چاپ کتاب ارزان

انتشار 9 بهمن 1396
مطالعه 2 دقیقه

روزهایی که در آن تفکر چاپ کتاب نیاز به هزینه ی بسیار گزافی داشت به سر آمده و به لطف پیشرفت علم و فضای سنگین رقابتی بین هم صنفان ، چاپ کتاب با قیمت ارزان دیگر رویا نیست.

چاپ کتاب ارزان

در گذشته ای نه چندان دور چاپ کتاب در تیراژ پایین ، اصلا تعریف اقتصادی نداشت و نویسنده علیرغم میل باطنی مجبور بود برای شناخته شدن ، هزینه های گزافی را پرداخت کند. همان طور که اشاره شد به پاس پیشرفت های روز افزون صنعت چاپ ، در حال حاضر چاپ کتاب ارزان یکی از گزینه های بسیاری از نویسندگان و ناشران در تمام دنیا است و کشور ما نیز از این قاعده مستثنا نیست . این کشور به طابعیت از عصر مدرن و به شکرانه ی  پیشرفت های دنیای غرب ، با بهره گیری از تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته در صنعت چاپ ، قدم های بزرگی در این زمینه برداشته است. این پیشرفت ها را می توان در کوچکترین کارگاه های چاپ کتاب رویت کرد. تمام آنها مجهز به سیستم های پیشرفته ی کامپیوتری با قابلیت های مختلف هستند و می توانند کتاب هایی با کیفیت و قیمت تولید مختلف  چاپ و نشر دهند.

یکی از سوالاتی که در ذهن خود دارید این است که "آیا این موسسه  چاپ کتاب ارزان انجام میدهد؟"

از کلمه ی " ارزان " ، اولین چیزی که استنباط می شود بی کیفیتی محصول است و همیشه این تفکر اشتباه وجود دارد که هر چیز ارزان ، عمدتا کیفیت نا مطلوبی دارد ؛ ولی این تفکر کاملا اشتباه است و فرق موسسه ی معمولی با یک موسسه ی درجه یک درهمین است. هردو با قیمت کم چاپ می کنند اما کیفیت چاپ ها بسیار متفاوت است! قیمت ارزان را همه جا می توانید ببینید اما لطفا کیفیت ما را ارزان نبینید.

این مجموعه با رویکردی متفاوت در این حرفه  و با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و استفاده از پرسنل نخبه و مجرب، جهت رفاه نویسندگان ، توانایی انتشار هر نوع کتابی با هر سبک و اندیشه ای را فراهم آورده است تا حتی دانشجویان عزیز نیز بتوانند پایان نامه ی خود را در تعداد محدود و با قیمت مناسب ،به چاپ برسانند.

دلایل استقبال از چاپ کتاب در تیراژ پایین

  1.         مقرون به صرفه بودن از نظر هزینه

  2.         مقرون به صرفه بودن از نظر زمان

  3.         سنجش و ارزیابی بازار

  4.         اطلاع ا ز میزان استقبال از کتاب

  5.         ایراد یابی و برطرف کردن آنها با حداقل هزینه

ما در این مجموعه تاثیر مثبتی که یک کتاب با کیفیت می تواند روی آینده ی شغلی هر فرد را ایفا کند به خوبی می دانیم ؛ در همین راستا همه ی تلاش خود را می کنیم تا با ارائه ی محصولاتی با کیفیت ، سرویس شگفت انگیز و قیمتی مناسب ، به این مهم دست پیدا کنیم.

موسسه انتشاراتی آذرگان با دارا بودن تیمی تخصصی از بهترین تکنسین های آماده سازی پیش چاپ ، اپراتور های مجرب در چاپ و تکنسین های کنترل کیفیت ، این اطمینان را به شما می دهیم که یک محصول عالی را از ما دریافت خواهید کرد.

پس به این سوال که " آیا این موسسه چاپ کتاب ارزان انجام می دهد ؟" با اطمینان جواب می دهیم ... بله. چاپ کتاب خود را به ما محول کنید ؛ چرا که کیفیت اتفاقی نیست!

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ایمیل یا شماره تماس درج شده با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش خود کلیک فرمائید.

لطفا ما را در اینستاگرام همراهی کنید...

تصویر
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
در پاسخ به:
سلام. من یکی دو مجموعه داستان کوتاه برای چاپ دارم. میخواستم ببینم هزینه یک کتاب 130 صفحه ای در قطع رقعی در تیراژ صد جلد چقدر می شود؟ ممنون
سلام روز بخیر برای آگاهی از هزینه ها و شرایط ، لطفا با شماره تلفن 09914516340 تماس حاصل فرمائید. با سپاس
بازدیدکننده
محمد قنبری
5 سال پیش
سلام. من یکی دو مجموعه داستان کوتاه برای چاپ دارم. میخواستم ببینم هزینه یک کتاب 130 صفحه ای در قطع رقعی در تیراژ صد جلد چقدر می شود؟ ممنون
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش