تبدیل پایان نامه به کتاب (فوری با گارانتی)

2483 بازدید
0 دیدگاه
تبدیل پایان نامه به کتاب (فوری با گارانتی)
تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب علاوه بر اینکه باعث پیشرفت علمی کشور و مانع بلااستفاده ماندن ذخایر تحقیقاتی علمی می شود، یک فرصت بسیار مناسب برای تقویت رزومه دانشجویان فرهیخته و اساتید دانشگاه ها است. در ادامه در مورد تبدیل پایان نامه به کتاب (فوری با گارانتی) صحبت میکنیم.
چهارشنبه ، 11 بهمن 1396

بسیاری از دانشجویان متقاضی دکتری که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می کنند از امتیازاتی که چاپ کتاب میتواند برای آنها در مصاحبه دکتری داشته باشد اطلاع چندانی ندارند. دانشجویان متقاضی شرکت کننده در مقطع دکتری و همچنین اساتید دانشگاهی که در حال تبدیل وضعیت خود به اعضا هیات علمی دانشگاه می باشند می توانند رزومه خود را با چاپ مقاله و تبدیل پایان نامه خود به کتاب تقویت کرده و از امتیازات پژوهشی در این زمینه استفاده نمایند. ما این امکان را برای شما فراهم خواهیم کرد تا بتوانید با حداقل هزینه پایان نامه خود را (فوری با گارانتی) به کتاب تبدیل کنید. تبدیل پایان نامه به کتاب شرایط خاصی را نمی طلبد و افراد  متقاضی می توانند با کمی تغییرات در پایان نامه خود امکان تبدیل پایان نامه به کتاب را فراهم آورند.

برخی دانشجوها پایان‌ نامه‌هایشان را بدون تغییر چاپ می‌کنند که این درصورتی است که آن ها از محتوای بالای پایان نامه ی خود اطمینان دارند، اگر خلاف این باشد، چاپ کتاب کار بیهوده ای است.همچنین در چاپ کتاب از پایان نامه مولفان باید در بخش هایی که روش تحقیق آن‌ها شامل پرسشنامه و کارهای آماری است، تا حد ممکن از بیان مطالبی که برای مخاطبان مفید نیست بپرهیزند.

 اساس کار چاپ این کتب باید این باشد که برای مخاطب عام دانشگاهی نوشته شوند و این دانشجوست که باید در هنگام تدوین پایان‌نامه به این فکر کند که این اثر می‌تواند در قالب کتاب ماندگار شود یا نه. اگر پایان‌نامه ای واقعا پر محتوا ست باید به کتاب تبدیل شود. این رویکرد دانشجویان را به پژوهش‌های بیشتر و تدوین اثری دقیق‌تر تشویق می‌کند و همین این فکر که پایان‌نامه‌ آن‌ها بعد از پایان تحصیل هم مخاطب دارد و افراد بیشتری آن را مطالعه می‌کنند سبب می‌شود دانشجو کار قوی‌تری را ارایه دهد.

دوستانی که تمایل دارند در مصاحبه دکترا شرکت نمایند نیز میدانند که داشتن کتاب 4 امتیاز پژوهشی برای آنها در پی خواهد داشت که براساس ترجمه یا تالیفی بودن کتاب متفاوت می باشد و کوتاه ترین و راحترین راه برای این دوستان، تبدیل پایان نامه به کتاب می باشد. برای تبدیل پایان نامه به کتاب (فوری با گارانتی) کلیک کنید.

نکته مهم: بعضا دیده شده که دوستان ایده، دانش، تجربه و یا دست نوشته های خود اعم از رمان و داستان های کوتاه را در میان جمعی بیان نموده و پس از گذشت زمانی متوجه شدند که آن اثر به نام دیگری به ثبت رسیده و به اصطلاح به سرقت رفته است. شما می توانید با تبدیل آنها به کتاب و ثبت در کتابخانه ملی از بروز چنین مواردی به راحتی جلوگیری نمایید.

اصول تبدیل پایان نامه به  کتاب در هر دانشگاه به یک صورت خواهد بود که اگر قرار باشد شما چاپ کتاب را برای دانشگاهی انجام دهید بهتر است در ابتدا آیین نامه مربوطه آن دانشگاه را مطالعه نمایید. اما همواره ممکن است برخی موارد در دانشگاه ها باهم برابر باشد.

تصویر
 

اقدامات لازم برای تبدیل پایان نامه به کتاب توسط دانشجو 

1. ارسال فایل نهایی پایان نامه در قالب فایل word و pdf

2. ارسال اسکن کارت ملی (پشت و رو) برای همه نویسندگان

3. ارسال عنوان انگلیسی کتاب

4. تمامی کلمات پایان نامه را با کلمه کتاب  جایگزین نمائید. برای این کار در word از قسمت Home ←Replace  رفته و جایگزین نمائید.

5. لطفا عنوان کتاب و نام نویسندگان را در یک صفحه نوشته و اسامی استاد راهنما و مشاور در صورت تمایل جزو نویسندگان قرار دهید و در غیر این صورت حذف نمائید.

6. چکیده فارسی نیز در ابتدا به مقدمه تبدیل شود.

7. پیش گفتار نیز در صورت تمایل به آن اضافه شود.

8. چکیده انگلیسی نیز از آخر کتاب حذف شود.

9. برای آرم دانشگاه در صورتی که بخواهید در کتاب باشد باید مجوز داشته باشید و اسکن مجوز برای انتشارات ارسال شود. در غیر این صورت باید حذف شود.

10. در صورت تمایل به درج آرم دانشگاه اطلاعات درخواستی ذیل را از دانشگاه مربوطه سوال فرموده و همراه مجوز برای ما ارسال نمائید:

  • نام کامل دانشگاه مربوط

  • آدرس کامل دانشگاه مربوطه

  • شماره ثبت دانشگاه مربوط

  • آیا دانشگاه مربوطه، ناشر همکار است یا سفارش دهنده؟

مراحل چاپ کتاب در یک نگاه

1. تکمیل کتاب

2. ویرایش و غلط گیری توسط نویسنده و یا ویراستاران موسسه

3. عقد قرارداد با انتشارات و تحویل فایل به موسسه

4. گرفتن شابک، فیپا و مجوز ارشاد توسط موسسه

5. آماده شدن طرح جلد توسط موسسه با نظر نویسنده

6. انتشار کتاب توسط موسسه و تحویل آن درب منزل نویسنده از طریق پست

تصویر
 

موسسه انتشاراتی آذرگان

موسسه آذرگان فعالیت خود را با اجماع دانشجویان و محققان نخبه کشور، از سال 91 آغاز کرده و در زمینه های پذیرش و چاپ مقاله، چاپ کتاب، ترجمه تخصصی، تبدیل پایان نامه به کتاب (فوری با گارانتی) و ... به ارائه خدمات میپردازد. همچنین این موسسه، توانسته است به کمک محققان بنام کشور، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند و این نوید را به دانشجویان و اساتید گرانقدر بدهد که میتوانند در بخش چاپ کتاب و  مقاله، با خیال راحت و تضمین بالا متون علمی و ادبی آنها را بچاپ برساند.

تبدیل پایان نامه به کتاب(فوری با گارانتی) در موسسه انتشاراتی آذرگان

اساتید، دانشجویان و محققان عزیز،  اگر به دنبال راهی برای دریافت امتیازهای پژوهشی خود هستید، اگر فکر میکنید رزومه ضعیفی دارید و نیاز به تقویت آن دارید، ما به شما پیشنهاد میکنیم با کارشناسان موسسه آذرگان تماس حاصل فرمائید تا با دریافت مشاوره ای رایگان، بهترین راهکار ممکن را برای شما ارائه دهیم!! هزینه های مناسب، تنوع خدمات، بهمراه محصولات با کیفیت این مجموعه، میتواند شما را یک قدم در رسیدن به اهداف علمی و شغلیتان یاری کند!! باعث خرسندی و افتخار مجموعه ماست که شما را در این مسیر یاری کنیم. ممنونیم که به ما اعتماد میکنید...

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید.


لطفا ما را در اینستاگرام همراهی کنید...


 

اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه
ثبت سفارش آنلاین
ثبت سفارش واریز هزینه های دلاری

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش بروز رسانی منابع

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش پارافرایز مقاله و کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ کتاب

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش چاپ مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش ویرایش مقاله

برای شروع مراحل انجام سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.