هزینه اکسپت مقاله در مجلات ISI

انتشار 12 اسفند 1396
مطالعه 3 دقیقه

چاپ مقاله در مجلات ISI ، یکی از بزرگترین دغدغه های دانشجویان و دانش پژوهان داخل کشور است. در این بخش می خواهیم هزینه اکسپت مقاله در مجلات ISI را مورد بررسی قرار دهیم.

هزینه اکسپت مقاله در مجلات ISI

نگارش و چاپ مقاله یکی از اصلی ترین بخش های پروسه هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی است. نگارش و انجام تحقیقات از یک طرف ، از طرف دیگر یافتن ژورنالهای درست و معتبر از طرف دیگر همیشه نگرانی هایی را برای دانش پژوهان ایجاد کرده است. در این بین مجلات پایگاه علمی ISI ، به دلیل داشتن اعتبار بالای علمی و همچنین مقبولیت بالا بین اساتید دانشگاهی ، تمایل بسیار بالایی برای چاپ مقالات خود در این مجلات نشان می دهند. در بخش بعد به معرفی کلی این پایگاه خواهیم پرداخت.

موسسه اطلاعاتی ISI

ISI را باید مهمترین منبع پوشش دهنده مجلات علمی دانست. باید دانست مجلاتی که دراین پایگاه ایندکس می شوند ، دارای استانداردهای بالایی هستند. همه ساله این پایگاه با بررسی کیفیت مقالات نمایه شده در این مجلات ، این مجلات را مورد ارزیابی قرار می دهند و در صورتی که از استانداردهای خود فاصله گرفته باشند ، از لیست این پایگاه خارج می شوند. 

انواع مجلات ISI

در حالت کلی پایگاه ISI ، مجلات خود را به دو دسته ایمپکت دار (JCR) و مجلات بدون ایمپکت (ISI listed) تقسیم بندی میکنند. مجلات ایمپکت دار معمولا مجلاتی هستند که بسیار سخت گیر بوده و در درجه a رتبه بندب مجلات بین المللی قرار دارند. این مجلات معمولا مورد توجه دانشجویان دکتری و اساتید علمی قرار دارند و این افراد برای دفاع پایان نامه و فارغ التحصیلی و همچنین ارتقای درجه علمی ، نیاز دارند تا مقالات تالیفی خود را در این ژورنالها به چاپ برسانند. 

مجلات بدون ایمپکت ، مجلات معتبری هستند که نسبت به مجلات ایمپکت دار دارای داوری راحت تری هستند و در درجه b رتبه بندی مجلات بین المللی قرار دارند. این مجلات معمولا بیشتر مورد توجه داوطلبین مصاحبه دکتری و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشدی که می خواهند دو نمره پایان نامه را دریافت کنند قرار دارد. 

هزینه اکسپت مجلات iSI

مجلات از نظر دریافت هزینه ، به دو دسته open access و close access تقسیم بندی می شوند. مجلات open access مجلاتی هستند که برای ارائه خدمات خود ، تمام هزینه های پذیرش و چاپ مقاله را از خود نویسنده مقاله دریافت می کنند. پس از چاپ ، مقاله در سایت مجلات نمایه شده و افراد می توانند کل مقاله را رایگان دانلود کنند.

مجلات Close access ، مجلاتی هستند که در ابتدا از نویسندگان هزینه ای را دریافت نمی کنند ، و به صورت رایگان مقاله را پذیرش و چاپ می کنند. این مجلات هزینه های خود را از خوانندگان مجلات دریافت می کنند. بدین شکل که کسانی که می خواهند از این مقالات استفاده کنند ، باید برای دانلود مقالات ، هزینه ای را به عنوان اشتراک به مجله پرداخت نمایند.

مجلات jCR معمولا close access و مجلات ISI listed معمولا open access می باشند.

هزینه اکسپت مقاله  ISI در موسسه آذرگان

در این موسسه ، تلاش مجموعه بر این بوده است که با کاهش هزینه ها و بالابردن کیفیت محصول ، رضایت اهالی علم را به دست آوریم. از این رو هزینه مجلات JCR تنها 250 هزارتومان می باشد و شروع هزینه مجلات ISI listed که به صورت تضمینی به چاپ می رسند ، از 1 میلیون تومان آغاز می شود.

 برخی از خدمات تخصصی اکسپت مقاله در این مجموعه به شرح زیر می باشد :

اکسپت مقاله ISI در کلیه رشته ها : از جمله رشته هایی که اکسپت مقاله – AcceptPaper در آنها انجام میشود به شرح زیر می باشد:

اکسپت مقاله آی اس آی فنی و مهندسی : شامل کامپیوتر ، مکانیک ،شیمی ، مهندسی پزشکی ،هوا فضا ، صنایع ، عمران ، برق و…. اکسپت مقالات ISI پزشکی : دامپزشکی ، علوم آزمایشگاهی ، دامپروری ، جنگلداری و…. اکسپت مقاله isi آی اس ای : علوم انسانی و اقتصاد ، مدیریت : مطالعات خانواده ، مطالعات ارتباطی وفناوری اطلاعات ، مدیریت وکمیسردریایی ، مدیریت هتلداری مدیریت مالی ، کتابداری ، مددکاری اجتماعی ، کارشناسی علوم انتظامی فلسفه ، علوم حدیث ، علوم سیاسی ، علوم تربیتی ، علوم اقتصادی و… حسابداری (حسابداری مالی ، صنعتی ، دولتی ، مالیاتی ، بودجه ای ، سیستم ها ، اجتماعی و بانکی) اکسپت مقاله ISI در رشته‌های علوم انسانی: روانشناسی، مشاوره، مدیریت، علوم سیاسی، جغرافیا، تربیت بدنی، حقوق، کتابداری، زبان انگلیسی اکسپت مقاله ISI در رشته‌های علوم پایه: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، زیست شناسی، ریاضی، فیزیک، شیمی، پرستاری و مامایی       

  موسسه آذرگان

این موسسه با سابقه چندین سال فعالیت درخشان در پذیرش و چاپ مقاله ، توانسته است تا رضایت بسیاری از دانشجویان و فرهیختگان کشور را جلب نماید. از این رو شما می تواند در کوتاه ترین زمان ، تنها با ارائه یک تماس یا ارسال یک ایمیل ، از تمام خدمات موسسه بهره مند شوید. کارشناسان ما 24 ساعته می توانند شما را در این راه یاری کنند.

برای ثبت سفارش کلیک کنید.

 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
زهرا
2 سال پیش
سلام، لطفاً هزینه ی چاپ مقاله برق قدرت در مجلات ISI را با جزییات و لیست قیمت بیان کنید. لطفاً از صفر تا 100 کار ذکر شود مانند هزینه شبیه سازی، هزینه نوشتن مقاله، چاپ در مجلات الزویر یا IEEE با ایمپکت فکتورهای مختلف و ... پیشاپیش ممنون.
بازدیدکننده
پگاه
2 سال پیش
سلام، اگه شما از پایان نامه من مقاله رو استخراج کنید و بعد کارای ISI رو انجام بدید،یعنی کل مراحلش با خودتون باشه ، هزینه و زمانش چقدر میشه؟
بازدیدکننده
ناشناس
2 سال پیش
در پاسخ به:
براي اكسپت چقدر تايم مي خواين؟
هرچقدر زودتر بهتر
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
در پاسخ به:
سلام. لطفا هزینه. و شرایط رو برای من ارسال کنید. ممنون
سلام روز بخیر لطفا چکیده و عنوان مقاله خود را به همراه شماره تماس برای ما ایمیل فرمائید. با تشکر
بازدیدکننده
الهام
2 سال پیش
سلام. لطفا هزینه. و شرایط رو برای من ارسال کنید. ممنون
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
سلام برای اکسپت مقاله از مجله jcr -Q1 .هزینه حدودا چقدر است؟ چقدر زمان میبرد؟
سلام و عرض ادب روز تان بخیر این مجلات تضمینی نیستند. برای آشنایی با شرایط و نام مجلات ، لطفا شماره تماس خود را بهمراه چکیده و عنوان مقاله ایمیل فرمائید. با تشکر
بازدیدکننده
سهیل
3 سال پیش
سلام برای اکسپت مقاله از مجله jcr -Q1 .هزینه حدودا چقدر است؟ چقدر زمان میبرد؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
براي اكسپت چقدر تايم مي خواين؟
سلام روز بخیر. لطفا چکیده ومقاله و همچنین شماره تماستون رو ایمیل فرمتئید ، مجلات ، شرایط و هزینه ها ارسال خواهد شد.
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
براي اكسپت چقدر تايم مي خواين؟
چاپ مقاله
ثبت سفارش
استخراج مقاله
ثبت سفارش
پارافریز مقاله
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه مقاله
ثبت سفارش
ویراستاری مقاله
ثبت سفارش