چاپ مقاله علمی رایگان

انتشار 29 اردیبهشت 1397
مطالعه 3 دقیقه

دانشجویان و پژوهشگران برای دریافت امتیازات پژوهشی ، نیاز به چاپ مقاله خود در ژورنالهای معتبر دارند. در این بخش ، چاپ مقالات علمی رایگان را بررسی خواهیم کرد.

چاپ مقاله علمی رایگان

یک مقاله حاصل یک تحقیق علمی است که به تازگی به اتمام رسیده است. با تکمیل مقاله ، اولین قدم برای نشر آن ، ارسال مقاله به ژورنالهای علمی است.باید از سطح علمی مقاله خود آگاه باشیم و بدانیم چه مجلاتی برای چاپ به درد مقاله ای با این سطح می خورد.بعد از انتخاب مجله ، باید مراحل چاپ مقاله که شامل : ارسال مقاله ، داوری ، پذیرش و در پایان چاپ مقاله به صورت هارد کپی یا آنلاین  است را طی کنیم. در این بین ممکن است برخی مجلات بعد از چاپ مقاله ، هزینه ای را از نویسنده طلب کنند. این مجلات که به مجلات open access معروف هستند ، در ازای دریافت مبلغی برای چاپ ، کل مقاله را به صورت رایگان در سایت خود قرار داده تا کاربران بتوانند آنها را دانلود کنند. در مقابل مجلاتی که open access نیستند ، تنها چکیده مقاله را به صورت رایگان در سایت خود قرار می دهند و کاربران برای استفاده از مقالات ، باید در ازای پرداخت مبلغی ، مقاله را خریداری نمایند.

نوشتن مقاله ، حالات و فرمت های متفاوتی دارد و برای چاپ تمام مقالات ، باید هزینه ای را به ژورنالها پرداخت کرد ، اما برخی مجلات هستند که در ازای داوری و چاپ مقالات ، هزینه ای را از نویسنده اخذ نمی کنند و به مجلات رایگان مشهور هستند ؛ از جمله این مجلات می توان به مجلات معتبر JCR اشاره کرد. این مجلات دارای ضریب تاثیر هستند و داوری این گونه مجلات بسیار زمان بر است. جهت مشاوره و ارسال مقاله خود به مجلات علمی رایگان ، میتوانید از کارشناسان موسسه آذرگان بهره ببرید.

مزایای چاپ مقاله ISI برای اساتید

 • افزایش رتبه علمی 

 • افزایش حقوق و مزایای شغلی

 • امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان

 • شناخته شدن به عنوان متخصص و صاحب نظر در موضوع

 • امکان گرفتن پروژه های تحقیقاتی با درآمدهایی بسیار بالا

 • ایجاد شدن احساس افتخار و اعتماد به نفس در نویسندگان مقالات

 • نظریه پردازی و بیان دیدگاه های نویسندگان در زمینه های تخصصی

 • ثبت کردن تحقیقات و مطالعات انجام شده به نام نویسندگان و حفظ دائمی آنها

 • عرضه پژوهش و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به افراد زیادی در تمامی نقاط جهان

 مراحل چاپ مقاله علمی در موسسه انتشاراتی آذرگان

 1. در خواست خود را به آدرس موسسه ایمیل کنید و حتما شماره تماس خود را ذکر کنید.

 2. کارشناسان ما سریعا درخواست شما را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی ، جواب داده و از شما می خواهند تا چکیده مقاله ی خود را همراه با اطلاعات هویتی ، به آنها ایمیل کنید.

 3. با توجه به رشته تخصصی شما و موضوع مقاله ی انتخابی ، 2 الی 3 ژورنال برای بررسی ، به شما پیشنهاد میشود.

 4. شما پس از مشورت با استاد راهنمای خود و گرفتن تاییدیه از پژوهش دانشگاه مبنی بر صحت اعتبار مجله ، یکی از ژورنالها را انتخاب میکنید.

 5. سابمیت مقاله به ژورنال درخواستی انجام میگیرد.

 6. پس از سابمیت ، یووزر - پسوورد دریافتی را برای اینکه خود نویسنده بتواند پروسه ی مقاله ی خود را پیگیری کند ، دراختیار او قرار میدهیم و خود موسسه هر هفته  ، پیگیری های لازم را برای چاپ سریع و تضمینی مقاله ، انجام خواهد داد.

دیگر خدمات موسسه آذرگان

موسسه آذرگان

موسسه آذرگان فعالیت خود را با اجماع دانشجویان و محققان نخبه کشور ، از سال 91 آغاز کرده و در زمینه های پذیرش و چاپ مقاله ، چاپ کتاب ، ترجمه تخصصی ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ... به ارائه خدمات میپردازد. همچنین این موسسه ، توانسته است به کمک محققان بنام کشور ، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند و این نوید را به دانشجویان و اساتید گرانقدر بدهد که میتوانند در بخش چاپ مقاله، با خیال راحت مقالاتشان را با تضمین بالا به چاپ برسانند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید.

لطفا ما را در اینستاگرام همراهی کنید...

تصویر
 

 نشان برتری یک مجموعه ی موفق ، کیفیت بالای اوست ، چراکه کیفیت اتفاقی نیست.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش