چاپ فوری مقاله پابمد

انتشار 2 خرداد 1397
مطالعه 3 دقیقه

بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران علوم پزشکی به دلیل کمبود وقت ، خواستار چاپ فوری مقالات خود در ژورنالهای معتبر پابمد هستند که در این بخش به آن خواهیم پرداخت.

چاپ فوری مقاله پابمد

یکی از معتبرترین پایگاه های علمی جهان که مجلات گروه های پزشکی و زیست شناسی را به طور تخصصی در خود نمایه می کند ، مجلاتی هستند که در پایگاه پابمد نمایه میشوند.  این پایگاه یکی از محیط های جستجوی منابع و مقالات حوزه های پزشکی است  که توسط مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژیNCBI=National Center for Biotechnology Information و کتابخانه ی ملی پزشکی آمریکا (NLM) تهیه گردیده است. این پایگاه در حال حاضر بیش از 16 میلیون مقاله و بیش از 5000 نشریه معتبر در حوزه های پزشکی ، دندان پزشکی ، دام پزشکی ، پرستاری و علوم پایه را در خود داراست.

چاپ مقاله پابمد

با توجه به این که بسیاری از  اساتید و محققان شاغل در گروه های پزشکی به خوبی ارزش چاپ مقاله در مجلات پابمد را میدانند ، از این رو تلاش می کنند تا مقالات و طرح های پژوهشی آنها در مجلات پابمد پذیرش گردد. همچنین دانشجویانی که تمایل به دریافت پذیرش از دانشگاه های معتبر بین المللی و قبولی در آزمون مصاحبه دکتری وزارت بهداشت دارند ، نگارش مقاله و چاپ آن در ژورنالهای پابمد می تواند برای آنها بسیار مفید باشد.

بر اساس بخش نامه های جدیدی که توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش صادر شده است ، برای مصاحبه دکتری ، پذیرش مقاله در یکی از مجلات  iSI ، اسکوپوس و پابمد ، برای نویسنده رهبر ، 10 امتیاز و برای نوسندگان همکار دارای 5 امتیاز آموزشی است. همچنین برای ارتقای رتبه اعضای هیئت علمی ، مقالات ISI با IF بالای 1 و چاپ مقاله در پابمد ، دارای 7 امتیاز  ، مجلات ISI با IF زیر 1 یا پابمد سنترال دارای 6 امتیاز ، ISI بدون ایمپکت و اسکوپوس دارای 5 امتیاز و مجلات نمایه شده در Embase ، Cinahl،Psych Info ، , Chemical Abstract Biological Abstract Embase ، Cinahl،Psych Info ، , Chemical Abstract Biological Abstract ، دارای 3.5 امتیاز  و مجلات سایر ایندکس ها دارای 3 امتیاز پژوهشی می باشد. در نوع دیگری از امتیاز بندی ، مقالاتی که دارای ایندکس پابمد و یا ISI هستند دارای 25 امتیاز و مقالاتی که در  Scopus, Chemical Abstract, Embase, Biological Abstracts Scopus, Chemical Abstract, Embase, Biological Abstracts نمایه می شوند ، 15 امتیاز  و مقالات منتشر شده در سایر مجلات دارای 10 امتیاز به ازای هر مقاله میباشند.

مجلات پابمد و خدمات موسسه آذرگان

در موسسه آذرگان ، استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه فوق تخصصی ، ویراستاری تخصصی متن ، سابمیت و دریافت پذیرش از ژورنال های پابمد برای کلیه رشته های پزشکی ، پیراپزشکی ، پزشکی اطفال ، انکولوژی ، ایمن شناسی آلرژی ، اورتوپتی ، پزشکی انفورماتیک ، بهداشت عمومی ، بیماری های اعصاب ، بیماری های ریوی ، بیماری های دهان و دندان ، پزشکی بیهوشی ، فیزیو تراپی ، بینایی سنجی ، فیزیولوژی دندان پرستاری ، طب اورژانس ، پزشکی مولکولی  ، پزشکی خانواده ، پزشکی پوست ، پزشکی قانونی ، تغذیه و رژیم درمانی، جراحی کلیه ، جراحی عمومی ، جراحی مغز و اعصاب ، چشم پزشکی ، تکنولوژی پرتو شناسی ، دارو سازی ، دارو شناسی ، رادیولوژی ، دامپزشکی ، روان پزشکی ، دندان پزشکی ، روماتولوژی ، زنان و زایمان ، میکروب شناسی ، طب سوزی ، طب فیزیکی و توان بخشی ، بهداشت حرفه ای ، پزشکی عفونی ، پزشکی غد ، مامایی ، مدارک پزشکی ، کالبد شناسی ، طب هوانوردی ، اتاق عمل ، بهداشت محیط ، بیو تکنولوژی ، علوم آزمایشگاهی ، زیست شناسی ، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و...امکان پذیر است.

با توجه به داوری سخت و زمان بر مجلات پابمد و  نیاز بسیار بالای دانشجویان ، پژوهشگران و اساتید هیئت علمی برای دریافت پذیرش و چاپ فوری در این مجلات  ، بسیاری از این افراد به دنبال راه هایی برای تسریع در پروسه داوری و زمان پذیرش در این مقالات هستند. از این رو موسسات پژوهشی نادری هستند که میتوانند این زمان را کاهش دهند ، با این حال ، در موسسه آذرگان ، پذیرش در این مجلات  ، برای دانشجویان به صورت نیمه تضمینی و فوری انجام میپذیرد.

فرایند چاپ مقاله در موسسه آذرگان

  • ارسال ایمیل حاوی اطلاعات : ( نام ، نام خانوادگی ، رشته تحصیلی ، مقطع ، چکیده و عنوان مقاله و شماره تماس )
  • بررسی اطلاعات توسط کارشناس مربوطه و معرفی چند ژورنال که نزدیکترین اسکوپ را به مقاله شما دارند.
  • بررسی مقاله توسط شما با مشورت با استاد راهنما و استعلام از پژوهش دانشگاه 
  • انتخاب یکی از مجلات و ارائه نام آن به کارشناس موسسه
  • در پایان سابمبت مقاله به ژورنال و ارائه یووزر و پسورت به مشتری جهت پیگیری های لازم.

شما عزیزان می توانید تمام در خواست های خود را از طریق ایمیل موسسه و بخش ثبت سفارش ، در اختیار کارشناسان موسسه قرار دهید تا در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی کنیم.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش