هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ایمپکت دار

انتشار 21 فروردین 1397
مطالعه 3 دقیقه

هزینه داوری و چاپ مقاله برای ژورنالهای مختلف متفاوت می باشد. دراین بخش هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ایمپکت دار را بررسی میکنیم.

هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ایمپکت دار

ژورنال های دارای ایمپکت فکتور همان مجلات JCR هستند. گزارش استنادی مجلات JCR ،  به صورت سالانه، توسط موسسه اطلاعات علمی تامسون (ISI) در دو نسخه علوم(Sciences) و علوم اجتماعی(Social Sciences) منتشر می شود.. این نشریات بصورت سالانه چاپ می شوند و اطلاعات مجلات علمی را فراهم می آورند. بدلیل اعتبار این ژورنالها ، چاپ مقالات در ژورنال هایی که دارای ایمپکت فکتور هستند ، بسیار سخت است. این مجلات که به مجلات CLOSE ACCESS معروفند ، هزینه ای برای داوری و چاپ از نویسنده مقاله دریافت نمی کنند و بین مولف و نشریه قرارداد کپی رایت امضا می گردد و مجله تمام حقوق تکثیر و اشتراک گذاری مقاله را عهده دار میشود. در این مجلات ، خوانندگان باید برای استفاده ازمقالات ، حق آبونمان پرداخت کنند تا بتوانند فایل مقاله را دانلود کنند.

هزینه مجلات در ژورنالهای معتبر ایمپکت دار

هزینه خدمات موسسه برای ژورنال های معتبر ایمپکت دار در موسسه انتشاراتی آذرگان تنها مبلغ 350 هزار تومان است ، که صرف فرمت بندی مقاله به ژورنال انتخابی ، سابمیت مقاله به مجله و پی گیری ها و رایزنی های هفتگی با ادیتور مجله می باشد. پس از ارسال مقاله ، یووزر - پسوورد مقاله را جهت اطلاع از روند کار مقاله ، به نویسنده ارسال میگردد.

  • جهت مشاوره و ارسال مقاله خود به مجلات علمی پولی ، میتوانید از کارشناسان موسسه آذرگان بهره ببرید.

مراحل سابمیت مقاله علمی رایگان در نشریات معتبر، 

  • در خواست خود را به آدرس ایمیل موسسه ارسال کنید و حتما شماره تماس خود را ذکر کنید.

  • کارشناسان ما سریعا درخواست شما را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی ، جواب داده و از شما می خواهند تا چکیده مقاله ی خود را همراه با اطلاعات هویتی ، به آنها ایمیل کنید.

  • با توجه به رشته تخصصی شما و موضوع مقاله ی انتخابی ، 2 الی 3 ژورنال برای بررسی ، به شما پیشنهاد میشود.

  • شما پس از مشورت با استاد راهنمای خود و گرفتن تاییدیه از پژوهش دانشگاه مبنی بر صحت اعتبار مجله ، یکی از ژورنالها را انتخاب میکنید.

  • سابمیت مقاله به ژورنال درخواستی انجام میگیرد.

  • پس از سابمیت ، یووزر - پسوورد دریافتی را برای اینکه خود نویسنده بتواند پروسه ی مقاله ی خود را پیگیری کند ، دراختیار او قرار میدهیم و خود موسسه هر هفته  ، پیگیری های لازم را برای چاپ سریع و تضمینی مقاله ، انجام خواهد داد.

دیگر خدمات موسسه آذرگان

 

موسسه آذرگان

موسسه آذرگان فعالیت خود را با اجماع دانشجویان و محققان نخبه کشور ، از سال 91 آغاز کرده و در زمینه های پذیرش و چاپ مقاله ، چاپ کتاب ، ترجمه تخصصی ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ... به ارائه خدمات میپردازد. همچنین این موسسه ، توانسته است به کمک محققان بنام کشور ، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند و این نوید را به دانشجویان و اساتید گرانقدر بدهد که میتوانند در بخش چاپ مقاله، با خیال راحت مقالاتشان را با تضمین بالا به چاپ برسانند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید.

لطفا ما را در اینستاگرام همراهی کنید...

تصویر
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
ثبت سفارش
استخراج مقاله
ثبت سفارش
پارافریز مقاله
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه مقاله
ثبت سفارش
ویراستاری مقاله
ثبت سفارش