پذیرش و چاپ فوری مقاله در مجلات معتبر خارجی

چاپ فوری مقاله ISI

انتشار 1 خرداد 1397
مطالعه 6 دقیقه

یکی از مسائلی که دانشجویان و پژوهشگران همواره به دنبال آن هستند ، چاپ فوری مقاله در مجلات ISI است. در این مقاله راهکارهای اساسی چاپ فوری مقالات ISI را بررسی خواهیم کرد.

چاپ فوری مقاله

از آنجا که نگارش و چاپ مقاله بهترین و سریع ترین راه گسترش یافته های دانشمندان و پژوهشگران است از این رو دانش پژوهان و اهالی علم برای اینکه بتوانند به مراتب بالای علمی برسند و در رشته تخصصی خود شغلی مناسب را اختیار کنند ، نیاز دارند تا مقالات خود را در نشریات معتبر به چاپ برسانند. با چاپ مقالات و گذاشتن نتایج حاصل از تحقیق خود در اختیار سایر پژوهشگان ، می توانیم به آنها در رسیدن به نتایج تازه کمک شایانی بکنیم. یکی از بهترین و معتبرترین پایگاههای علمی در جهان که دانشجویان و اساتید داخلی دید بسیار مثبتی روی آن دارند و تلاش می کنند تا مقالات خود را در نشریات آن به چاپ برسانند ، پایگاه ISI است.

آشنایی با موسسه ISI

در سال 1960 ، یوجین گارفید موسسه اطلاعات علمی را نام (isi) Institute For Scientific Information و با هدف جمع آوری و نظارت درست بر مقالات و یافته های جدید محققان از سراسر جهان ، تاسیس کرد. این موسسه در سال 1992 به دلیل بیماری یوجین گارفیلد ناچار شد تمام سهام خود را به شرکت تامسون بفروشد. این شرکت بعد از اینکه در سال 2002 شرکت رویترز را هم خریداری نمود ، دست به ادغام این دو نام کرد و شرکت تامسون رویترز کنونی تاسیس یافت.

این ابر شرکت علاوه بر اینکه در حیطه های پژوهشی فعالیت می کند ، با بسط خدمات خود ، در حیطه های حقوقی و اقتصادی نیز بسیار فعال بوده و به سرعت در حال پیشرفت و گسترش است.

آشنایی با موسسه ISI

چاپ مقاله در ISI

همان طور که اشاره شد بخاطر اعتبار بالای مجلات ISI ، بسیاری از دانشجویان و محققان داخلی تمایل بالایی برای چاپ مقالات خود در این مجلات دارند ، اما با توجه به سخت گیری های انجام شده و بازه زمانی طولانی داوری ، این عزیزان به دنبال راه حل هایی هستند تا در زمان و هزینه آنها نهایت صرفه جویی را اعمال کنند. یکی از راه های بسیار مناسب در کاهش زمان و هزینه ، همکاری با موسسات پژوهشی است. این موسسات با تعاملات و رایزنی های درست مناسب با ژورنال های مختلف ، می توانند به شما در این کار کمک کنند. موسسه آذرگان یکی از موسسات بسیار توانمند در امر چاپ مقاله است که با اجماع تیمی قوی ، متشکل از نخبگان بهترین دانشگاه های کشور توانسته است به این نیاز جامعه علمی پاسخ مناسبی دهد و رضایت بسیاری از دانش پژوهان و محققان را جلب کند.

چاپ مقاله در ISI

مراحل چاپ مقاله ISI

مراحل صفر تاصدی که از آماده سازی مقاله تا چاپ آن در مجله isi باید انجام شود به ترتیب مراحل زیر است:

مرحله آماده سازی

افرادی که می خواهند مقالاتی با هدف چاپ در ژورنالهای ISI چاپ کنند ، باید بدانند که این کار ، کار آسانی نیست و باید برای تحقیقات خود برنامه ریزی کنند و از همان ابتدا از نظر ذهنی خود را آماده کنند. بدون پژوهش های درست و فعالیتهای مرتبط با تحقیق بدون شک موفق نخواهند شد.

آماده سازی مقاله

مرحله نگارش

پس از آماده سازی اولیه و جمع بندی تحقیقات ، زمان نگارش مقاله است. مرحله نگارش باید بر اساس اصول استاندارد نشریات انجام گیرد.

نگارش مقاله

مرحله ویراستاری

به یاد داشته باشید ، هر نوشته ای نیاز به ویراستاری دارد. بهتر است مقاله شما پس از اتمام نگارش ، توسط ویراستار متخصص بازبینی شود و ایرادات فنی ، املایی و نگارشی آن برطرف گردد.

ویراستاری مقاله

مرحله ترجمه تخصصی

مقاله پس از آماده شدن ، باید به زبان انگلیسی ترجمه گردد. ترجمه تخصصی باید توسط کسی انجام شود که به رشته تخصصی شما آشنا باشد و بتواند کلمات و اصطلاحات تخصصی متن را به درستی به زبان مقصد انتقال دهد.

ترجمه

مرحله انتخاب نشریه

یکی از حساس ترین بخش های نگارش مقاله ، مرحله انتخاب نشریه است. باید بدانید مجلات علمی ، گرایش های علمی را به صورت تخصصی بررسی میکنند و هر نشریه به موضوع خاصی از علم می پردازد. شما باید مجلات هم موضوع و هم اسکوپ با مقاله خود را انتخاب کنید ، چرا که اگر موضوع مقاله و نشریه یکسان نباشند ، حتی اگر مقاله شما محتوای بسیار قوی هم داشته باشد ، در همان ابتدا از طرف ادیتور مجله ریجکت خواهد شد.

انتخاب مجله

فرمت بندی و سامبیت مقاله

در این بخش مقاله شما باید به فرمت نشریه انتخابی درآید چرا که مجلات تخصصی قالب خود را دارند و در صورت مغایر بودن با آن ، مقاله مورد پذیرش قرار نمی گیرد. پس از فرمت بندی مقاله آماده شده و به مجله ارسال خواهد شد.

فرمت بندی و سامبیت مقاله

مرحله داوری

پس از اینکه مقاله به نشریه مروبطه ارسال شد ، داوری اولیه بر روی مقاله صورت می گیرد و مقالاتی که ایرادات عمده ای دارند و هم اسکوپ با نشریه نیستند ، سریعا ریجکت می شوند. پس از این مرحله داوری دقیق تری صورت می گیرد و مقالاتی که موضوع جدیدی را ارائه داده اند و به نتایج مناسبی رسیده اند و از محتوای قوی تری برخوردارند ، شانس بیشتری برای پذیرش خواهند داشت.

داوری مقاله

مرحله چاپ مقاله

مقالاتی که دارای ایرادات جزیی هستند برای نویسنده ارسال می شوند تا مشکلات آن بر طرف شوند ، پس از بر طرف شدن ، این مقالات دوباره بررسی شده و پذیرش می شوند. پس از پذیرش ، نامه اکسپت به ایمیل نویسنده ارسال شده و در آن تاریخ دقیق چاپ مقاله درج خواهد شد.

چاپ مقاله

چاپ مقاله و مزایای آن در این مقاله بررسی شد. با نمایه های مجلات و نحوه سرچ و بررسی مجلات معتبر آشنا شدید، باتوجه به آنچه در خصوص مراحل چاپ مقاله و عوامل موثر در بازه زمانی چاپ مقاله اعلام شد، درمیابیم که این پروسه حساس باید به دقت و توسط متخصصین چاپ مقاله انجام شوند. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا موسسات معتبر چاپ مقاله را بررسی نموده و بهترین انتخاب را داشته باشید. یکی از موسسات معتبر در امر چاپ مقاله، موسسه آذرگان می باشد که با تیم حرفه ای خود مراحل چاپ مقاله را صفرتاصد در سریع ترین زمان و کاملا تخصصی انجام می دهد تا مشکل چاپ مقاله شما فرهیختگان عزیز برطرف شود.

فرهیختگان و دانش پژوهان عزیز ، اگر می خواهید تمام مراحل بالا را در سریع ترین زمان ممکن طی کنید و با هزینه ای مناسب به نتیجه دلخواه خود برسید ، سریعا با یکی از راه های ارتباطی ، با کارشناسان موسسه آذرگان تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت سفارش چاپ فوری مقاله isi

مراحل ثبت سفارش چاپ فوری مقاله isiدر موسسه آذرگان به ترتیب مراحل زیر است.

ثبت سفارش

ثبت سفارش

ابتدا یک پروژه چاپ مقاله ایجاد کرده و فایل مقاله و یا عنوان و چکیده مقاله خود و سایر اطلاعات لازم را ارسال نمایید.

بررسی مقاله

بررسی و معرفی مجله

مقاله تخصص آن توسط کارشناسان بررسی شده و مجلات معتبر مرتبط با مقاله معرفی می شود تا مجله مورد نظر را انتخاب نمایید.

تایید مشتری

تایید و واریز پیش پرداخت

با تایید مجله و واریز هزینه پیش پرداخت، مقاله وارد پروسه ارسال به مجله می شود. و پس از طی مراحل داوری نتیجه آن مشخص می شود.

پذیرش و چاپ مقاله

تسویه و چاپ مقاله

بعد از مشخص شدن نتیجه داوری مقاله و اعلام پذیرش مقاله هزینه مجله تسویه شده و مقاله وارد پروسه چاپ می شود.

چرا موسسه آذرگان

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

پشتیبانی از اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی

پشتیبانی از اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی

کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما

کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما

کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس

کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان

ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان

گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار

گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار

ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز

ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز

ضمانت پایین ترین تشابه ممکن برای پارافریز

ضمانت پایین ترین تشابه ممکن برای پارافریز

تایپ رایگان و ارائه فایل ترک چنج ویرایش کتاب

تایپ رایگان و ارائه فایل ترک چنج ویرایش کتاب

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

موسسه آذرگان

خدمات تخصصی چاپ فوری مقاله isi موسسه آذرگان

ما در موسسه آذرگان با همراهی تیم مجرب و حرفه ای در بخش های استخراج مقاله از پایان نامه، ویراستاری ، ترجمه تخصصی، فرمت بندی و سابمیت آماده ایم تا آنچه را در چندین سال تجربه چاپ مقاله بدست آوردیم در اختیار شما فرهیختگان عزیز قرار دهیم تا مراحل صفرتاصد چاپ مقاله را در سریع ترین زمان طی نمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

از طریق صفحه ثبت سفارش عنوان و چکیده مقاله خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان بعد از بررسی مجلات مرتبط با تخصص شما را خدمتتان معرفی کنند. جهت راهنمایی بیشتر می توانید با شماره 09914516340 تماس حاصل فرمایید.

هزینه مجلات مختلف متفاوت است و به عوامل گوناگونی مانند اوپن اکسس و یا کلوز اکسس بودن مجله بستگی دارد. می توانید هزینه مجلات را از کارشناسان موسسه استعلام بگیرید.

موسسه آذرگان دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از اینماد است. همچنین موسسه آذرگان هیچگونه خدمات نگارشی و یا فروش مقاله ندارد. بنابراین هیچگونه استفاده غیر قانونی از مطالب ارسالی انجام نمی شود.

سوالات بیشتر
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
خدادادی
3 سال پیش
سلام لطفا شرایط چاپ مقاله، خصوصا مدت زمان چاپ و هزینه چاپ را بفرمایید رشته تاریخ مقطع دکتری برای ارایه به وزارت علوم Ezzat.khodadadi@gmail.com 09163007327 سپاس فراوان
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
در پاسخ به:
سلام دانشجوی دکتری جامعه شناسی اقتصادی و توسعه هستم، برای دفاع نیاز به چاپ مقاله دارم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 09138443203
سلام و عرض ادب روزتان بخیر برای معرفی مجلات و شرایط ، لطفا چکیده و عنوان مقاله خود را به همراه شماره تماس ، برای ما ایمیل بزنید. با سپاس
بازدیدکننده
محمد مهدی عرب نژاد
5 سال پیش
سلام دانشجوی دکتری جامعه شناسی اقتصادی و توسعه هستم، برای دفاع نیاز به چاپ مقاله دارم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 09138443203
بازدیدکننده
عسگری
5 سال پیش
باسلام و خسته نباشيد يك مقاله در زمينه كامپيوتر دارم جهت پذيرش و چاپ فوري و تضمینی در مجله isi معتبر دانشگاه ازاد ميخواستم اقدام كنم لطفا راهنمايي فرماييد ممنون
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش