار ها و روش های مناسب برای استخراج مقاله از پایان نالمه

چکیده ی پایان نامه در صورتی می تواند کپی شود که شما قصد داشته باشید یک مقاله از پایان نامه ی خویش استخراج کنید در صورتی که به مقالات بیشتری نیاز دارید لازم است چکیده ی خویش را اندکی تغییر داده و نکاتی از آن حذف و نکات دیگری به آن بیفزایید. مقدمه و شرم مسئله می تواند شامل همه ی فرضیات و یا بخشی از فرضیات باشد اگر شما به یک مقاله نیاز دارید پس همه ی فرضیات و سوالات خویش را در مقاله بیاورید اما اگر به بیش از یک مقاله فکر می کنید فرضیات و یا سوالات را در دو یا چند مقاله پراکنده کنید و بر اساس آنها اهداف و ضرورت تحقیق را بنویسید. نکته ی قابل تامل آن است سعی کنید مقدمه و بیان مسئله را جدا ننویسید و با ادغام آن ها شیوه ی مقاله ی خود را بین المللی کنید. آوردن سوابق و مطالعات انجام گرفته در حوزه ی موضوع پایان نامه بسیار مهم است اما لازم نیست همه ی سوابق و پیشینه را در مقاله بیاورید بلکه به شکل مختصر تحقیقات تازه تر و جدید را در این قسمت وارد کنید. نقادی سوابق تحقیق و آوردن مفاهیم تازه ای که در پایان نامه شما وجود دارد به بدیع بودن مقاله ی شما کمک می کند. روش پژوهش خود را به دقت در مقاله شرح دهید اما لازم نیست همه ی جزییاتی که در پایان نامه ی شما وجود دارد در این قسمت قید شود بلکه اشاره به روش ها و تکنیک ها و ربط معنایی آن ها با موضوع و فرضیه ها می تواند کافی باشد.در روش تجزیه و تحلیل داده ها و آزمون فرضیه ها بهتر آن است که با ایجاد جداول کوچکتر و طرح ستون های ادغامی از حجیم شدن مقاله جلوگیری کنید و  اطلاعات اصلی و کاربردی را در یک نظم مشخص به کمک نمودار و جدول ترسیم نمایید تا هم استناد بخشی شما محکم گردد و هم از طویل شدن داده ها و جزییات پرهیز گردد.در بخش نتیجه گیری حتما دقت کنید میان آنچه نگاشته اید و در مقاله جمع کرده اید و تحلیل داده ها تناسب وجود داشته باشد و بهتر است نهایتا دو صفحه از مقاله ی خویش را به نتیجه گیری اختصاص دهید منبع نویسی هم لازمه ی هر مقاله و کار پژوهشی است و توجه کنید که حتما مطالبی را که گزینش کرده اید به عنوان رفرنس قید نمایید.

کیفیت مقاله استخراجی از پایان نامه

 1. مقاله استخراجی دارای ساختاری مشابه پایان نامه است و در این مقاله دانشجو باید بتواند پایان نامه خود را طبق اصول مقاله نویسی در حداکثر 10 تا 15 صفحه خلاصه نماید

 2. عنوان مقالات استخراجی نباید یکسان بوده و همچنین با مقالات پیشین تفاوت داشته باشد. با یک جستجوی ساده به فارسی و انگلیسی در گوگل یا گوگل اسکولار (Google Scholar) می توانید از این مورد مطمئن شوید.

 3. موضوع مقالات باید بگونه ای طراحی شود که بروز بوده تا شانس پذیرش مقاله در مجلات ISI، مجلات ISC، مجلات اسکوپوس Scopus و یا پابمد pubmed و مدلاین medline (مخصوص دانشجویان و اساتید پزشکی) بالا رود.

 4. چکیده پایان نامه بایستی شامل موضوع تحقیق، هدف تحقیق، مراحل انجام کار، نوآوری های مدنظر، نتایج کلیدی مقاله در حدود 100 تا 200 کلمه نوشته شود

 5. به نقل و قول از مقاله های دیگر توجه نکنید و به مقالات اصلی جهت ارجاع دهی مراجعه نمایید. برای این کار می توانید از نرم افرار zotero، Endnote و یا سایتhttps://scholar.google.com/ استفاده نمایید.

 6. دانشجویان می توانند قبل از تدوین مقاله مستخرج از پایان نامه با شیوه های نگارش مقالات فارسی از نمونه های مشابه در حیطه تخصصی خود به پایگاه مقالات جهاد دانشگاهی www.sid.ir و یا مجلات الزویر، تیلور، اشپرینگر و … مراجعه نمایند و مقاله خود را در قالب ساختار مورد نظر نگارش نمایند.

 7. انتخاب مجله مورد نظر بر اساس اصول انتخاب مجله و سطح بندی مقاله استخراج شده

 8. از آنجایی که فرآیند داوری مقالات در مجلات داخلی و یا خارجی در پایگاه های الزویر، اشپرینگر، و …طولانی بوده بهتر است دانشجو با توجه به زمان خود مجله را انتخاب نمایند

 9. در مواردی که دانشجو وقت آنچنانی برای پذیرش مقاله خود نداشته باشد، مجلاتی که با اخذ هزینه فرآیند داوری را تسریع می بخشند، می بایست مجله انتخاب شده جزو مجلات معتبر بوده و در لیست سیاه وزارت علوم و دانشگاه آزاد قرار نداشته و همچنین جعلی نباشد.

 10. از آنجایی که چاپ مقاله در همایش یا کنفرانس های ملی و بین المللی یکی از شیوه های آسان پذیرش و چاپ مقاله است دانشجویان می توانند با مراجعه با سایت های معتبر معرفی کنفرانس ها مراجعه نمایند.

انتخاب درست موسسه

استخراج مقاله و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر بین المللی ، کاری تخصصی است و هیچ کس بدون داشتن تجربه و روابط بین المللی نمی تواند این کار را به درستی انجام دهد. موسسه انتشاراتی آذرگان با دارا بودن سابقه درخشان در امور پژوهشی و چاپی ، با ارائه خدمات متنوع ، می تواند شما را به اهداف پژوهشی و علمیتان برساند. 

ما می توانیم در زمان سه روز کاری  مقاله استخراجی از پایان نامه شما آماده و به صورت تضمینی در مدت یک ماه ، در ژورنالهای معتبر بین المللی به چاپ برسانیم.

موفقیت را از ما بخواهید...

 

  دیدگاه ها
  دیدگاه شما

موسسه آذرگان

درباره ما

امروزه یکی از اصلی ترین دغدغه نویسندگان و مولفان کتاب، عدم اطمینان از حضور موسسات مجاز و معتبر جهت چاپ آثارشان می باشد.
ما در این موسسه گرد هم آمده ایم تا این نوید را به تمامی عزیزان بدهیم که با داشتن تمامی مجوزهای رسمی چاپ و انتشار کتاب، با بهترین کیفیت به عرصه ظهور برسانیم.

با برخی از مهم ترین خدمات ما آشنا شوید:

 • چاپ انواع کتب مولفان با مناسبترین هزینه و بهترین کیفیت
 • ویرایش کتاب و مقالات با استفاده از تجربه بهترین و مجرب ترین ویراستاران
 • صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب توسط هنرمندان امر طراحی
 • تبدیل مقاله و پایان نامه به کتاب در کمترین زمان با بهترین کیفیت
 • امکان استفاده از خدمات جدید چاپ اقساطی با بهترین شرایط پرداخت

جدول هزینه ها

تعداد صفحات کتاب هزینه چاپ کتاب در 30 جلد هزینه چاپ کتاب در 50 جلد هزینه چاپ کتاب در 100 جلد هزینه چاپ کتاب در 150 جلد
60 صفحه کتاب 600000 تومان 650000 تومان 820000 تومان 950000 تومان
90 صفحه کتاب 635000 تومان 690000 تومان 690000 تومان 1070000 تومان
150 صفحه کتاب 680000 تومان 750000 تومان 1000000 تومان 1230000 تومان
200 صفحه کتاب 700000 تومان 815000 تومان 1070000 تومان 1350000 تومان
250 صفحه کتاب 740000 تومان 830000 تومان 1160000 تومان 1450000 تومان
300 صفحه کتاب 790000 تومان 880000 تومان 1550000 تومان 1890000 تومان
400 صفحه کتاب 860000 تومان 950000 تومان 1360000 تومان 2190000 تومان
500 صفحه کتاب 945000 تومان 1075000 تومان 1650000 تومان 2350000 تومان