بهترین موسسه چاپ مقاله

انتشار 22 مرداد 1397
مطالعه 3 دقیقه

یکی از دغدغه ها و چالش های محققان و دانشجویان داخلی ، نگارش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر و مورد تایید وزارتین است. در این مقاله بهترین موسسه چاپ مقاله را بررسی خواهیم نمود.

بهترین موسسه چاپ مقاله

نگارش و چاپ مقاله را می توان ، بهترین روش گسترش یافته های علمی دانست. محققان و دانشمندان می توانند پژوهش های خود را به قالب یک مقاله در آورده و در یکی از ژورنالهای معتبر به چاپ برسانند. اما چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر اصلا آسان نیست. این مجلات هر مقاله ای با هر کیفیتی را پذیرش نمی دهند. معمولا داوری این مجلات بسیار سختگیرانه و مرحله ای است. در داوری اولیه ، مقالات ارسال شده از نظر موضوع ، نمودارها و جداول ، منابع و اسکوپ مورد بررسی قرار می گیرند و در صورتیکه استاندارد های لازم را نداشته باشند ، سریعا ریجکت می شوند.

توضیحات زیر می تواند شما را راهنمایی کند:

موضوع مقاله : موضوع مقاله بسیار مهم است. در انتخاب موضوع مقاله باید توجه شود که مسائل بروز و جدید بیشتر مد نظر قرار دارند و موضوع انتخابی باید یکی از  مسائل مهم جامعه را مورد بررسی قرار دهد.

نمودار ها و جداول : نمودار ها و جداول باید ناقص نباشند و در راستای محتوای متن ، خواننده را یاری کنند.

منابع : منابع قدیمی یکی از مهمترین دلایل ریجکت بسیاری از مقالات است. اگر مقاله ای را به ژورنالهای معتبر ارسال می کنید ، قبل از سابمیت حتما منابع را بروز رسانی کنید و به مقالات هم موضوع ارجاع دهید.

اسکوپ : یکی از مهمترین وظایف نویسنده مقاله ، انتخاب درست نشریه است. مجلات معتبر ، مقالات علمی را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می دهند و اگر مقاله ارسال شده در  موضوع مجله نباشد ، بدون داوری ریجکت خواهد شد.

مقاله ای که موارد بالا را بطور کامل رعایت کند ، در صورتیکه محتوای قوی هم داشته باشد ، می تواند پذیرش را از مجله مورد نظر دریافت کند. اما این پروسه ، همانطور که ملاحظه می کنید بسیار زمان بر و پر هزینه است. بسیارس از محققان و دانش جویان ، اغلب به دلیل کمبود زمان و عدم آشنایی با مراحل سابمیت ، نیاز دارند تا از کمک یک موسسه پژوهشی برخوردار شوند. در بخش بعد فواید استفاده از موسسات پژوهشی را در میابیم.

فواید استفاده از موسسات پژوهشی

  • موسسات پژوهشی با رایزنی هایی که با مجلات مختلف دارند می توانند زمان پذیرش را کاهش دهند.

  • این موسسات معمولا با مجلات قرارداد دارند ، به همین دلیل هزینه ای که از شما برای پذیرش و چاپ مقاله دریافت می کنند به مراتب کمتر از زمانی است که خودتان اقدام می کنید.

  • موسسات با تعاملاتی که با ادیتور های مجلات دارند می توانند داوری مقاله را آسانتر و سریعتر انجام دهند.

 بهترین موسسه چاپ مقاله

یکی از بهترین موسسات چاپ مقاله ، موسسه پژوهشی - انتشاراتی آذرگان می باشد. این موسسه کار خود را از سال 1391 و با اجماع گروهی از بهترین دانشجویان دانشگاههای معتبر کشور آغاز کرده است. تمام کارشناسان این موسسه به دلیل اینکه خود تجربه ارسال و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر را دارند ، به خوبی ارزش مقاله چاپ شده را برای نویسنده می دانند. از این رو از هیچ تلاشی برای موفقیت شما فرو گذار نخواهند بود.

مراحل چاپ مقاله در موسسه آذرگان

  • ارسال ایمیل از طرف مشتری به کارشناس موسسه ( ایمیل ارسالی باید حاوی رشته تحصیلی ، مقطع  ، چکیده و عنوان مقاله و شماره تماس باشد. )

  • بررسی چکیده و عنوان مقاله و معرفی 2 الی 3 ژورنال هم اسکوپ با مقاله نگارش شده.

  • بررسی ژورنالها توسط مشتری و دریافت استعلام قطعی از پژوهش دانشگاه 

  •  ارسال نام یکی از مجلات مورد قبول به کارشناس موسسه 

  • فرمت بندی و سابمیت مقاله به ژورنال در خواستی

تضمین بالای چاپ

موسسه آذرگان با تعاملاتی که با انواع مجلات علمی پژوهشی داخلی ، iSI ، ISC ، اسکوپوس ، پابمد و مجلات علمی پژوهشی خارجی دارد می تواند با تضمین بالا ، مقالات شما را  در کوتاهترین زمان ممکن به چاپ برساند.

امتیازات پژوهشی چاپ مقاله

همانطور که می دانید در آزمون مصاحبه دکتری ،  مقالات پذیرش شده در مجلات خارجی و داخلی ، بسته به کیفیت نشریات ، می توانند برای یک مقاله تا 7 امتیاز ،  و برای چند مقاله پذیرش شده تا 22 امتیاز پژوهشی را دریافت نمایند. 

خدمات موسسه آذرگان

موسسه آذرگان با ارائه بیش از 20 نمونه خدمات متنوع پژوهشی توانسته است رضایت بسیاری از دانشجویان و دانش پژوهان را به خود جلب کند. در ادامه بیشتر با این خدمات آشنا خواهید شد.

و ...

برای استفاده از انواع خدمات موسسه ، لطفا کلیک کنید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید. خواستم در مورد روند کارتون در مورد اکسپت و چاپ مقاله بدونم و هزینه های مربوط به اون و ژورنال های مرتبط با تغذیه رو واسم بفرستین ممنون.
سلام روز بخیر لطفا چکیده و عنوان مقاله خود را برای ما ایمیل بزنید مجلات و شرایط خدمتتان ارسال میگردد. باتشکر
بازدیدکننده
زهرااکبرزاده
3 سال پیش
سلام خسته نباشید. خواستم در مورد روند کارتون در مورد اکسپت و چاپ مقاله بدونم و هزینه های مربوط به اون و ژورنال های مرتبط با تغذیه رو واسم بفرستین ممنون.
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
در پاسخ به:
با سلام نیاز به پذیرش و چاپ مقاله در یک ژورنال خارجی مورد تأیید دانشگاه آزاد در کمترین زمان دارم
سلام روز بخیر برای اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناس موسسه تماس حاصل فرمائید. با تشکر
بازدیدکننده
شاهین رستمی
4 سال پیش
با سلام نیاز به پذیرش و چاپ مقاله در یک ژورنال خارجی مورد تأیید دانشگاه آزاد در کمترین زمان دارم
چاپ مقاله
اطلاعات بیشتر
استخراج مقاله
اطلاعات بیشتر
پارافریز تخصصی
ثبت سفارش
فرمت بندی مقاله
ثبت سفارش
ترجمه تخصصی
ثبت سفارش
ویراستاری تخصصی
ثبت سفارش
ترجمه مولتی‌مدیا
ثبت سفارش
گویندگی
ثبت سفارش
ترجمه همزمان
ثبت سفارش
تولید محتوا
ثبت سفارش