تبدیل پایان نامه به کتاب فوری

انتشار 26 اسفند 1396
مطالعه 3 دقیقه

برای رسیدن به هر هدفی باید از راه های رسیدن به آن ، آگاه باشیم.چاپ کتاب میتواند راهی برای رسیدن به اهداف بلند هر دانشجویی باشد. در این مقاله با هم به بررسی این موضوع و تبدیل پایان نامه به کت

تبدیل پایان نامه به کتاب فوری

تبدیل پایان نامه به کتاب فوری

 

همان طور که اشاره شد ، در زندگی هر کسی ، برای خود اهداف بلند مدتی دارد.برای رسیدن به اهداف خود باید ابزار رسیدن به آن  را در دست داشته باشیم. ممکن است افراد با ابزار های مشابه ، در پی اهداف متفاوتی بگردند و با اینکه از یک ابزار استفاده میکنند ، نتایج متفاوتی بگیرند. برای مثال ، اهداف یک دانشجو با یک استاد هیئت علمی بسیار متفاوت است، دانشجو تلاش میکند تا شغل آینده ی خود را با تخصص خود در هم آمیزد و آینده ی خود را تضمین کند ، در صورتیکه یک استاد هیئت علمی در پی پیشرفت شغلی و ارتقای علمی است. از آنجا که چاپ کتاب برای تمام مراحل علمی هر شخصی از جمله تعیین آینده شغلی و یا مصاحبه ی دکتری و ارتقای هیئت علمی بسیار مهم است ، پس هر دو نفر میتوانند با ابزار یکسان که همان چاپ کتاب است به خواسته های خود برسند.

برای اساتید و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که متقاضی شرکت در آزمون دکتری رشته ی تحصیلی خود هستند چاپ کتاب و در واقع تبدیل پایان نامه ی خود به کتاب میتوانند رزومه ی خود را تقویت کنند.حال اگر قصد تبدیل پایان نامه خود به کتاب و چاپ فوری آن را دارید و زمان برای شما بسیار حائز اهمیت است ، بهتر است بدانید بهترین تصمیم را گرفته اید و فقط کافیست ، با یک موسسه ی معتبر و با تجربه در این کار ، همکاری کنید.

موسسه انتشاراتی آذرگان با بیش از پنج سال تجربه در زمینه ی تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب ، بهترین گزینه برای شما دانشجویان عزیز خواهد بود.شرایط مناسب پرداخت هزینه ها به صورت اقساط در کنار کیفیت بالای محصولات چاپی از یک طرف ، و از طرف دیگر صرفه جویی در زمان و چاپ کتاب فوری کتاب از طرف دیگر ، این تضمین را به شما میدهد که کتاب خود را با بهترین شرایط  چاپ و بالاترین کیفیت ،در کمترین زمان ممکن از ما تحویل میگیرید.

 

مراحل تبدیل و استخراج کتاب از پایان نامه 

 

گردآوری مطالب توسط نویسنده در فابل وورد

بعد از صفحه آرایی و تایپ اقدام به دریافت شابک از خانه کتاب

دریافت فیپا از کتابخانه ملی

دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

چاپ و صحافی بعد از اتمام مراحل اداری

دریافت اعلام وصول از وزارت ارشاد

 

باید توجه کنید که تمام مراحل اداری و فنی بالا در موسسه ی آذرگان در کمترین زمان ممکن طی میشود و شما کافیست فایل پایان نامه ی خود را برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن به چاپ کتاب شما مباردت کنیم.

 

شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب

 

- برای تبدیل پایان نامه به کتاب ، کلیه کلمات پایان نامه جایگزین کتاب میشوند.بقیه موارد حذف شده و فهرست مطالب کفایت میکند.تمام جداول و شکل ها هم حذف میگردد.

- قطع یک کتاب علمی بهتر است وزیری باشد و تمام منایع به آخرین صفحه منتثل خواهد شد

- عنوان کتاب میتواند همان عنوان پایان نامه باشد

- مقدمه خوب بسیار مهم است و تبلیغی برای کتاب شماست و باعث میشود خواننده به خواندن بقیه کتاب تشنه شود.حتما برای نوشتن مقدمه از افراد با تجربه و استاد خود راهنمایی بگیرید.

 

تبدیل پایان نامه به کتاب نیازمند ویرایش است و در این کار موارد زیر را در ذهن داشته باشید:

  1. ابتدا تمامی کلمات پایان نامه را با گزینه replace در world تبدیل به کتاب کنید.

  2. تمامی کلمات در این پژوهش و تحقیق و تمام کلماتی که نشان می دهند که کار پایان نامه می باشد را حذف کرده یا آنها را تبدیل به کتاب کنید.

  3. فهرست ها در پایان نامه به صورت ریز مطالب می باشد و همچنین دارای فهرست اشکال و نمودار و جداول می باشد که در کتاب فهرست اشکال و نمودار و جداول باید حذف شود و فهرست مطالب باید به صورت کلی  باشد.

 

امتیاز های چاپ یک کتاب

 

-امتیازات بالای ارائه شده در آزمون های استخدامی و مصاحبه دکتری

- هزینه ی کم و شرایط مناسب تبدیل پایان نامه به کتاب

- با توجه به ریسک بالای پذیرش مقالات و افزایش ژورنال های جعلی ، به نظر بهترین راه برای ارتقای علمی ، چاپ کتاب میباشد.

این موسسه با استفاده از بهترین تکنسین های قبل و بعد از چاپ و بهره بردن از بهترین دستگاه های چاپ سریع ، کیفیت بالا را جایگزین هزینه های گزاف و بیهوده کرده است.با انتخاب انتشارات آذرگان در پول ، وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.کافی است در قسمت ثبت سفارش نوع درخواست خود را برای کارشناسان ما ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی و به انجام آن مبادرت کنیم.

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش