هزینه چاپ مقاله تضمینی از پایان نامه

انتشار 16 مهر 1399
مطالعه 4 دقیقه

یکی از بهترین راه های تهیه و گردآوری مقاله، استفاده از پایان نامه است. پایان نامه های خوب پتانسیل علمی بالایی دارند و دانشجویان میتوانند از آن برای چاپ مقالات استفاده کنند. در این مطلب میخواهیم هزینه چاپ مقاله تضمینی از پایان نامه را مورد بررسی قرار دهیم.

هزینه چاپ مقاله تضمینی از پایان نامه

همانطور که میدانید هر دانشجوی ارشد و دکترایی برای اینکه بتواند فارغ التحصیل رشته دانشگاهی خود شود، نیاز دارد تا پایان نامه یا رساله خود را به اساتید ارائه کند. طبق تعریف پایان نامه "نوشته ای است که از راه تجزیه و تحلیل منطقی و انجام پژوهش و تحقیق علمی، اقدام به پاسخگویی سوالات علمی کند." از این رو این انتظار از هر پایان نامه وجود دارد که جدیدترین موضوع را سوژه و هدف خود قرار داده و با متنی قوی بتواند پاسخگوی برخی مسائل اساسی باشد. پایان نامه ای که این کیفیت را داشته باشد، میتواند منبع بسیار مناسبی برای تهیه مقاله باشد. در ادامه به نحوه استخراج مقاله از پایان نامه میپردازیم.

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه در واقع  خلاصه نویسی مطالب خود پایان نامه است بصورتیکه داده یا کلمه ای به مقاله شما اضافه نگردد. کیفیت مقاله استخراجی به کیفیت خود پایان نامه باز میگردد. باید بدانیم استخراج مقاله، نگارش مقاله نیست و تمام متن از مطالب خود پایان نامه استفاده و به مقاله تبدیل میگردد.

نحوه استخراج مقاله از پایان نامه

1. مقاله استخراجی دارای ساختاری مشابه پایان نامه است و در این مقاله دانشجو باید بتواند پایان نامه خود را طبق اصول مقاله نویسی در حداکثر 10 تا 15 صفحه خلاصه نماید، و از آوردن مباحث تکراری و طولانی اجتناب کند.
2. عنوان مقالات استخراجی نباید یکسان بوده و همچنین با مقالات پیشین می بایستی تفاوت داشته باشد. با یک جستجوی ساده به فارسی و انگلیسی در گوگل یا گوگل اسکولار (http://scholar.google.com) می توانید از این مورد اطمینان حاصل نمایید.
3. موضوع مقالات باید بگونه ای طراحی شود که بروز بوده تا شانس پذیرش مقاله در مجلات ISI، مجلات ISC، مجلات اسکوپوس Scopus و یا پابمد pubmed و مدلاین medline (مخصوص دانشجویان و اساتید پزشکی وزیست شناسی) بالا رود.
4. چکیده پایان نامه بایستی شامل موضوع تحقیق، هدف تحقیق، مراحل انجام کار، نوآوری های مدنظر، نتایج کلیدی مقاله در حدود 100 تا 200 کلمه نوشته شود
5. به نقل و قول از مقاله های دیگر توجه نکنید و به مقالات اصلی جهت ارجاع دهی مراجعه نمایید. برای این کار می توانید از نرم افرار zotero، Endnote و یا سایت http://scholar.google.com استفاده نمایید.
6. دانشجویان می توانند قبل از تدوین مقاله مستخرج از پایان نامه با شیوه های نگارش مقالات فارسی از نمونه های مشابه در حیطه تخصصی خود به پایگاه مقالات جهاد دانشگاهی http://www.sid.ir و یا مجلات الزویر، تیلور، اشپرینگر و … مراجعه نمایند و مقاله خود را در قالب ساختار مورد نظر نگارش نمایند.
7. انتخاب مجله مورد نظر بر اساس اصول انتخاب مجله و سطح بندی مقاله استخراج شده
8. از آنجایی که فرآیند داوری مقالات در مجلات داخلی و یا خارجی در پایگاه های الزویر، اشپرینگر، و …طولانی بوده بهتر است دانشجو با توجه به زمان خود مجله را انتخاب نمایند
9. در مواردی که دانشجو وقت آنچنانی برای پذیرش مقاله خود نداشته باشد، مجلاتی که با اخذ هزینه فرآیند داوری را تسریع می بخشند، می بایست مجله انتخاب شده جزو مجلات معتبر بوده و در بلک لیست وزارت علوم و دانشگاه آزاد قرار نداشته و همچنین جعلی نباشد.
10. از آنجایی که چاپ مقاله در همایش یا کنفرانس های ملی و بین المللی یکی از شیوه های آسان پذیرش و چاپ مقاله است دانشجویان می توانند با مراجعه با سایت های معتبر معرفی کنفرانس ها مراجعه نمایند.

تصویر
 

هزینه چاپ مقاله تضمینی از پایان نامه

زمانیکه که مقاله خود را از پایان نامه استخراج کردید، نیاز دارید تا ژورنال مناسب با موضوع مقاله را پیدا و به آن سابمیت کنید. هزینه پذیرش در مجلات، بسته به نوع مجله متفاوت است. برخی مجلات به صورت رایگان مقالات را چاپ میکنند و هزینه را از خوانندگان و کاربران سایت دریافت میکنند، برخی مجلات هم هزینه های چاپ را از خود نویسندگان دریافت میکنند. برای اطلاع از هزینه های چاپ مقاله میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمائید.

موسسه آذرگان

موسسه آذرگان فعالیت خود را با اجماع دانشجویان و محققان نخبه کشور ، از سال 91 آغاز کرده و در زمینه های پذیرش و چاپ مقاله ، چاپ کتاب ، ترجمه تخصصی ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ... به ارائه خدمات میپردازد. همچنین این موسسه ، توانسته است به کمک محققان بنام کشور ، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند و این نوید را به دانشجویان و اساتید گرانقدر بدهد که میتوانند در بخش چاپ مقاله، با خیال راحت مقالاتشان را با تضمین بالا به چاپ برسانند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید. 

تصویر
 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش