چاپ مقاله جهت تقویت رزومه دکتری

انتشار 12 اسفند 1397
مطالعه 3 دقیقه

یکی از بهترین راه های تقویت رزومه دکتری ، نگارش مقالات علمی و چاپ آنها در مجلات معتبر بین المللی است.

چاپ مقاله جهت تقویت رزومه دکتری

بسیاری از محققان و پژوهشگران بر این موضوع اتفاق نظر دارند که نگارش و چاپ مقاله در ژورنال های بین المللی ، بهترین روش برای ثبت و گسترش یافته های جدید علمی است. در قرن اخیر ، نگارش مقالات علمی ، بیشترین سهم را در پیشرفت پژوهشی علوم مختلف داشته است. محققان از سراسر دنیا می توانند ثمره پژوهش ها و تلاش های خود را در قالب مقالات علمی ، در ژورنال های معتبر ، به چاپ برسانند و با این کار هم زحمات خود را ، بنام خود ثبت کنند ، و هم سایر پژوهشگران را برای ادامه پیشرفت های علمی در زمینه کاری خود ، راهنمائی کنند.

چاپ مقاله در مجلات معتبر ، علاوه بر اینکه نشانگر تخصص نویسنده در موضوع مطالعاتی اوست ، میتواند یکی از بهترین راه های تقویت رزومه برای شرکت در آزمون مصاحبه دکتری باشد. علاوه بر این ، چاپ مقاله برای دریافت 2 نمره پایان نامه ارشد ، دفاع رساله و فارغ التحصیلی از مقطع دکتری و همچنین دریافت اپلای از  دانشگاه های بین المللی معتبر ، لازم است.

چاپ مقاله جهت تقویت رزومه دکتری

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری دارند ، باید بخوبی اهمیت داشتن مقاله پذیرش شده در مجلات معتبر را بدانند. مصاحبه دکتری 100 امتیاز دارد که 40 امتیاز آن مربوط به کارهای پژوهشی مثل چاپ مقاله ، چاپ کتاب و کنفرانس است. از این 40 امتیاز ، 28 امتیاز آن را به مقالات علمی اختصاص داده اند. در این بین چاپ مقاله در مجلات آی اس آی ، بالاترین امتیاز را  خواهد داشت.

مجلات معتبر بین المللی

مجلات از نظر اعتبار و وجهه پژوهشی ، به سه بخش زیر تقسیم بندی می شوند:

مجلات درجه A : این مجلات بیشترین اعتبار را در بین مجلات بین المللی دارند ؛ در نتیجه داوری این مجلات بسیار سختگیرانه است. برای پذیرش در این مجلات ، باید مقاله نگارش شده دارای موضوع جدید و بروز باشد ، همچنین منابع بکار رفته به مقالات مرتبط بالای 2016 رفرنس داده شده و محتوای نگارش شده بسیار قوی باشد. مقاله ای که به این مجلات ارائه می شوند باید در تمام بخش های مقاله ، عامل نوآوری دیده شود و در نهایت مقاله ، باید کاملا در اسکوپ مجلهی انتخابی قرار داشته باشد. مجلات JCR ، اسکوپوس Q1 و Q2 و مجلات پابمد را می توان جز معروفترین نمایه های درجه A نام برد.

مجلات درجه B : این مجلات ، مجلات معتبری هستند که نسبت به مجلات درجه A ، داوری آسانتر و سریعتری دارند و معمولا در اهداف آنها ، چند شاخه علمی باهم مورد بررسی قرار می گیرند. این مجلات مناسب مقالات مروری می باشند. مجلات ISI Listed و مجلات اسکوپوس Q3 و Q4 جز معروفترین نمایه های درجه B بین المللی نام دارند.

مجلات درجه C :  معمولا مجلات بین المللی جدیدی که هنوز نمایه ای دریافت نکرده اند جز این مجلات هستند. مجلات نمایه ISC نیز با اینکه در داخل کشور جز معتبرترین مجلات قرار دارند ، اما به دلایل مختلف ، در درجه بندی جهانی T جز مجلات درجه C بشمار میروند. (بجز برخی از مجلات داخلی که نمایه ISI هم دارند).

پذیرش مقاله در موسسه آذرگان 

موسسه آذرگان توانسته است با سیاست کاری مناسب و برنامه ریزی دقیق  ، با تمام مجلات معتبر و بین المللی همکاری مناسبی داشته باشد. از این رو باید خدمتتان عرض کنیم ، در این موسسه ، دریافت پذیرش مقاله از مجلات ISI Listed  بصورت تضمینی و پذیرش مقاله از مجلات JCR به صورت نیمه تضمینی ، انجام می پذیرد.

بخشی از خدمات موسسه آذرگان

  • چاپ کتاب در بازه زمانی 22 روزه

  • تبدیل پایان نامه به کتاب در بازه زمانی 5 روزه

  • استخراج مقاله از پایان نامه در بازه زمانی 3 روزه

  • بروز رسانی منابع و رفرنس دهی به جدید ترین مقالات هم موضوع در بازه زمانی 4 روزه

  • ترجمه تخصصی و فوق تخصصی با ارائه گارانتی 72 ساعته

موسسه آذرگان ، بهترین موسسه ارائه دهنده خدمات پژوهشی و چاپی 

تصویر

برای ثبت سفارش کلیک کنید

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش