خدمات چاپ مقاله "ISI"

انتشار 26 اسفند 1396
مطالعه 3 دقیقه

در موسسه انتشاراتی آذرگان، خدمات چاپ کتاب ، چاپ مقاله ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، ویراستاری ادبی و ترجمه فوق تخصصی متون را در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب ، برای شما عرضه میکند.

خدمات چاپ مقاله "ISI"

یکی از ملاک های ارزشیابی محققان و دانشجویان ، برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های معتبر خارجی و مصاحبه های علمی ، مجله ای است که مقاله ی خود را در آن به چاپ رسانده اند.در کشور ما مجلات ISI در جایگاه بالایی قرار دارند و هر کس بتواند مقاله ی خود را در آنها به چاپ برساند ، بیشترین امتیاز پژوهشی را دریافت خواهد کرد.به مقاله ای که در یکی از ژورنالهای تایید شده تامسون رویترز نمایه گردد ، مقاله ISI میگویند.

همان طور که میدانید مجلات ISI به دو بخش ایمپکت دار (JCR) و  بدون ایمپکت (ISI listed) تقسیم بندی میشوند.معمولا مجلات دارای ایمپکت ، مجلات رایگان هستند و برای داوری و چاپ هزینه ای دریافت نمیکنند ، اما مجلات بدون ایمپکت ، که موسسه انتشاراتی آذرگان به صورت تضمینی با آنها کار میکند ، برای داوری و چاپ مقالات هزینه ای را از مشتری دریافت  میکنند.

روند چاپ مقاله ISI در موسسه انتشاراتی آذرگان

 1. در خواست خود را به آدرس Azargan.pub@gmail.com ایمیل کنید و حتما شماره تماس خود را ذکر کنید.

 2. کارشناسان ما سریعا به درخواست شما را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی ، جواب داده و از شما میخواهند تا چکیده مقاله ی خود را همراه با اطلاعات هویتی ، به آنها ایمیل کنید.

 3. با توجه به رشته تخصصی شما و موضوع مقاله ی انتخابی ، 2 الی 3 ژورنال برای بررسی ، به شما پیشنهاد میشود.

 4. شما پس از مشورت با استاد راهنمای خود و گرفتن تاییدیه از پژوهش دانشگاه مبنی بر صحت اعتبار مجله ، یکی از ژورنالها را انتخاب میکنید.

 5. سابمیت مقاله به ژورنال درخواستی انجام میگیرد.

 6. پس از سابمیت ، یووزر - پسوورد دریافتی را برای اینکه خود نویسنده بتواند پروسه ی مقاله ی خود را پیگیری کند، دراختیار او قرار میدهیم و خود موسسه هر هفته پیگیری های لازم را برای چاپ سریع مقاله ، انجام خواهد داد.

توجه داشته باشید ، برای چاپ مقاله در مجلات JCR ، در ابتدا موسسه مبلغ 250هزار تومان را از بابت خدمات خود موسسه که شامل سابمیت ، فرمت بندی و پی گیری های هفتگی و دو هفتگی از مجله میشود ، از شما دریافت میکند.برای مجلات تضمینی ، در ابتدا مبلغی دریافت نمیشود ، پس از این که ژورنال انتخابی به ما تاییدیه پذیرش  داد ، مشتری مبلغ را پرداخت میکند ، پس از این که مبلغ به حساب مجله واریز شد ، نامه ی اکسپت از ژورنال دریافت ، و به نویسنده تحویل داده میشود.

دیگر خدمات موسسه آذرگان

 1. پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی

 2. پذیرش و چاپ مقاله در کنفرانس های بین المللی

 3. ترجمه فوق تخصصی متون متون مختلف از جمله ترجمه کتاب و مقاله

 4. استخراج مقاله از پایان نامه در مدت حداکثر سه روز

 5. تبدیل پایان نامه به کتاب در سریع ترین زمان ممکن

 6. چاپ کتاب در تیراژ دلخواه

 7. معرفی کتاب های جدید النشر خارجی ، به همراه ترجمه و چاپ آن به نام خود مشتری

 8. ویرایش نیتیو مقالات 

 9. انجام حوالجات دلاری به اقصی نقاط دنیا

موسسه آذرگان

موسسه آذرگان فعالیت خود را با اجماع دانشجویان و محققان نخبه کشور ، از سال 91 آغاز کرده و در زمینه های پذیرش و چاپ مقاله ، چاپ کتاب ، ترجمه تخصصی ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ... به ارائه خدمات میپردازد. همچنین این موسسه ، توانسته است به کمک محققان بنام کشور ، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند و این نوید را به دانشجویان و اساتید گرانقدر بدهد که میتوانند در بخش چاپ مقاله، با خیال راحت مقالاتشان را با تضمین بالا به چاپ برسانند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید.

لطفا ما را در اینستاگرام همراهی کنید...

تصویر
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش