انواع خدمات ویرایش کتاب || ترجمه تخصصی کتاب || چاپ کتاب

انتشار 8 مرداد 1397
مطالعه 3 دقیقه

موسسه انتشاراتی آذرگان جهت تسهیل کار نویسندگان و مولفان، تمامی خدمات مربوط به چاپ کتاب از جمله ویرایش تخصصی، ترجمه تخصصی و دریافت مجوزهای مربوط به چاپ کتاب را در اسرع وقت و با مناسب ترین هزینه همچنین با بهترین کیفیت به انجام می رساند.

انواع خدمات ویرایش کتاب || ترجمه تخصصی کتاب || چاپ کتاب

خدمات مربوط به ویرایش کتاب

ویرایش کتاب بخش مهمی از پروسه نگارش کتاب قبل از اقدام به چاپ است. برای اینکه متن کتاب برای مخاطب گیراتر و جذابتر باشد، باید کیفیت متن کتاب تا حد استانداردی ارتقاء یابد، و برای این کار پس از اتمام پیش نویش متن ، نیاز داریم تا جملات و لغات گنگ ، جای خود را به واژه های درست و قابل فهم بدهند، و جملات به صورت کوتاه و در قالب مفهوم در جای درست خود استفاده شوند. در واقع ویرایش کتاب قسمت خیلی مهمی است که در جذب مخاطب خاص خود نقش بسیار مهمی ایفا می کند. ویراستار به عنوان کسی که برمتن و محتوای اصلی نظارت و تسلط کامل دارد، می تواند علاوه براینکه ایرادات فنی و تخصصی متن را تصحیح می کند، به جذاب سازی هر چه بیشتر متن نیز بپردازد. لذا وقتی کتابی مطالعه می کنید که دارای نوشتار و متن قوی است، قطعا هم نویسنده و هم ویراستار کاربلد و باتجربه ای داشته است.

یک ویراستار متخصص و متبحر ، باید مانند یک مترجم با تجربه ، هم به زبان مبدا ، هم به زبان مقصد و هم به موضوع کتاب کاملا تسلط داشته باشد. ویراستار باید دارای اطلاعات گرامری و دستوری بالا باشد تا با یک نگاه ایرادات متن را ببیند. در کنار تمام این خصوصیات  ، ویراستار خود ، باید دارای توانایی نویسندگی باشد و بتواند خود را به جای مخاطب قرار دهد و سلیقه آنها را بداند.

موسسه انتشاراتی آذرگان آماده ارائه انواع خدمات ویرایش فنی و تخصصی و نیتیو در تمامی رشته های دانشگاهی می باشد.

جهت ثبت سفارش ویرایش کتاب اینجا کلیک کنید.

خدمات مربوط به ترجمه تخصصی کتاب

یکی از راهکارهای پر امتیاز برای تقویت رزومه تحصیلی و قبولی در آزمون مصاحبه ی دکتری ، ترجمه و تالیف کتاب است. اما در ترجمه کتاب به صورت تخصصی باید به نکات ریزی توجه کرد. باید بدانیم ترجمه ی تخصصی ، با ترجمه ی تحت اللفظی بسیار متفاوت است.
همچنین در ترجمه تخصصی کتاب ، با توجه به اینکه با مجموعه ای از مفاهیم پیوسته و طولانی روبرو هستیم ، تمام دغدغه نویسنده این است که مفاهیم کتاب ، بدون کم و کاست و با تمام جزئیات به خواننده کتاب انتقال یابد. باید توجه کرد که هر مترجمی توانایی ترجمه تخصصی کتاب را ندارد. مترجم متون تخصصی علاوه بر اینکه باید هم به زبان مبدا و هم به زبان مقصد کاملا مسلط باشد ، باید حداقل در یکی از  شاخه های علمی ، تحصیلات آکادمیک داشته باشد. در ترجمه کتاب باید به انتقال دقیق مفاهیم ، حفظ ظرافت های زبان مبدا ، ایجاد ظرافت هایی در زبان مقصد با همنوایی در مفاهیم و حفظ پیوستگی و یکدستی در متن ، باید توجه شود.

موسسه انتشاراتی آذرگان آماده ارائه انواع خدمات مربوط به ترجمه تخصصی متون مقالات و کتب در تمامی رشته های دانشگاهی می باشد.

جهت ثبت سفارش ترجمه تخصصی اینجا کلیک کنید.

خدمات مربوط به چاپ کتاب

دانشجویان، محققان و اساتید دانشگاه  باید تاثیر یک موسسه ی خوب را در تسریع پروسه ی چاپ کتاب ، بدانند. برای یک دانشجو زمان و هزینه اهمیت بسیار دارد و بزرگترین چالش آنها این است که کاهش هزینه ، باعث کاهش کیفیت محصول نشود. ما در این مجموعه بر میزان ارزش و تاثیر مثبتی که یک کتاب می تواند روی زندگی تحصیلی و آینده ی شغلی شما داشته باشد، کاملا واقفیم. و تلاش می کنیم تا تمامی نقاط مبهم و کور در پروسه چاپ کتاب را برای شما هموار و روشن سازیم و در این زمینه ادعای ارائه بی بدیل ترین خدمات و مشاوره را داریم.

مطمئنا موسسه انتشاراتی آذرگان با داشتن بیش از پنج سال سابقه ی کار در زمینه ی چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب چاپی ، با هدف اطلاع رسانی و دسترسی آسان دانشجویان و اساتید دانشگاهی به پایگاهی معتبر ، بهترین انتخاب برای شما در این زمینه خواهد بود. این موسسه با رویکردی متفاوت در صنعت چاپ و بهره گیری از بهترین امکانات و مدرن ترین دستگاه های چاپ در کشور و همکاری با پرسنل نخبه و مجرب ، جهت رفاه نویسندگان عزیز، چاپ هر گونه کتاب با هر سبک و موضوعی را با قیمت مناسب و شرایط پرداخت عالی ، فراهم کرده است.

موسسه انتشاراتی آذرگان آماده ارائه انواع خدمات چاپ کتاب در تیراژ دلخواه شما می باشد.

جهت ثبت سفارش چاپ کتاب اینجا کلیک کنید.

نحوه ثبت سفارش و دریافت خدمات در زمینه های فوق

شما کاربر گرامی که قصد دریافت خدمات در هر یک از موارد فوق را دارید، ابتدا سفارش خود را به آدرس ایمیل azargan.pub@gmail.com  ارسال نمایید. و یا از طریق سایت اصلی موسسه آذرگان اقدام به ثبت سفارش نمایید. کارشناسان کاربلد و زبده ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی درخواست شما خواهند بود. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات کافی از نحوه ارائه خدمات و هزینه ها با شماره تلفن های 09914516340 و ⌕ تماس حاصل نمایید. هدف موسسه ما جلب رضایت شما مشتری گرامی و کمک به روند اشاعه تحقیقات و اندوخته های دانشگاهی و علمی می باشد، لذا در این راستا تلاش می کنیم به همت کادر متعهد و متخصص خود بهترین و شایسته ترین خدمات را ارائه دهیم. تخصص و سابقه درخشان، نشان برتری موسسه آذرگان می باشد، که البته این رزومه کاری موفق هرگز اتفاقی نیست و ماحصل تلاش شبانه روزی تمامی اعضای کادر آذرگان می باشد.

موفق و موید باشید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش