چاپ سریع کتاب

انتشار 4 مرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

یکی از مهمترین دغدغه های نویسندگان و اهالی علم ، چاپ سریع کتاب است. موسسه آذرگان می تواند در زمانی کوتاه ، محصولات چاپی با کیفیتی را در اختیار شما قرار دهد.

چاپ سریع کتاب

یکی از بهترین راه های انتقال افکار و یافته های پژوهشی ، نگارش و چاپ کتاب است. یک کتاب خوب می تواند تضمین کننده آینده شغلی و زندگی شخصی هر نویسنده ای باشد. با چاپ کتاب می توانید یافته های علمی خود را در اختیار افراد علاقه مند قرار دهید و در سطح ملی و حتی بین المللی مطرح شوید. کتاب چاپی می تواند مزایا و فواید بسیاری برای مولف داشته باشد. او را به عنوان متخصص در موضوع کتاب مطرح می کند ، باعث پیشرفت شغلی و ارتقای علمی می شود ، افکار و یافته هایش را با نام خود ثبت کرده ، از سرقت علمی جلوگیری می کند و علاوه بر کسب اعتبار ، باعث درامد زایی نویسنده می گردد.

این تنها چند مورد از فواید چاپ کتاب بود. دانشجویان و پژوهشگران می توانند با چاپ کتاب یا حتی تبدیل پایان نامه خود به کتاب ، از انواع امتیازات پژوهشی و علمی برخوردار گردند.  این کار بسیار ساده است و دانشجویان می توانند با کمترین هزینه ها ، بهترین نتایج را بدست آورند.

چاپ سریع کتاب

یکی از دغدغه های دانش جویان و اهالی علم ، زمان است. این افراد به دلیل ضیق وقت ، نیاز دارند تا در کوتاهترین زمان به نتایج دلخواه خود برسند. از این رو به دنبال موسسات و ناشرانی می گردند که در کوتاهترین زمان آنها را به بهترین نتیجه برسانند. اما ، کوتاهی زمان نباید در کیفیت محصولات تاثیر گذار باشد. موسسه انتشاراتی آذرگان با بهره بردن از تیمی تخصصی توانسته است رضایت بسیاری از نویسندگان و دانش پژوهان را به خود جلب کند و در زمانی کوتاه ، محصولی با کیفیت را در اختیار آنها قرار دهد.

مراحل چاپ کتاب در موسسه آذرگان

پس از توافق اولیه ، در ابتدا فایل آماده کتاب یا فایل پایان نامه خود را در اختیار کارشناس موسسه قرار می دهید. پس از بررسی ، فایل در اختیار بخش فنی قرار می گیرد. در مدت سه روز کاری صفحه آرایی کتاب صورت گرفته و با تایید مشتری برای کسب مجوزات اقدام می شود. هم زمان با دریافت مجوزات ، با نظر خود نویسنده ، طرح جلد کتاب آماده شده و در زمان 20 روز کاری کتاب چاپ ، و از طریق پست به شما ارسال می گردد.

* سیاست این موسسه بر مشتری مداری و سرعت عمل بنا شده است. از این رو تمام خدمات موسسه به صورت غیر حضوری به مشتریان ارائه می گردد *

 

 باید خاطر نشان کنیم ، در این موسسه ، در مدت 6 روز کاری مجوز شابک و در 10 روز کاری مجوز فیپا ، به نام خود نویسنده دریافت می گردد. برای دانشجویانی که نیاز دارند تا از امتیاز چاپ کتاب بهره مند گردند ، در مدت سه روز کاری ، مجوز رسمی از انتشارات ارسال می گردد که می توانند با این نامه ، در آزمون مصاحبه شرکت کرده و امتیازات کتاب را از آن خود کنند.

امتیاز چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب در مصاحبه دکتری

برای عزیزانی که خود را برای مصاحبه دکتری آماده کرده اند ، چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب می تواند بسیار امتیاز آور باشد. در این آزمون برای چاپ کتاب ، 4 امتیاز پژوهشی در نظر گرفته شده است که می تواند نظر داوران مصاحبه کننده را نسبت به نویسنده کاملا تغییر دهد.

چاپ سریع کتاب در موسسه آذرگان

این موسسه با بهره گیری از مدرن ترین دستگاههای چاپ و ذبده ترین کارشناسان متخصص در امر چاپ کتاب ، می تواند در سریع ترین زمان ممکن یک محصول چاپی بی نظیر را در اختیار شما قرار دهند. شما می توانید تنها با ارسال یک ایمیل ، نوشته های خود را در قالب یک کتاب از ما تحویل بگیرید.

چاپ کتاب خود را در سریع ترین زمان ممکن ، با قیمت فوق العاده و در تیراژ دلخواه از ما بخواهید

برای ثبت سفارش محصولات چاپی کلیک کنید

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
ثبت سفارش
استخراج مقاله
ثبت سفارش
پارافریز مقاله
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه مقاله
ثبت سفارش
ویراستاری مقاله
ثبت سفارش