هزینه تقویت رزومه برای آمادگی مصاحبه دکتری

انتشار 17 دی 1399
مطالعه 3 دقیقه

یکی از نکات بسیار مهم در موفقیت آزمون مصاحبه، داشتن رزومه قوی پژوهشی است. در ادامه میخواهیم در مورد هزینه تقویت رزومه دکتری صحبت کنیم.

هزینه تقویت رزومه برای آمادگی مصاحبه دکتری

یکی از مهمترین و حساس ترین آزمون های دوران تحصیلی فارغ التحصیلان مقاطع دکتری، جلسه آزمون مصاحبه است. آزمون مصاحبه، یک آزمون شفاهی است. داوطلبان باید در روز و ساعت تعیین شده، در دانشگاه مورد نظر حضور یابند و به سوالات اساتید پاسخ دهند. برای اینکه بتوانبید در این آزمون، درصد موفقیت خود را بالاتر ببرید، لازم است که برنامه ریزی دقیقی انجام دهید و خود را از هر نظر آماده کنید. اما سوالی که بسیاری از داوطلبان از خود میپرسند، این است که خود را دقیقا برای چه چیزی آماده کنند؟ در جلسه آزمون چه سوالاتی ممکن است مطرح شود؟ در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

چه سوالاتی در جلسه آزمون مطرح میشود؟

سوالات تخصصی: ممکن است یکی از اساتید یک یا چند سوال تخصصی از یکی از دروس دوران ارشد شما سوال کند. بهتر است قبل از آزمون یک دور این مطالب را مرور کنید.

سوال در مورد پایان نامه: یکی از سوالات مهمی که از همه داوطلبان پرسیده میشود، در مورد پایان نامه و زمینه مطالعه شماست. حتما باید به تمام بخش های پایان نامه تسلط داشته باشید.

سوال در مورد رزومه پژوهشی: رزومه پژوهشی شامل مقالات و کتاب های چاپ شده، کنفرانس های شرکت کرده و هر چیزی که بتوان به عنوان رزومه پژوهشی در زمینه تخصص نام برد، گفته میشود. رزومه پژوهشی بسیارمهم است و بدون داشتن یک رزومه قوی، درصد موفقیت، حتی با داشتن امتیاز بالای آزمون کتبی، بسیار ضعیف است. حتما باید برای تقویت رزومه خود برنامه ریزی کنید و تا میتوانید آنرا بهبود ببخشید. برای این کار میتوانید از استاد راهنمای خود کمک بگیرید.

سوال در مورد مدرک زبان انگلیسی معتبر: داشتن مدرک زبان معتبر مثل تولیو، تافل، آیلتس و ... امتیاز خوبی در مصاحبه دکتری دارد و احتمال دارد که یکی از اساتید از شما سوالی بپرسد و بخواهد پاسخ آن را به زبان انگلیسی بدهید.

سوالات عمومی: از شما در مورد شغل فعلیتان، اهداف کاریتان، دلیل درخواست تحصیل در مقطع دکتری، دلیل انتخاب اولویت ها و ...

تصویر
 

هزینه تقویت رزومه برای آمادگی مصاحبه دکتری

همانطور که قبلا گفته شد، رزومه پژوهشی، شامل چاپ مقالات و کتاب های مرتبط با رشته تخصصی میشود و باید هزینه انجام آنها را جداگانه محاسبه کرد. 

پروسه چاپ مقالات

 • تدوین یا استخراج مقاله از پایان نامه

 • ترجمه تخصصی

 • انتخاب ژورنال باتوجه به اسکوپ مقاله

 • فرمت بندی دقیق طبق اصول مجله انتخابی

 • سابمیت مقاله

 • داوری مقاله 

 • نتیجه داوری (پذیرش یا رد مقاله)

نکته: هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر بستگی به نوع و کیفیت مجله دارد. برای اطلاع از قیمت های استخراج، ترجمه تخصصی و مجلات، لطفا با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمائید.

پروسه چاپ کتاب

 • آماده سازی فایل مورد نظر

 • صفحه آرایی با توجه به قطع کتاب

 • دریافت شابک از خانه کتاب

 • طراحی جلد

 • دریافت فیپا از کتابخانه ملی

 • دریافت مجوز ارشاد از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

 • صحافی و چاپ کتاب

 • اعلام وصول از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

نکته: هزینه چاپ کتاب معمولا به تعداد صفحه کتاب، نوع و جنس کاغذ، نوع قطع، نوع صحافی، جنس جلد و نوع چاپ بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت ها لطفا با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمائید.

موسسه آذرگان

موسسه آذرگان فعالیت خود را با اجماع دانشجویان و محققان نخبه کشور ، از سال 91 آغاز کرده و در زمینه های پذیرش و چاپ مقاله ، چاپ کتاب ، ترجمه تخصصی ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ... به ارائه خدمات میپردازد. همچنین این موسسه ، توانسته است به کمک محققان بنام کشور ، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند و این نوید را به دانشجویان و اساتید گرانقدر بدهد که میتوانند در بخش چاپ مقاله، با خیال راحت مقالاتشان را با تضمین بالا به چاپ برسانند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید.

لطفا ما را در اینستاگرام همراهی کنید...

تصویر
 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش