پذیرش مقاله ISI در یک ماه

انتشار 9 مرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

یکی از دغدغه های دانش جویان داخلی ، چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر است. به دلیل سخت گیری های داوران و زمان طولانی پروسه داوری ، این افراد به مشکلات زیادی برخورد کرده اند. در این بخش ، پذیرش مقاله ISI در زمان یک ماه را بررسی می کنیم.

پذیرش مقاله ISI در یک ماه

چه خوب و چه بد ، یکی از چالش های بزرگ دانشجویان و اهالی علم ، چاپ مقاله است. دانشجویان برای اینکه بتوانند به درجات بالای علمی برسند و تحصیلات خود را به پایان برسانند ، ناگزیرند در یکی از موضوعات مرتبط با رشته تخصصی خود پژوهش کنند و حاصل تحقیقاتشان را در قالب یک مقاله ، به نشریات معتبر ارسال کنند. متاسفانه در چند سال اخیر ، از بعد کمی ، کشور ما یکی از کشور های فعال در نگارش مقاله بوده ، اما در بعد کیفی ، وضعیت به گونه ای دیگر است.

تعداد زیاد مقالات بی کیفیت باعث شده است تا میانگین پذیرش در نشریات معتبر داخلی و خارجی بسیار ناامید کننده باشد. دانشجویان قبل از اینکه فقط نتیجه گرا باشند و اهداف کوتاه مدت را دنبال کنند ، باید ارزش یک مقاله چاپی را به خوبی بدانند. باید بدانند که اکثر پیشرفت های یک کشور در بعد پزشکی و صنعتی ، از همین مقالات علمی آغاز می شود. پس برای موفق شدن باید روی بعد کیفی مقاله نیز بیشتر کار شود.  این کار باعث می شود که درصد پذیرش در مجلات معتبر ، بسیار بالاتر برود.

یکی از پایگاههای علمی که دانشجویان داخلی علاقه زیادی دارند تا مقالات خود را در نشریات آن به چاپ برسانند ، پایگاه iSI می باشد. اعتبار بالای این مجلات در کنار داوری سخت و زمان بر باعث شده است تا اساتید کشور ، دانشجویان خود را ملزم کنند تا برای چاپ مقالات خود در این ژورنالها ، تمام تلاش خود را بکنند. اما همان طور که اشاره شد این مجلات زمان بر هستند و داوطلبان را دچار مشکلات زیادی می کنند. از همین رو پیشنهاد می شود تا با استفاده از موسسات پژوهشی در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. یکی از این موسسات ، که بسیار مورد توجه دانش جویان و اهالی علم قرار گرفته ، موسسه آذرگان است. این موسسه با بهره گیری از کارشناسان نخبه و با تجربه توانسته است با بسیاری مجلات معتبر ISI  مذاکرات خوبی را داشته و زمان پذیر این مجلات را تا حد زیادی کاهش دهد.

پذیرش مقاله ISI در یک ماه

همان طور که اشاره شد در پذیرش مقاله ، محتوای قوی مقاله نقش اساسی دارد ، اما کمک گرفتن از یک موسسه پژوهشی می تواند بسیار مفید باشد و شما را سریعتر به مقصودتان برساند. برای کسانی که نیاز دارند تا در یکی از ژورنالهای معتبر ، در زمانی کوتاه (3 الی 4 هفته) پذیرش قطعی مقاله خود را دریافت کنند ، موسسه آذرگان می تواند بهترین انتخاب باشد.

نحوه معرفی مجلات معتبر موسسه آذرگان

تنها کافیست با یکی از راه های ارتباطی ، با موسسه تماس حاصل فرمایید و رشته تحصیلی خود را به همراه چکیده و عنوان مقاله به کارشناس موسسه اعلام کنید تا سریعا دو الی سه ژورنال معتبر و هم اسکوپ با مقاله ، به شما معرفی گردد. شما پس از بررسی ISSN  مجله و مشورت با استاد راهنما و پژوهش دانشگاه ، در نهایت یکی ار نشریات را انتخاب و به کارشناس موسسه ایمیل می کنید تا سریعا مراحل سابمیت مقاله انجام گیرد.

امتیازات پژوهشی مقالات ISI در مصاحبه دکتری

مجلات ISI ، جز مجلات بسیار معتبر در سطح بین المللی هستند و در صورت پذیرش در این مجلات ، برای یک مقاله ، می توانید 7 امتیاز پژوهشی را دریافت کنید. همچنین برای چند مقاله مرتبط با رشته تخصصی ، می توانید تا 22 امتیاز ممکن را در آزمون مصاحبه به دست آورید.

امتیازات پژوهشی

تنها با یک کلیک ، موفقیت خود را همین لحظه تضمین کنید...

موسسه آذرگان پیشرو در امور چاپی و پژوهشی

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش