خدمات ترجمه تخصصی متون دانشگاهی

انتشار 11 اردیبهشت 1397
مطالعه 2 دقیقه

ترجمه فوق تخصصی متون دانشگاهی در تمامی رشته ها در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا بصورت تضمینی ، بدر موسسه آذرگان انجام می گیرد.

خدمات ترجمه تخصصی متون دانشگاهی

ترجمه ی متون دانشگاهی ، خصوصا در مقاطع تکمیلی در تمام جهان ، بسیار رایج و مورد نیاز دانشجویان است.این ترجمه ویژگی های خاص خود را دارند. معمولا متون دانشگاهی مملو از کلمات تخصصی رشته های مختلف است و هر مترجمی توانایی ترجمه آنها را ندارد.این متون نیازمند مترجمینی هستند ، که علاوه بر تخصص در زبان مبدا و مقصد ، در متون تخصصی نیز سررشته داشته باشند.برای دانشجویان علاوه بر تخصص مترجم ، زمان و هزینه نیز بسیار با اهمیت است.در واقع ترجمه ی متون دانشگاهی باید ترجمه ای با کیفیت بالا و هزینه ی مناسب باشد.موسسه انتشاراتی آذرگان با بهره بردن از مترجمین  متخصص و مجرب ، بهترین انتخاب برای دانشجویان عزیز خواهد بود.شما میتوانید با ارسال فایل متون دانشگاهی خود به این موسسه ، در هزینه ، وقت و انرژی  صرف جویی کنی و با استفاده از آن ، به اهداف پژوهشی و دانشگاهی خود برسید.

مراحل ترجمه تخصصی در موسسه انتشاراتی آذرگان

  1. ارسال فایل ترجمه توسط مشتری به ایمیل موسسه

  2. بررسی فایل توسط کارشناس موسسه و محاسبه زمان و هزینه ی ترجمه

  3. دریافت هزینه ی ترجمه از مشتری

  4. ارائه ی فایل به مترجم تخصصی 

  5. ویرایش فایل ترجمه شده توسط ویراستار موسسه

  6. اتمام ترجمه و ارائه ی فایل ترجمه شده در زمان توافقی به مشتری

نکته: فایل های ترجمه شده در موسسه انتشاراتی آذرگان دارای 72 ساعت گارانتی ترجمه هستند و هزینه ی ترجمه ی متون دانشگاهی ، پس از ارسال فایل توسط مشتری ،  توسط کارشناس مربوطه محاسبه خواهد شد.

دیگر خدمات موسسه آذرگان

موسسه انتشاراتی آذرگان با رویکردی متفاوت در این حرفه  و با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و استفاده از پرسنل نخبه و مجرب، جهت رفاه نویسندگان، دانشجویان و محققان محترم ، در بخش چاپ کتاب ، توانایی انتشار هر نوع کتابی با هر سبک و اندیشه ای را فراهم آورده است تا حتی دانشجویان عزیز نیز بتوانند پایان نامه ی خود را در تعداد محدود و با قیمت مناسب ،به چاپ برسانند.همچنین در بخش چاپ مقاله ، با تعاملات و رایزنی های گسترده با نشریات معتبر داخلی و خارجی ، امکان چاپ مقالات تضمینی را فراهم آورده است.

شما عزیزان میتوانید درخواست خود را از طریق ایمیل موسسه به نشانی : AZARGAN.PUB@GMAIL.COM  و یا شماره تلفن های 09914516340 و ⌕    ثبت سفارش کنید تا در کمترین زمان ممکن به انجام آن مبادرت کنیم.در ضمن اخبار سایت در مورد معرفی مجلات جدید و لیست ژورنال های نامعتبر و جعلی را از کانال تلگرامی ما دنبال کنید.

 نشان برتری یک مجموعه ی موفق ، کیفیت بالای اوست ، چراکه کیفیت اتفاقی نیست.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش