بودجه‌های فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه محدود است

انتشار 25 دی 1400
مطالعه 1 دقیقه

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: بودجه‌های فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه محدود است و بسیاری از توسعه زیر ساخت‌ها از سایر محل‌ها بوده است و از بودجه دانشجویی جدا بوده است.

بودجه‌های فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه محدود است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، همزمان با سفر رئیس جمهور و هیأت دولت به استان هرمزگان دکتر عباس شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نیز در سفری یک روزه به بندرعباس از بخش‌های مختلف حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بازدید کرد و در نشستی صمیمی با نهادهای دانشجویی و فعالان فرهنگی حضور یافت.

دکتر شیراوژن در جمع دانشجویان نهادهای دانشجویی و فعالان فرهنگی با اشاره به اینکه فعالیت‌های دانشجویی و فرهنگی ارتباط دو سویه با هم دارند، گفت: بودجه‌های فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه محدود است و بسیاری از توسعه زیر ساخت‌ها از سایر محل‌ها بوده است و از بودجه دانشجویی جدا بوده است.

وی با اشاره به بازدید از حوزه ورزش و برخی خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: برخی از دانشگاه‌ها حتی همین امکانات بدنسازی و مجموعه ورزشی را هم ندارند.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تاکید کرد: کارهای فرهنگی باید با تمرکز بر انجام کار با هزینه کمتر باشد و به گفته حضرت آقا در این کارها بیشتر از امکانات، اراده‌ی قوی لازم است.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در پاسخ به مطالبات نمایندگان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: مجموعه کارهای دانشجویان در دانشگاه برای کسب تجربیات و افزایش روحیه خدمت رسانی به مردم است.

 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش