نمونه رزومه کاری حرفه ای

انتشار 21 مرداد 1397
مطالعه 1 دقیقه

یکی از موارد بسیار مهم در استخدام ، نگارش درست رزومه کاری است. در این مطلب ، نگارش نمونه رزومه کاری حرفه ای را مورد بررسی قرار می دهیم.

نمونه رزومه کاری حرفه ای

رزومه کاری در واقع ، خلاصه ای از دستاوردها ، تجربیات و مهارت های کاری شما است. رزومه کاری یک داستان نیست و شما باید در کوتاهترین کلمات  ، نظر کارفرمای خود را جلب کنید.  ممکن است برای شغلی که در نظر دارید ، ده ها متقاضی دیگر مثل شما ، اقدام به ارسال رزومه کرده باشند و کارفرما نیاز دارد تا با یک بار نگاه کردن به برگه ها ، شخص مورد نظر خود را انتخاب کند. بنابراین نگارش درست رزومه کاری می تواند در استخدام شما نقش اساسی را ایفا کند.

باید در هنگام نگارش رزومه ، خود را به جای کارفرما قرار دهید و از دید او رزومه نوشته شده خود را بررسی کنید. داشتن رزومه خوب یک طرف قضیه و نگارش درست رزومه طرف دیگر آن است.

نمونه رزومه کاری حرفه ای

قالب و شکل رزومه های کاری باید ساده باشد و نباید خیلی شلوغ طراحی شده باشد. زیرا مدیر یا کارفما انتظار فردی را دارند که در زمینه کاری ، حرفه ای عمل کند. در ادامه نمونه رزومه کاری حرفه ای را برای شما ارایه می دهیم تا بتوانید دید کلی از اینکه چه و چطور بنویسید به دست بیاورید.

 یک رزومه کاری حرفه ای شامل 4 بخش اطلاعات شخصی ، اطلاعات تحصیلی ، سوابق کاری و مهارت ها می باشد  که در هر کدام باید توضیحات مربوطه را پر کنید. توجه داشته باشید که کل رزومه کاری شما باید بیشتر از دو صفحه نشود پس سعی کنید توضیحات ، مفید و مختصر باشد.

 

دانلود نمونه رزومه کاری حرفه ای

 


 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
مینا اسدی
2 سال پیش
واسه کار طراحی سایت رزومه پرو فشنال لازم داشتم و مقاله تون خیلی منو کمک کرد مرسی
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش