دریافت پذیرش از مجلات ISI به صورت تضمینی

انتشار 6 شهریور 1397
مطالعه 3 دقیقه

یکی از دغدغه های بزرگ دانشجویان داخلی دریافت پذیرش از مجلات معتبر بین المللی است. در این بخش می خواهیم نحوه پذیرش مقاله ISI به صورت تضمینی را مورد بررسی قرار دهیم.

دریافت پذیرش از مجلات ISI به صورت تضمینی

یکی از بهترین راه های اشاعه و نشر متون علمی ، نگارش مقاله و ارسال آن به ژورنال های معتبر است. نگارش یک مقاله پر محتوا به خودی خود نمی تواند معیاری برای سنجش توانایی های نویسنده باشد و ارزش واقعی مقاله زمانی مشخص می شود که مقاله بتواند در یکی از نشریات معتبر پذیرش گردد. یکی از معتبرترین پایگاه های علم سنجی در جهان ، ISI نام دارد که با اعتبار خود توانسته است نظر بسیاری از اساتید و دانشجویان کشور را به خود جلب کند. دانشجویان نیاز دارند تا برای دستیابی به بسیاری از اهداف پژوهشی ، مانند : دریافت دو نمره پایان نامه ، تقویت رزومه برای شرکت در آزمون مصاحبه دکتری ، دفاع از پایان نامه و فارغ التحصیلی ، از ژورنالهای معتبر پذیرش مقاله خود را دریافت کنند. به دلیل حساسیت موضوع و سخت گیری های بسیار و کمبود زمان ، دانشجویان به دنبال راه هایی می گردند که در هزینه و زمان صرفه جویی کرده و تضمین پذیرش را نیز بالاتر ببرد. بهترین راه کاهش هزینه و زمان ، دریافت کمک از موسسات پژوهشی است. یکی از معتبر ترین موسسات پژوهشی - انتشاراتی کشور ، موسسه آذرگان است. این موسسه با استفاده از نیروی متخصص و بهره گیری از کارشناسان مجرب در امر ارسال و چاپ مقالات علمی ، توانسته است بهترین عملکرد را در زمینه های پژوهشی داشته باشد و رضایت بسیاری از فرهیختگان کشور را به خود جلب نماید.

دریافت پذیرش از مجلات ISI به صورت تضمینی

اگر چه ارائه تضمین چاپ برای ژورنال های ISI بسیار سخت است ، اما تیم تخصصی موسسه آذرگان توانسته است با رایزنی های مناسب با ادیتور های مجلات ، با اکثر مجلات معتبر تعاملات لازم را برقرار کرده ، زمان پذیرش و چاپ را کاهش دهد. از این رو باید خدمتان عرض کنیم ، چاپ مقاله در ژورنال های معتبر ISI Listed بصورت تضمینی ، و همچنین چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر jCR در این موسسه نیمه تضمینی می باشد.

هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای ISI

مجلات ISI Listed معمولا مجلات open access می باشند و هزینه پذیرش و چاپ مقالات را از خود نویسندگان دریافت می کنند و مقاله را رایگان در سایت قرار می دهند. معمولا شروع قیمت این ژورنال ها در موسسه آذرگان از 1میلیون تومان می باشد.

مجلات jCR معمولا مجلات Close access می باشند و هزینه ای از بابت پذیرش و چاپ از نویسندگان دریافت نمی کنند و مقاله را به صورت پولی در سایت خود قرار می دهند و علاقه مندان می توانند برای دانلود مقاله ، هزینه آن را به سایت مجله پرداخت نمایند. هزینه ی سابمیت و فرمت بندی مقالات jCR در موسسه آذرگان ، تنها 250 هزار تومان می باشد.

امتیازات پژوهشی چاپ مقاله در مجلات ISI

 چاپ مقاله در ژورنال های معتبر ISI می تواند برای یک مقاله ، 7 امتیاز کامل و برای چند مقاله تا 22 امتیاز کامل را برای نویسنده در برداشته باشد. این امتیاز بیشترین امتیاز ممکن در بین تمام فعالیت های پژوهشی به حساب می آید.

خدمات موسسه در قبال چاپ مقاله

سایر خدمات موسسه

 

"برای موفقیت ، تنها یک قدم دیگر فاصله دارید. موسسه آذرگان بهترین انتخاب برای رسیدن به اهداف پژوهشی"

تصویر
 

"برای ثبت سفارش لطفا کلیک کنید."

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش